šampony Naturado
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=22a146da65ba9fe4dcfa1ef4e0fd4a6bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 11:16 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Má takovou celkem normální konzistenci bych řekla, gelovitou, poloprůhlednou Wink

Ok, děkuju Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

Další recenze:
dnes vyzkoušen šampon Rozmarýnový - na suché vlasy. Výsledek opět vypadá velmi dobře. Konzistence stejná jako u pomerančového, takře se s ním dobře pracuje. Vlasy nejsou uplně jemné, spíš jakoby zpevněné, ale lesklé. Zatim ještě schnou, ale vypadá to i na trošku objemu, což je u mě nezvyklé Very Happy .

A ten kaolin mi naštěstí s vlasama nic nedělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
Další recenze:
dnes vyzkoušen šampon Rozmarýnový - na suché vlasy. Výsledek opět vypadá velmi dobře. Konzistence stejná jako u pomerančového, takře se s ním dobře pracuje. Vlasy nejsou uplně jemné, spíš jakoby zpevněné, ale lesklé. Zatim ještě schnou, ale vypadá to i na trošku objemu, což je u mě nezvyklé Very Happy .

A ten kaolin mi naštěstí s vlasama nic nedělá...


A nemáš je třebas nějak zatížené nebo rychlejš mastné, když je určený na suché vlasy? Protože já mám taky dost suché délky (i když jou spíš tak jemné, až to budí dojem suchosti) a hodně šamponů na suché vlasy mi je spíš zamastí... Ale jinak je Naturado naprosto boží, teďko mám ten šampon na jemné vlasy a musím mu dát deset bodů Exclamation Takže až mi dojde on i Lavera na jemné vlasy, neváhám a objednávám si buďto ten na časté použití a nebo na suché vlasy, jestli jsou teda tak dobré, jak říkáš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 1:34 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Alka napsal:
Další recenze:
dnes vyzkoušen šampon Rozmarýnový - na suché vlasy. Výsledek opět vypadá velmi dobře. Konzistence stejná jako u pomerančového, takře se s ním dobře pracuje. Vlasy nejsou uplně jemné, spíš jakoby zpevněné, ale lesklé. Zatim ještě schnou, ale vypadá to i na trošku objemu, což je u mě nezvyklé Very Happy .

A ten kaolin mi naštěstí s vlasama nic nedělá...


A nemáš je třebas nějak zatížené nebo rychlejš mastné, když je určený na suché vlasy? Protože já mám taky dost suché délky (i když jou spíš tak jemné, až to budí dojem suchosti) a hodně šamponů na suché vlasy mi je spíš zamastí... Ale jinak je Naturado naprosto boží, teďko mám ten šampon na jemné vlasy a musím mu dát deset bodů Exclamation Takže až mi dojde on i Lavera na jemné vlasy, neváhám a objednávám si buďto ten na časté použití a nebo na suché vlasy, jestli jsou teda tak dobré, jak říkáš Smile



...tak rychleji mastné? Laughing to už snad ani nejde. Mě se vlasy mastí celkem rychle normálně, myju každý druhý den, takže toto asi nedokážu objektivně posoudit.
Nejvíc je to vidět na spáncích , jak se mastí. Ale právě délky mám taky sušší.
Ale nevypadá to že nějak zatěžoval, protože právě v délkách mají vlásky tendenci mít objem Very Happy , a nejsou jako obvykle připlácnuté Laughing .

Taky této značce musím dát deset bodů, jsou fakt hrozně příjemný. Uvidíme ještě po delším používání.

Ještě když to porovnám z Faith in NAture, z kterýho jsem taky nadšená....tak teda Naturado vede Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Používám Naturado pro tmavé vlasy už druhý týden, střídám to s chemií a zatím dobrý. Konzistence toho šamponu je přijemná, není tak hutný jako Alverde. Je jemný a dobře se nanáší. I bez kondiše vlasy rozčešu v pohodě a vydrží mi 3 dny do dalšího mytí. Za mě velké plus Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 10:05 am    Předmět: Citovat

Stue napsal:
Používám Naturado pro tmavé vlasy už druhý týden, střídám to s chemií a zatím dobrý. Konzistence toho šamponu je přijemná, není tak hutný jako Alverde. Je jemný a dobře se nanáší. I bez kondiše vlasy rozčešu v pohodě a vydrží mi 3 dny do dalšího mytí. Za mě velké plus Smile.


Vcera som ho vyskusala prvy krat, vlasy su po nom dobre. Len cely cas som si myslela, ze taku peknu farbu ma z tych gastanov a orechov, ale nie, v zlozeni je aj karamel presne ako v alverdackom na hnede vlasy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 9:37 pm    Předmět: Citovat

Dost mě zklamal kondicionér. Je strašně hustý a mazlavý, pomalu nejde vytlačit z lahvičky a ten účinek jsem nijak extra nezaznamenal, kromě upatlaných vlasů, i se to špatně vymývá Rolling Eyes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 11:09 pm    Předmět: Citovat

ja som začala používať ich šampón s rozmarínom na suché vlasy a zatiaľ spokojnosť. nádherne vonia, len škoda, že tá vôňa sa na vlasoch moc neudrží.... Smile konzistenčne mi tiež vyhovuje, len časť kaolínu sa mi prilepila na dno a neexistuje spôsob, ako ho odtiaľ dostať a rozmiešať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 7:17 am    Předmět: Citovat

morana napsal:
ja som začala používať ich šampón s rozmarínom na suché vlasy a zatiaľ spokojnosť. nádherne vonia, len škoda, že tá vôňa sa na vlasoch moc neudrží.... Smile konzistenčne mi tiež vyhovuje, len časť kaolínu sa mi prilepila na dno a neexistuje spôsob, ako ho odtiaľ dostať a rozmiešať Very Happy



Ten usazený kaolin jsem taky řešila, nakonec pomohlo šampon stavět na víčko, ono se to do dalšího mytí tak nějak promísilo do zbytku šamponu. Ale stačilo jen postavit normálně a zase se kaolin usadil na dno Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 9:05 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Mam vyzkoušený ten pro světlé vlasy(Ježíšek mi dovolil ho vyzkoušet už teď Wink ).
Jemně voní, docela obstojně pění, ale vlasy mám nějaké divné. Buď jsem je špatně umyla nebo to ten šampon nezvládl a zmastil mi je. Sad V délkách je to v pohodě, ale na temeni jako by ten šampon vůbec nebyl.
Tak já bych se s ním kamarádila. Přijde mi, že mám po něm pevnější vlasy a celkem objem, což se u mě počítá. A zmaštění teda fakt ne - myla jsem až o den později... No jo, máme každá úplně jiné vlasy. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.