Květinové vody Salus
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1953151a13e7015f2e60d4c52d43c09Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Zkušenost více než kladná, často se mi zanicuje pleť a květinová voda (levandule či růže) pomahá osvěžit. Na vlásky je také úžasná, je to takový jemnhý dotek před rozčesáním. Nepoužívám totiž kondicioner a vlásky někdy zlobí s uzlíky Laughing
Jen Salus používám mco ráda, i oleje atd. a ty jejich nové balení se mi ani za mák nelíbí. Nejen, že je to v průhledných lahvičkách, ale vubec to už nevypadá tak přírodně jako dříve Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 4:38 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Jen Salus používám mco ráda, i oleje atd. a ty jejich nové balení se mi ani za mák nelíbí. Nejen, že je to v průhledných lahvičkách, ale vubec to už nevypadá tak přírodně jako dříve Confused

Elune, mně se jejich nové balení vizuálně líbí moc, působí na mě svěže a příjemně, ale ty průhledné lahvičky jsem taky nepochopila Confused Jsou ale pískované, tak že by to stačilo Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tinkulinka
8-20
8-20


Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

už jsem si ji dávala na vlasy a je to super opravdu se lépe rozčesávají Smile a na obličeji příjemně osvěží...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 1:24 pm    Předmět: Citovat

...já mám mátovou a docela na pleti štípe Confused Vybrala jsem ji, prtože má být na mastnou, problematickou pleť....Příště zkusím asi levanduli Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Herminka napsal:
elune napsal:
Jen Salus používám mco ráda, i oleje atd. a ty jejich nové balení se mi ani za mák nelíbí. Nejen, že je to v průhledných lahvičkách, ale vubec to už nevypadá tak přírodně jako dříve Confused

Elune, mně se jejich nové balení vizuálně líbí moc, působí na mě svěže a příjemně, ale ty průhledné lahvičky jsem taky nepochopila Confused Jsou ale pískované, tak že by to stačilo Question Question


Nemohu si pomoci, to pískování...nevím, jen mě to zaráží u olejů.. a to si na těch tmavých sklech tak zakládali.. nevím, nechápu..ale stará balení snad stále seženu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

elune napsal:
Nemohu si pomoci, to pískování...nevím, jen mě to zaráží u olejů.. a to si na těch tmavých sklech tak zakládali.. nevím, nechápu..ale stará balení snad stále seženu Smile

Mě to právě taky zarazilo, protože na svých stránkách píšou
"Pro uchování dobrých vlastností jsou důležité neprůhledné obaly (v našem případě tmavé sklo nebo bílý plast). U olejů v průhledných lahvičkách byste měli zbystřit."
a teď najednou tak otočili Shocked Možná by stálo za to jim napsat.
Je fakt, že Nobilis má oleje taky v průhledných lahvičkách a snad dokonce plastových (neviděla jsem je naživo, soudím podle jejich webu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Jj, Nobilis má oleje v plastových lahvičkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Hermínko, to je fakt a vem si, že v lékárnách dávaj oleje taky do tmavých lahviček Shocked asi ne pro nic za nic... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Adretea napsal:
píšu s křížkem po funuse (poslední příspěvěk 14.června Very Happy), ale nevíte, kde se dají v praze koupit v kamenném obchodě? nejlépe v Praze 6 nebo někde poblíž


Jestli to ještě sháníš, tak já jsem napsala mail na info@saloos.cz, zeptala jsem se, kde v okolí mého bytečku nakoupit a oni mi do týdne poslali seznam obchodů v okolí, kam dodávají kompletní sortiment, nebo jen částečný (to tam taky rozepsali). To je asi nejjistější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

K těm novým obalům-to je lékárenské sklo, možná se mu řekne nějak jinak odborně, já to znám jen takto laicky-lékárénské sklo. Může se používat na léky apod. a je bezpečné. Jinak jak vám voní květinová voda Rozmarýna? Mám na ni zálusk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.