Kartáče Tangle Teezer, Dtangler apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 95, 96, 97  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71773e84ed0f42b9507b3a239eb6c38eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 5:49 pm    Předmět: Citovat

wolfishness: Taky děkuji za vyčerpávající odpověď, hřebínek je jasná volba! Už jsem zoufalá z padání vlasů, tak snad mi pomůže stejně jako tobě. Díky moc! Wink
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 6:29 pm    Předmět: Citovat

Holky, nemáte vůbec zač. Smile

Ten s víčkem je menší, zhruba 9x6 cm, do ruky padne skvěle, mně osobně se s ním češe strašně pohodlně. Jeho další výhoda je to, že si ho můžu hodit do kabelky a nezohýbají se mu štětiny, protože má ten kryt a to já ocením, protože si s sebou ráda beru něco, čím se můžu přečísnout, zvlášť, když se chystá něco důležitého. Bez víčka je větší, má rozměry 8x13 cm, ale s ním zkušenosti nemám. Je ve více barvách, ale myslím, že česání s ním bude naprosto stejné. Opossum, posílám SZ. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

tak jak to tady tak čtu o tom TT hřebenu, tak o něm taky dost přemejšlim. Ale bojim se, abych nebyla zklamanná jako u kančáku Sad všichni si ho chválili a já zjistila, že mi totálně nesedí, neučeu se s nim a štve mě. Zatím se stejně vždycky nejlíp učešu obyčejným kartáčem s kovovýma "štětninama" z Dmka.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

já chci objednávat tady http://www.pro-vlasy.cz/tangle-teezer, to mě konečná cena vyjde skoro jako z usa, budu si ho objednávat společně s kamarádkou, Sixteen, tak když dáme poštovné napůl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anyme
0-7
0-7


Založen: 20.3.2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

http://www.vypadatskvele.cz/359-tangle-teezer
tady jsem si právě teď TT objednala já. Maj tady super cenu i poštovné + výběr barev. Tak už jen čekám, kdy přijde. Četla jsem na něj tolik recenzí, že ho prostě musim mít Very Happy
Doufám, že pomůže...protože ačkoliv mám jemné vlasy, né moc husté, tak kančák je pořádně nepročeše a 2!!! jsem už kvůli zacuchaným vlasům zlomila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*MrE
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.4.2008
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 9:55 pm    Předmět: Citovat

I bought a TT for my Polish friend, who has kneelength hair. She loved it! Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikuse
41-80
41-80


Založen: 5.9.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 7:15 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se rozhodla, že si Tangle Teezer pořídím. Pořádný kartáč si už dlouho přeju a kančáky mi přijdou drahé. Akorát přemýšlím, jestli si mám koupit normální nebo ten cestovní... Je o hodně menší? Mám hodně husté vlasy... Ten cestovní se mi líbí, že se uzavře a nedostane se do něj bordel. Ale klasický je zas levnější. Tak jsem na vážkách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2011 7:23 pm    Předmět: Citovat

nikuse napsal:
Tak jsem se rozhodla, že si Tangle Teezer pořídím. Pořádný kartáč si už dlouho přeju a kančáky mi přijdou drahé. Akorát přemýšlím, jestli si mám koupit normální nebo ten cestovní... Je o hodně menší? Mám hodně husté vlasy... Ten cestovní se mi líbí, že se uzavře a nedostane se do něj bordel. Ale klasický je zas levnější. Tak jsem na vážkách...


Tak já kančák kupovala za 120 od slečny odtud co jí nevyhovoval a myslím, že i jinak se dá okolo 300 dejme tomu pořídit...ale je pravda, že nevyhovuje všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

tak už mám tangle tízroš taky. a zatím jsem nezažila, že by něco rychleji rozčesalo než on. učesaná jsem bleskově, a je to velmi příjemné na pokožku hlavy. uvidíme za delší dobu, ale za mě tedy tízroš rozhodně ano! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 7:52 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
tak už mám tangle tízroš taky. a zatím jsem nezažila, že by něco rychleji rozčesalo než on. učesaná jsem bleskově, a je to velmi příjemné na pokožku hlavy. uvidíme za delší dobu, ale za mě tedy tízroš rozhodně ano! Smile


lákáš měěěě... hrozněě.. tyjo.. že bych ho taky koupila? ach jo, DV sou výlcucka peněz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 95, 96, 97  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.