Kokosový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 217, 218, 219  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:23 pm    Předmět: Citovat

vsak ja sem to taky pekne dlouho zvazovala Embarassed Very Happy ale zas sem si rekla nic jineho nemam krom samponu,tak ze i tak se to vyplati Embarassed No treba az ho dodelam budu moct kupovat jen liveon,ale to nevadi(spis ja potrebuju tu vuni kvetin kolem sebe no Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Ja myslim,ze ten RENIU je mnohem lepsi a uz jsem to cetla i nekde na jinych forach,ze to tam holky psaly.Sice stoji 360KC ale na vyzkousenou si muzete zakoupit i mensi baleni,myslim za 160,-.No a protoze ho muzete vyuzit opravdu skoro na vsechno(super je treba i po holeni)tak se investice do nej opravdu vyplati.Vzdyt kdyz si spocitame kolik dame za telovy mliko,kuru na vlasy,olej na nehty ci do koupele atd...a tady to mame vsechno v jednom.Ja jsem ho kupovala v Profimedu v Brne,ve Vankovce kde jsem si mohla vybrat jakou vuni ten olej chci ale da se koupit,tusim i na www.pacifika.cz (kde maji vice vyrobku a strasne mne to laka vyzkouset) nebo ve vybranych lekarnach ci na www.maxikosmetika.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

ja jsem taky napred koupila to malinke baleni na vyzkouseni a hend potom bylo jasno Very Happy a taky sem ho kupovala v profimedu ve vankovce .Napred sem je sla ocuchat sama,pak sem tam vzala tygrika a schodly sme se na tom co mama oba Very Happy

ale nechci rikat ktery je lepsi,myslim ze musi byt oba vyborne,ze ten reniu je drazsi kvuli tomu ze je z fuji a liveon je zas bio.Ten reniu bych jeste mela radsi kdyby byl v biokvalite,ale to je jedno,nemuzu mit vsechno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
ja jsem taky napred koupila to malinke baleni na vyzkouseni a hend potom bylo jasno Very Happy a taky sem ho kupovala v profimedu ve vankovce .Napred sem je sla ocuchat sama,pak sem tam vzala tygrika a schodly sme se na tom co mama oba Very Happy

ale nechci rikat ktery je lepsi,myslim ze musi byt oba vyborne,ze ten reniu je drazsi kvuli tomu ze je z fuji a liveon je zas bio.Ten reniu bych jeste mela radsi kdyby byl v biokvalite,ale to je jedno,nemuzu mit vsechno Very Happy


Taky bych je nesrovnávala, ketrý je lepší, protože každý z nich má trochu jiné použití. Jak píše vílka, reniu je dražší, protože je Fuji a navíc má vonnou příměs, díky čemu už ale ztrácí na biokvalitě a nedá se použít i do jídla. Liveon je výrobek ze Singapuru, voní jen lehce kokosově, prostě přírodně, ale je to biokvalita použitelná i na vaření, nejen k péči o tělo. Každý má svoje specifikum a je na každým, jestli chce čistě jen pečovat, nebo třeba i sem tam zkusit kápnout třeba do salátu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Já chci taky vonět, jak vílka celý den Very Happy asi to nevydržím a budu muset sáhnout na dno pokladničky... Když já jsem na ty voňavý věci, jak divá Crying or Very sad
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:24 pm    Předmět: Citovat

Já jsem s kokosákem od Liveonu také maximálně spokojená, je všestranný, vlasy, tělo, pleť ( do jídla ho zatím nedávám), krásně voní. Nejvíce ho používám na zábal před umytím. Mňam ,to je vůně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Ten anonym jsem zase byla já Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já jsem s kokosákem od Liveonu také maximálně spokojená, je všestranný, vlasy, tělo, pleť ( do jídla ho zatím nedávám), krásně voní. Nejvíce ho používám na zábal před umytím. Mňam ,to je vůně Smile



Já taky, je úplně parádní, už mě dochazí, tak si musím koupit další, až budou penízky. Zkoušela jsem ho i do jídla - dělala jsem na něm palačinky, mňam Laughing Jen mě mrzí, že ta vůně v těch vlasech déle nevydrží Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

S tou vůní je to u mě stejné, vlasy voní chviličku, když si namažu ruce, voní o něco déle, ale maximálně hodinu. Na druhou stranu je to dobře, pořád bych se očichávala-a to by vypadalo pěkně divně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
S tou vůní je to u mě stejné, vlasy voní chviličku, když si namažu ruce, voní o něco déle, ale maximálně hodinu. Na druhou stranu je to dobře, pořád bych se očichávala-a to by vypadalo pěkně divně Laughing


Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 217, 218, 219  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.