Extrémně suché konečky - co s nimi?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60bddf524c688a959090437c9a94ab27Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
¨já do konečků vtírám cokoliv je jen trochu mastný... oleje jedlý, olej na opalování, krém na ruce s olivovým olejem, nejnověji dětský krém z rossmana s úúúžasnou vůní jahod, bambucké máslo, vazelínu... prostě cokoliv. mám silně se třepící a lámavé konečky. kdysi jsem si koupila od glisskuru to malý drahý na konečky, a že by nějakej efekt? ee... Confused takže tyhle věcičky mi přijdou zdravější, rozhodně levnější, a neni v nich moc takovejch těch nezdravejch věcí. i když teď sem si zastřihla konečky někdy na zač. prázdnin, a přijde mi, že se tolik netřepí jako předtim. jestli je to glisskurem nebo těma olejema(jakože celejma zábalama)? nebo jen tim, že je prostě jen furt něčim patlám... kdo ví...


Tak mně zas láká ten krém s úúúžasnou vůní jahod, protože já jsem na voňavý krémy a mlíčka ulítlá a zrovna by se nějakej hodil a hlavně voňavej, abych mé lásce voněla Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
kdo de do hola de i do prava;D

no,nevim no,myslíš že olej uzamkne ve vlasu vlhkost?něco na tom bude:)
jinak ten můj olej je normálnní rostlinej a ve složení je napsáno eště lopucha,kopřiva,jedle,borovice,cedr,nevim jestli tohle by mělo bejt agresivní... víš co sem si ale řekla,že si ted budu vlasy mít jen šamponem a nic na ně nebudu patlat,nechám je odpočinout nějakou dobu...tak 2 tejdny


Cedr je velmi agresivni. JInak kremy na oblecej a ruce na telo nedoporucuji, obsauji temer vsechny parafin, coz je ropny derivat a to zrovna neprospiva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Cedr je velmi agresivni. JInak kremy na oblecej a ruce na telo nedoporucuji, obsauji temer vsechny parafin, coz je ropny derivat a to zrovna neprospiva.


Myslis ako davat sitie kremy na vlasy?? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ale bylo by to logický,že olej vlas obalí a nepustí vodu ven:) napadlo mě zkusit masku ze salátovky(ta je taková hydratační),nezoušelas to náhodou?Wink

chvíli jsem přemejlela, co je salátovka. nějäk mi to ve spojení s vlasy nedošrotovalo:) no nevim, zkusit to můžeš, určitě to neublíží, ale horší bude to vymýváníSmile (jestli si někdy zkoušela banán, tak určo pochopíšSmile nebo to jen odšťavit a přelít tou vodou možnáSmile to je dobrej nápad, musim to taky zkusit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:


Takze uz si skusila hocijaky krem na ruky??Rozmyslam ze to skusim aj ja,lebo aj ja mavam suche konce...Davas si to na mokre vlasy,alebo na uz vysusene???

jo, ten kamil s avokádovým olejem (je na něm napsáno intensiv a voní jak krémy na letní dovolenou) (aspoň mě to tak přijde, připomíná mi dovču, když jsem byla malá u moře), a ještě ten dětskej krém z rossmana, po něm to hezky voní, a když je dětskej, tak by v sobě neměl mít žádný ošklivý složky:) a ty ropný deriváty (viz lenna)... všude je něco a mě to na ty konce fakt vyhovuje. vždycky když sedím a nemám do čeho píchnout, tak popadnu krém a pramen po prameni to tam vetřu (takže už do suchejch..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Tak mně zas láká ten krém s úúúžasnou vůní jahod, protože já jsem na voňavý krémy a mlíčka ulítlá a zrovna by se nějakej hodil a hlavně voňavej, abych mé lásce voněla Very Happy


to já právě taky:) a má krásnej obal, je na něm klokodýlSmile a je žluto růžovej. a voní jako jahody nebo jako jahodová cukrová vata:) jen se s ním nemažu celá, abych nevoněla až moc, je docela hutnej, i ta vůněSmile a aby mi neřikali bonbonku nebo tak:) ale namazat ho jen na ruce a dekolt a pak k sobě čuchat, jooo tak to je vončo, milá tončoSmile je ho 150 ml asi za 40 nebo kolik korun:)
http://www.rossmann.cz/files/0207/lilliput_big.jpg
tady to je, přemejšlela jsem, že si koupím i ten sprej na vlasy:) fakt úchylná už sem:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
MIMISEK napsal:
Tak mně zas láká ten krém s úúúžasnou vůní jahod, protože já jsem na voňavý krémy a mlíčka ulítlá a zrovna by se nějakej hodil a hlavně voňavej, abych mé lásce voněla Very Happy


to já právě taky:) a má krásnej obal, je na něm klokodýlSmile a je žluto růžovej. a voní jako jahody nebo jako jahodová cukrová vata:) jen se s ním nemažu celá, abych nevoněla až moc, je docela hutnej, i ta vůněSmile a aby mi neřikali bonbonku nebo tak:) ale namazat ho jen na ruce a dekolt a pak k sobě čuchat, jooo tak to je vončo, milá tončoSmile je ho 150 ml asi za 40 nebo kolik korun:)
http://www.rossmann.cz/files/0207/lilliput_big.jpg
tady to je, přemejšlela jsem, že si koupím i ten sprej na vlasy:) fakt úchylná už sem:)


Tak to jsme dvě Very Happy já jsem se po něm dneska dívala, ale nevěděla jsem, jak vypadá, tak jsem ho neobjevila, ale ta cena je fakt dobrá, tak ho zkusím koupit Laughing už se těším, možná už zítra Very Happy. a taky bych chtěla nějakej meruňkovej, takovej jsme nikdy neměla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:32 pm    Předmět: Citovat

jo, ten kamil s avokádovým olejem (je na něm napsáno intensiv a voní jak krémy na letní dovolenou) (aspoň mě to tak přijde, připomíná mi dovču, když jsem byla malá u moře), a ještě ten dětskej krém z rossmana, po něm to hezky voní, a když je dětskej, tak by v sobě neměl mít žádný ošklivý složky:) a ty ropný deriváty (viz lenna)... všude je něco a mě to na ty konce fakt vyhovuje. vždycky když sedím a nemám do čeho píchnout, tak popadnu krém a pramen po prameni to tam vetřu (takže už do suchejch..)[/quote]

Hmm a ako zistis ze v tom kreme su ropne derivaty???je to tam napisane?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Já taky miluju voňavé krééémy =) A voňavky a taky balzámy na rty.Na těch jsem úplně závislá jakmile si jimi jednou namažu rty hlavně na perleťovém labrosanu sice po ničem vonět nemá ale tím čím voní ve mně vyvolává závislost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

http://iveettkaa.sblog.cz/zamysletese/
Kamill prý testuje na zvířatech....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.