Humor, aneb co nám připadá nebo nepřipadá vtipné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=19890658a53ae20b40921e1447c81566Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A.d.é.l. napsal:

Jo, jo, poldinky
Laughing Laughing Laughing


...dala jsem mu tam cyankály.
Ne babi, to je arzén Laughing Laughing Laughing


Tady něco tiká Laughing Laughing Laughing
Taky si pamatuju rozhovor dvou chlapů: když chtěj pomoc v kuchyni, tak jdi a vždycky něco rozbij, pak už Tě tam chtít ženský nebudou Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tak mě vlastně napadá, že mám doma CD s Šimkem a Grossmannem, Janem Werichem a panem Voskovcem, Felixe Holzmanna, pana Donutila... u těch se vždycky hrozně ráda směju...


Simka s Grossmannem mam uplne nejradsi ze vseho.. hlavne jejich Dialog s pisni Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:15 pm    Předmět: Citovat

zuzalinkaa napsal:
A.d.é.l. napsal:
Tak mě vlastně napadá, že mám doma CD s Šimkem a Grossmannem, Janem Werichem a panem Voskovcem, Felixe Holzmanna, pana Donutila... u těch se vždycky hrozně ráda směju...


Simka s Grossmannem mam uplne nejradsi ze vseho.. hlavne jejich Dialog s pisni Very Happy Very Happy


povidej, ten mi unik někde Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
zuzalinkaa napsal:
A.d.é.l. napsal:
Tak mě vlastně napadá, že mám doma CD s Šimkem a Grossmannem, Janem Werichem a panem Voskovcem, Felixe Holzmanna, pana Donutila... u těch se vždycky hrozně ráda směju...


Simka s Grossmannem mam uplne nejradsi ze vseho.. hlavne jejich Dialog s pisni Very Happy Very Happy


povidej, ten mi unik někde Shocked Shocked Shocked


No davaj dohromady pisnicku a pokazdy zmenej slovo na konci, aby se to tomu druhymu rymovalo.. a nakonec z toho vyleze hlod.. Very Happy Very Happy
Onehdy jsem po ranu tocil klikou lanovky
kliz jsem predtim posnidal trochu teple zemle
a v dali me zdravila svymi vetvi jasan
vzdycky takhle po ranu s prirodou si rvu! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

zuzalinkaa napsal:

No davaj dohromady pisnicku a pokazdy zmenej slovo na konci, aby se to tomu druhymu rymovalo.. a nakonec z toho vyleze hlod.. Very Happy Very Happy
Onehdy jsem po ranu tocil klikou lanovky
kliz jsem predtim posnidal trochu teple zemle
a v dali me zdravila svymi vetvi jasan
vzdycky takhle po ranu s prirodou si rvu! Very Happy Very Happy


....jóóóó tu znám Very Happy Nebudeš věřit, ale nedavno jsem si jí pobrukoval Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
41-80
41-80


Založen: 28.3.2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
zuzalinkaa napsal:

No davaj dohromady pisnicku a pokazdy zmenej slovo na konci, aby se to tomu druhymu rymovalo.. a nakonec z toho vyleze hlod.. Very Happy Very Happy
Onehdy jsem po ranu tocil klikou lanovky
kliz jsem predtim posnidal trochu teple zemle
a v dali me zdravila svymi vetvi jasan
vzdycky takhle po ranu s prirodou si rvu! Very Happy Very Happy


....jóóóó tu znám Very Happy Nebudeš věřit, ale nedavno jsem si jí pobrukoval Laughing Laughing Laughing


tim vzdycky rozciluju segru, kdyz si to zpivam treba u nadobi Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak tohle je snad jediné fórum na Vlasech, které asi není pro mě... Sad
Návrat nahoru
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 7:09 am    Předmět: Citovat

zuzalinkaa napsal:
kkk napsal:
zuzalinkaa napsal:

No davaj dohromady pisnicku a pokazdy zmenej slovo na konci, aby se to tomu druhymu rymovalo.. a nakonec z toho vyleze hlod.. Very Happy Very Happy
Onehdy jsem po ranu tocil klikou lanovky
kliz jsem predtim posnidal trochu teple zemle
a v dali me zdravila svymi vetvi jasan
vzdycky takhle po ranu s prirodou si rvu! Very Happy Very Happy


....jóóóó tu znám Very Happy Nebudeš věřit, ale nedavno jsem si jí pobrukoval Laughing Laughing Laughing


tim vzdycky rozciluju segru, kdyz si to zpivam treba u nadobi Very Happy Very Happy


"Onehdy sem po-ránu tocil klikou la-novky kdyz sem pred tim po-snidal kousek teple zemle.." genialniiii Very Happy

jinak teda ja se hrozne stydim, ja sem malem uplne pozampomel na Jaru Cimrmana Embarassed A to si po pravidelne kazdej vecer poustim pred spanim Very Happy Very Happy Very Happy to je taky neco uzasnyho.. Jen na me pak lidi koukaj obcas jak na blazna, kdyz z toho pouzivam citace nekde bezne v hovoru a oni to neznaj Twisted Evil ps: lidi jak to sakra delate? to si clovek odsokoci na chvilku do skoly, pak do lesa na kolo a nasledne na rande a cela vetev mu utece za hory za doly.. chjo Crying or Very sad Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

onee napsal:


jinak teda ja se hrozne stydim, ja sem malem uplne pozampomel na Jaru Cimrmana Embarassed A to si po pravidelne kazdej vecer poustim pred spanim Very Happy Very Happy Very Happy to je taky neco uzasnyho.. Jen na me pak lidi koukaj obcas jak na blazna, kdyz z toho pouzivam citace nekde bezne v hovoru a oni to neznaj Twisted Evil ps: lidi jak to sakra delate? to si clovek odsokoci na chvilku do skoly, pak do lesa na kolo a nasledne na rande a cela vetev mu utece za hory za doly.. chjo Crying or Very sad Laughing Laughing



To je normální, my takhle s miláčkem komunikujeme celkem běžně... Wink Laughing Very Happy

Jinak jsem si právě připomněla vynikající muzikálový ultraúlet jménem Rocky Picture Horror Show Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so duben 21, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Jo, tak tohle je snad jediné fórum na Vlasech, které asi není pro mě... Sad


Co by ne, vždyť máš taky svoje oblíbence ne? Smile

Ještě jsem zapomněla na Suchého a Šlitra, hlavně Šlitr a ten jeho neuvěřitelný kamenný obličej... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.