Barvy, barvy, barvičky - chemickééé!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 84, 85, 86  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ecb73b77a031cf31e0fe3bb79bba2ca5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Pomohli vám k prosvětlení vlasů přípravky Palette colour shampoo nebo Casting creme gloss?
Ano, jsem s tím velice spokojena
8%
 8%  [ 3 ]
Ano, je to ucházející
14%
 14%  [ 5 ]
Není to moc velká změna
37%
 37%  [ 13 ]
Vlasy mi to jen narezlo
22%
 22%  [ 8 ]
Nemohu si stěžovat, ale nějaký výsledek to nepřineslo
17%
 17%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 35

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Já se barvím asi 7 let ( nepočítám jeden melír ). Má původní barva je dost tmavěhnědá. Při prvním barvení jsem chtěla trochu změnu a obarvila se na černou barvu. No ona to zas nějaká výrazná změna nebyla, jenže když jsem se chtěla vráti ke svému původnímu odstínu, byla to záležitost na dva roky - a na slunci bylo vidět, že chodím s dvoubarevnou hlavou - ta tmavě hnědá černou nepřekryla. Navíc se všechny odstíny hnědé a červené trošku vymývají , kdežto černá drží fest Smile Stříhat jsem se nechtěla,musela jsem to přetrpět Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já se barvím asi 7 let ( nepočítám jeden melír ). Má původní barva je dost tmavěhnědá. Při prvním barvení jsem chtěla trochu změnu a obarvila se na černou barvu. No ona to zas nějaká výrazná změna nebyla, jenže když jsem se chtěla vráti ke svému původnímu odstínu, byla to záležitost na dva roky - a na slunci bylo vidět, že chodím s dvoubarevnou hlavou - ta tmavě hnědá černou nepřekryla. Navíc se všechny odstíny hnědé a červené trošku vymývají , kdežto černá drží fest Smile Stříhat jsem se nechtěla,musela jsem to přetrpět Laughing


Já se takhle snažím přetrpět suchý konce, sice domašťuju, ale nic moc, je to památka na dobu, když jsem barvila vlasy po celý délce ( vééééélká hloupost... ). Ale stříhat taky zatím nechci, vlasy jsou polodlouhý a každej cm je znát...
A černá drží hodně dobře, to je pravda Smile A drtivá většina hnědých chytne jako černá, nevím proč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 6:09 pm    Předmět: Citovat

S hnědou barvou máš pravdu - mockrát jsem slyšela, že nemám tmavohnědé vlasy,ale černé -jenže pokud stojím vedle někoho, kdo má vlasy obarvené na opravdovou černou barvu, je to rozdíl - havran je havran Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem taky uvazovala, ze bych dala nejaky preliv, ale zase me vzdycky kdyz davali barvu nebo preliv, tak mi to chytlo nejak jinak a pak kdyz se to zacalo vymyvat, tak to taky chytalo zajimave Confused barevne kombinace. Takze se docela bojim. Na druhou stranu - uz jsem to tady nekde psala- kdyz se neodbarvuje nebo nemeliruje, tak mam hodne zkusnost, kdo ma preliv nebo barvu- vlasy vypadaji pevnejsi, jsou takove vic tvarne a pruzne a nemasti se tak casto. Jenze zase me se moje barva libi, kdyz si dam nejakou stredne hnedou, aby mi to dalo na vlasy jenom lesk- chytne mi to tmavsi nez moje barva. Pak se mi z hnede vymyva do takove zrzave hnede- docela hnus Sad Vsechny hnede se mi takhle vymyvaly a nebyly kastanove nebo tak, ciste hnede a stejne mi to chytalo nadechy do zrz.

Takze porad nevim, nevim, barvu uz ne, ale nejaky pecujici preliv Wink by se hodil, nejlepe bezbarvy nebo nejaky perletovy- jednou jsem o nem slysela, ale hledala jsem a bez uspechu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja jsem taky uvazovala, ze bych dala nejaky preliv, ale zase me vzdycky kdyz davali barvu nebo preliv, tak mi to chytlo nejak jinak a pak kdyz se to zacalo vymyvat, tak to taky chytalo zajimave Confused barevne kombinace. Takze se docela bojim. Na druhou stranu - uz jsem to tady nekde psala- kdyz se neodbarvuje nebo nemeliruje, tak mam hodne zkusnost, kdo ma preliv nebo barvu- vlasy vypadaji pevnejsi, jsou takove vic tvarne a pruzne a nemasti se tak casto. Jenze zase me se moje barva libi, kdyz si dam nejakou stredne hnedou, aby mi to dalo na vlasy jenom lesk- chytne mi to tmavsi nez moje barva. Pak se mi z hnede vymyva do takove zrzave hnede- docela hnus Sad Vsechny hnede se mi takhle vymyvaly a nebyly kastanove nebo tak, ciste hnede a stejne mi to chytalo nadechy do zrz.

Takze porad nevim, nevim, barvu uz ne, ale nejaky pecujici preliv Wink by se hodil, nejlepe bezbarvy nebo nejaky perletovy- jednou jsem o nem slysela, ale hledala jsem a bez uspechu


To bys musela mít ten přeliv poelavě hnědý, aby nešel přes zrz... Jinak o tom bezbarvým přelivu už jsme spolu debatovaly, o ničem takovým nevím, jen mi kdysi kadeřnice říkala o tom pročišťujícím, ale ten byl snad popelavý a dával se jako pročišťující na melír, aby se srazila žlutá... Bezbarvý asi nefunguje žádný, však je to barva...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

A co dát nějaký přeliv prostě světlejší než původní barva vlasů?
Barva prostě nechytí a účinek by mohl být stejný, nebo ne? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A co dát nějaký přeliv prostě světlejší než původní barva vlasů?
Barva prostě nechytí a účinek by mohl být stejný, nebo ne? Question


no, úplně bez výsledku to asi nebude, spíš ale bude jen odlesk - třeba dát na kaštan nějaký oříšek by mohlo být moc pěkný Smile
Des, dobrej nápad Exclamation Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
A co dát nějaký přeliv prostě světlejší než původní barva vlasů?
Barva prostě nechytí a účinek by mohl být stejný, nebo ne? Question


No to uz me taky napadlo, jenom kvuli lesku dat nejaky svetly preliv, ale i ty prelivy neco obsahuji, docela bych se bala, aby to vlasy nejak neztahlo na nejakou svtlejsi barvu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Déscantes napsal:
A co dát nějaký přeliv prostě světlejší než původní barva vlasů?
Barva prostě nechytí a účinek by mohl být stejný, nebo ne? Question


No to uz me taky napadlo, jenom kvuli lesku dat nejaky svetly preliv, ale i ty prelivy neco obsahuji, docela bych se bala, aby to vlasy nejak neztahlo na nejakou svtlejsi barvu


Pokud to není vysloveně zesvětlovací přeliv, tak by to zesvětlit nemělo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 7:40 am    Předmět: Citovat

No docela o tom uz dlouho uvazuju. Ten druhy stupen- na 24 vymyti neobsahuje peroxid, takze kdybych dala nejakou svtle plavou, moje vlasy by to urcite neztmavilo a doufam, ze ani nezesvetlilo.
Ale kdyz uz neco, tak jenom Loreal. s Wellou a Palette mam spatne zkusenosti, Loreal se nejvic leskne a je hodne setrny, je to videt i na tom, ze se jejich barvy rychle vymyvaji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 84, 85, 86  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.