Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=db46b6bfbef2d028f907cf93103dbafeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

tak jsem konečně objevila kde u nás prodávají hennecolor Very Happy Je to stanice od mojí školy kudy jezdím domů dokonce v tom obchodě často nakupuju Smile Chci si koupit kaštanovou už jsem si zvykla na hnědý odstín henny z DM tak chci zkusit ještě něco intenzivnějšího Very Happy Zítra už zítra!Nemůžu se dočkat =) Stojí tam myslím 119 kč což je skvělé =) Jinak chytne ten kaštanový odstín do hněda?Na obrázku se mi zdá moc světlý.Hnědý odstín neměli, ale u toho bych se bála, že chytne černě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:52 pm    Předmět: Citovat

já jsem teda z Opavy, ale udělala jsem si výlet do Prahy a tam jsem měla v úmyslu si koupit Hennecolor, a taky že jsem si jí koupila, ale jelikož nejsem pražák, tak jsem byla navedena do vegetarianské restaurace Góvinda (Kousek od OD Kotva) no a tam jí měli za 155,- jak tak koukám tak cena je celkem vysoká, tak snad příště budu mít větší štěstí. ale i tak mám z ní radost a těším se až si jí dám na hlavu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 11:33 am    Předmět: Citovat

tak ted potřebuju poradit =) Koupila jsem si jednu krabičku kaštanové hennecolor...píší tam smíchat s citronovou šťávou děláte to? A kolik té henny mám na svou délku "vyrobit" a v jakém poměru tu citronovou šťávu a vodu?Jsem z toho jelen Laughing Já myslím , že na svou délku bych mohla sdělat celou krabičku je to 100 g...ale zase tam píší že na krátké vlasy 2 lžičky takže celá piksla na mé vlasy není to moc? Confused Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
tak ted potřebuju poradit =) Koupila jsem si jednu krabičku kaštanové hennecolor...píší tam smíchat s citronovou šťávou děláte to? A kolik té henny mám na svou délku "vyrobit" a v jakém poměru tu citronovou šťávu a vodu?Jsem z toho jelen Laughing Já myslím , že na svou délku bych mohla sdělat celou krabičku je to 100 g...ale zase tam píší že na krátké vlasy 2 lžičky takže celá piksla na mé vlasy není to moc? Confused Embarassed


Já jsem hennecolor s citronem nemíchala, a rozdělala jsem celou krabičku- vlasy mám do pasu a měla jsem toho až dost, stačilo by mi tak 3/4 krabičky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:08 pm    Předmět: Citovat

ja mam hennecolor na hlave prave ted Very Happy, ja dala tretinu, ale ja mam vlasy na ramena:D, citron jsem nedavala, jelikoz kdyz jsem jej dala do dmkove henny, strasne me dva dny stipala hlava Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

Awerin, mám prosbu, až budeš vědět, jak dopadla ta hnědá hennecolor, jak ti chytla, prosím, poděl se Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:35 pm    Předmět: Citovat

tak a mám to na hlavě Very Happy Citron shodou okolností naše lednička neuchovávala takže jsem místo citronády přidala trošku kakaového čaje =)
Namíchala jsem asi třičtvrtě sáčku až jsem se divila kolik toho je ...jsem už nevěděla kam to plácnout jak jsem byla zvyklá na DMkový 50g pytlíčky Laughing
Tu čtvrtku sáčkusi nechám na experimentování do budoucna Very Happy

renia:Jasně je to sice kaštanová ale měla by chytnout do hněda...hehe v nejkurióznějších případě budu rudovláska Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
remia
161-320
161-320


Založen: 17.5.2007
Příspěvky: 271

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel jste, prosím, někdo hennecolor míchat? Třeba zlatou blond s hnědou a trochou měděné, nebo něco podobného Laughing Už nejsem žlutá, vymýšlím další nesmysly, abych zase byla 2 dny nešťastná, že to chytlo jinak, než jsem si představovala Smile Ráda bych u henny zůstala, tak hledám vhodnou kombinaci.
Teď už jsem chytřejší, o oxidaci henny jsem nevěděla, to jsem se dozvěděla až po víkendovém šílení ze žluté barvy, zatím mi to nesebralo chuť zkusit to znova Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

Já hennu míchala ale zatím jen z DM...hennecolor mám ted poprvé Wink
Míchala jsem ořechově plavou s hnědou a výsledek docela dobrý ale pak jsem přešla na samotnou hnědou a výsledek byl intenzivnější pěknější =) Ale s kombinacemi si asi nejvíc užijí hodně světlovlasí nebo ti co chtějí mít vlasy do červena =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

Vysledek hnede hennecolor jsem dala do galerie, hennu jsem mela 90 minut, byla zalita cernou kavou a olivovym olejem Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.