Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=57b75865ccbe74a50f822a09fb42bde8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Takové palby za šampony vůbec není třeba dávat! Kupte si pořádnou přírodní Logonu či Urtekram bez umělohmotných svinstev, a uvidíte, že budete mít vlasy krásné! Cena vůbc nezaručuje, že to bude kvalitní a bez ničivých chemikálií!!!
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Takové palby za šampony vůbec není třeba dávat! Kupte si pořádnou přírodní Logonu či Urtekram bez umělohmotných svinstev, a uvidíte, že budete mít vlasy krásné! Cena vůbc nezaručuje, že to bude kvalitní a bez ničivých chemikálií!!!


Fairy, ani nevis, jak rada bych pouzivala ty sampony co pises, ale ja ty prirodni sampony proste mit nemuzu. A ze jsem jich zkousela. Opravdu vidim markantni rozdil kdyz umyju tou Kerastase a treba urtekramem.
Je mi zahadou, ze tady vsem ta prirodni kosmetika vyhovuje a me ne. Nedokazu si to vysvetlit.

Jeste jsem se te chtela zeptat. Objednala jsem si ten vyluh z lopuchu, jak si si ho chvalila. Psala si, ze ho davas jenom na ofinu?
Proc jenom na ofinu a ne na celou hlavu?
A opravdu pozorujes nejake pozitivni vysledky?
Nemasti ten vyluh nejak moc vlasy.
A jeste posledni otazka. Davas ten vyluh po kazdem umyti?

Diky moc za odpovedi. hezky vecer Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:

Fairy, ani nevis, jak rada bych pouzivala ty sampony co pises, ale ja ty prirodni sampony proste mit nemuzu. A ze jsem jich zkousela. Opravdu vidim markantni rozdil kdyz umyju tou Kerastase a treba urtekramem.
Je mi zahadou, ze tady vsem ta prirodni kosmetika vyhovuje a me ne. Nedokazu si to vysvetlit.

Jeste jsem se te chtela zeptat. Objednala jsem si ten vyluh z lopuchu, jak si si ho chvalila. Psala si, ze ho davas jenom na ofinu?
Proc jenom na ofinu a ne na celou hlavu?
A opravdu pozorujes nejake pozitivni vysledky?
Nemasti ten vyluh nejak moc vlasy.
A jeste posledni otazka. Davas ten vyluh po kazdem umyti?

Diky moc za odpovedi. hezky vecer Laughing


když si nakopeš lopuchový kořínek a naložíš si ho do alkoholu, tak ušetříš za poštovné a balné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, vyvěs si také nějaké fotky, ať můžeme posoudit typ tvých vlásků.
Lopuchový výluh si dávám na ofinu, protože : 1) mám tam vlasy nejřidší, 2.) nechci ho moc rychle spotřebovat, jelikož ho moc není.
Dávám ho po každém mytí. Ofina mi po něm připadá, že houstne. Nemastí vůbec, je to roztok v alkoholu. Dává se stejně jen ke kořínkům, vmasíruje se do kůže na hlavě. A Ještěrka má pravdu, dá se udělat výluh i podomácku. Já ho objevila teprve nedávno, tak jsem ještě neměla příležitost si to zkusit.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 11:42 pm    Předmět: Citovat

Fairy: Diky moc za odpovedi, zitra si jdu pro balik na postu, ta jsem zvedava Smile

Ja bych sem rada dala nejake fotky, ale vsechny co mam s dlouhyma vlasama, byly delany jeste klasickym fotakem. A ty sem nedostanu. Sad

A nevim, jestli se chci chlubit ted svyma usmiklyma vlaskama, kdyz jsem videla ty vsechny vase krasny dlouhy vlasy.
Crying or Very sad
Jenom jeste k tomu. Prohlizela jsem si galerie nekterych z vas ( Fairy, Ilonka, Adel, Jesterka, Daniela,...) a je to nadhera. A at si trendy diktuji co chteji, dlouhe vlasy krasne, zdrave rostle a s prirozenou barvou a ne s nejakou fialovou nebo deseti druhy meliru na hlave jsou stejne nejkrasnejsi!

Ale jo, az budu mit fotak, tak neco vycvaknu a hodim to sem. Ale predem varuju. Musela jsem jit pred necelym pul rokem uplne nakratounku, takze ted to je mikado ke krku. Tak at to pro vas dlouhovlasky neni sok Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:34 am    Předmět: Citovat

Nikdy nevíš, počkej tři roky a bůhví, co ti z toho vyroste:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 10:03 am    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
OMG to jsou částky. Very Happy Já si bohatě vystačím se skvělou Logonou za 240 Kč která mi vydrží půl roku.


Pul roku?? Hura!! Nejsem jedina komu sampon vydrzi pul roku Laughing

Kdyz jsem se kdysi obarvila, tak jsem dostala od Kerastase masku Masqueintense, musim priznat, ze temer pul roku fungovala uplne bajecne, vlasy byly nadherne. Pak si na ni ale asi zvykly a zadne prevratne vysledky jsem nepozorovala. Mam doma jeji zbytky (je mi to lito vyhodit), obcas si to dam na vlasy, ale uz jen proto, abych se ji zbavila.

Pro galadriel: Netrap se tim, ze ti nevyhovuje prirodni kosmetika, vlasy jsou u kazdeho uplne jine a jinak reaguji, kdyby sis zalistovala na zahranicnich forech, byla bys mozna prekvapena, kolik lidi neda dopustit na silikony a sampony se SLS! Mne trvalo peknou dobu, nez jsem si na prirodu zvykla. Nevim, jak casto sampony stridas, ale zkus to s jednim vydrzet alespon mesic, at ma cas projevit svoje ucinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

Mně také vydrží šampony dlouho, protože je střídám Smile . Dnes jsem se vzbudila a po tom Alpecinu jsou vlásky opravdu takové načechrané a jakoby hustší. ALe nemám teĎ žádný špatný šampon, všechny jsou kvalitní, takže těžko mohu říci, po kterém jsou lepší nebo horší.Galadriel, neboj, vlásky dorostou Wink Smile
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

Galadriel: neboj, my se krátkých vlasů nelekáme, to bychom nemohly chodit po ulici Wink
Však ony dorostou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Po tý mý Logoně mám i docela dobrej objem i druhý den po umytí. Mám při tom jemné vlasy.
Samozřejmě, když je polapí mastnost, tak splíhají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.