Hřeben, nebo kartáč?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používate hreben alebo kefu ?
Hreben
42%
 42%  [ 49 ]
Kefa
57%
 57%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 116

Autor Zpráva
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 7:45 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Chaluzska napsal:
Asi spíš hřeben. Akorát vůbec nemůžu sehnat dřevěný hřeben, i kartáč s kančími štětinami jsem už viděla, ale dřevěnej hřeben ne...asi si ho budu muset vytesat. Sice jsem dostala dřevěnej kartáč, ale taky mi připadá, že v něm zůstává těch vlasů nějak moc.


Jestli ten kartáč má dřevěné kolíky zasazené v gumě, tak to škubání pravděpodobně dělá ta guma. Aspoň mně to tak dělala. Dřevěný hřeben jsem si koupila před lety v Praze v Havelské tržnici u Staromáku. Je pěkně bytelný, s masivní rukojetí, nikdy už jsem neviděla lepší. Vídám je tam dosud, a také hřebeny z rohoviny, která je nedestruktivní podobně jako dřevo. Porozhlédni se tam. Stojí kolem 150 - 200 korun a stojí to za to!



Děkuju za radu Smile , až se dostanu do Prahy, tak se tam juknu (doufám, že to s mou orientací najdu, já se vždycky někde ztratím Rolling Eyes Very Happy ), ale to bude kdovíkdy, tak se zatím budu porozhlížet u nás. Ten můj kartáč má opravdu kolíky v gumě, tak to bude tím...tohle nikdy mě nenapadlo, díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 4:31 pm    Předmět: fotka kartáče Citovat

Nemohl by jste někdo prosím vložit obrázek nějakého vhodného (ale přitom levného, žádné kančí štětiny v řádu několika tisíc, já sponzora nemám Wink ) kartáče? Když už mi Aha ten můj tak zkritizoval Rolling Eyes
Já z těch popisů nějak nejsem moudráSmile a to sem si vždycky myslela, že mám dobrou představivost Embarassed
jak ve dřevěném hřebenu ty bodliny drží, když tam není guma? Shocked
Předem děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 4:59 pm    Předmět: Citovat

Koukni SEM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 8:23 pm    Předmět: Citovat

Ne, tam nekoukej, ten obchod znám, byla jsem tam a rozčesávací hřebeny tam mají jen hrozně drahé a na gumě. Ty, co jsou ve dřevě, jsou určené na styling (i když si myslím, že i rozčesávat by se s nimi dalo). objevila jsem nový zdroj: kartáče s kančími štětinami ve dřevě mají v centru Chodov v parfumerii v přízemí, myslím, že se jmenuje Douglas. Visí vzadu na stojanu vedle přípravků na vlasy a cenově se pohybují mezi 150 - 100 Kč. Myslím, že si vybereš Wink
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:00 pm    Předmět: Citovat

Je škoda,že se takovýhle zboží nedá najít na netu.Většina lidí nemá čas jezdit po republice aby si koupilo kartáč. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 9:05 pm    Předmět: Citovat

kafi, Fairy- děkuju za rady:-)
Bohužel se teda musím ztotožnist s Kafinem: "Většina lidí nemá čas jezdit po republice aby si koupilo kartáč." Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 10:52 pm    Předmět: Citovat

Lidičky, jste tu z celý republiky, tak se dohodnete a pošlete si to Smile jinak moja milá má kanči kartác dovezeny z anglie Smile jo a je v gume-ale nějaké speciální. Podle mne je ale větší problém guma na kuličkach na konci..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 7:04 am    Předmět: Citovat

super věc jsou taky ty trojřadé hřebeny, co byly zmíněné nahoře (nevím honem, kdo to psal Smile ). Ty bledě závidím svojí tchýni, protože je nějak nemůžu sehnat, stejně tak ty dřevěný hřebeny. Ten třířaďák jsem potkala jen jednou a to ve zverimexu, když jsem kupovala krmení žábě, ale byl kovovej a to mi nějak nesedlo, řekla bych, že kov do vlasů nepatří (to je jeden z důvodů, proč nenosím kovové sponky)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 8:38 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Je škoda,že se takovýhle zboží nedá najít na netu.Většina lidí nemá čas jezdit po republice aby si koupilo kartáč. Sad


To chápu. Já také jezdím do Prahyjen proto, že tam mám přítele, jinak bych o tom také nevěděla.
Ještěrka: Trojřadé hřebeny neznám zase já. Zajímavá věc. Myslím ale, že kov (nerezový) není zas tak špatná věc na vlasy. Nemůže je poškrábat, má hladký povrch, pokud vím, tak neelektrizuje. Hodně profi hřebenů je kovových. Nemám s tím ale zkušenosti, nemohu soudit. Jinak zverimex je také dobrý obchod na hřebeny, sama jsem si koupila štětinový kartáč ve dřevě na psí výstavě za 150 Kč. Hodně psů má dlouhé jemné chlupy a dělají pro ně kartáče někdy lepší než pro lidi. Tak omrkněte Zverimexy a výstavy Wink
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 8:43 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Lidičky, jste tu z celý republiky, tak se dohodnete a pošlete si to Smile jinak moja milá má kanči kartác dovezeny z anglie Smile jo a je v gume-ale nějaké speciální. Podle mne je ale větší problém guma na kuličkach na konci..


Podle mě ne. Ty kuličky jsou umělohmotné, to bych neviděla jako problém. Ale po tom gumovém lůžku pod štětinami se šoupe celá délka vlasů, guma jak známo neklouže, drhne a vlasy se škubou. Schválně ať zkusí se tím nějakou dobu nečesat. Třeba se jí kvalita vlasů zlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.