Tipy na dárky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a749b8fef5399bd4f8863732326f6c2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2011 7:53 pm    Předmět: Citovat

hhh tak já letos obdaruji své ženské blízké kosmetikou Yves Rocher... Very Happy mám u ní věrnostní program a tudíž levnější, navíc je to i luxusnější kosmetika která potěší....
takže nic nového pod sluncem.
ale pro chlapy by to chtělo inspirace.... !!!
já tomu svému nakoupím asi zase oblečení - on si to sám nekoupí, a moc ho to potěší (např. sportovní trika Adidas apod. nebo naopak nějaké pěkné košile - "polospolečenské")
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2011 6:47 pm    Předmět: Citovat

Muž letos dostane pyžamo, aby mu nějaké zbylo, až mu ho zas ukradnu (a protože sám říká, že chce stejné, jako jsem mu koupila minule, ale nechce se mu chodit do obchodu), hru Česko a Evropa, bo se hodí mít to doma a ještě něco, co mě napadne časem.
Táta dostane asi lis na ovoce, protože ho čím dál tím víc baví hrát si s ovocem na kvašení, tak ať to stojí za to.
Tchán coby těžký hypochondr bude nadšený z balíčku různých dražších podpůrných preparátů.
Švagr dostane nějaké fajn knížky, co si přeje, abych ho mohla až do příštích Vánoc prudit s tím, jestli už je konečně otevřel.
Děda nedostane nic, bo mě dlouhodobě štve.

Tím mám chlapy v rodině pořešené. Dostanou to, co chtějí, potřebují a co i já ocením.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 3:13 pm    Předmět: Citovat

Tak, letos jsem začla s vybíráním dárků trochu dřív než jindy (ehm, asi fakt stárnu Very Happy ), ale nápady už jsou snad úplně vybrané a hlavně, všichni všechno mají a nic není kam dát Laughing Mad
Nechce se mi kupovat (a ani nechci dostávat) dárky jen proto, abych něco dostala (a dala), ale zas by bylo smutné nedostat a nedat nic Rolling Eyes Laughing
Pokud máte nějaké nápady (jasně, když neznáte dotyčné, blbě se radí), podělte se, prosím Smile
Seznamy dárků jsme teda zavedli už loni nebo předloni, je to fajn.
Uvažovala jsem u něčem typu struhátko na česnek (třeba hand made), že vyrobím cosi...já nevím ale...
Jediné, co teda zvažuju tak nějak reálněji, je tričko značky The mountain ale nevím jaké, tipů mám víc. Kdyby stálo dvě kila, tak vemu asi víc adeptů, takhle projde jen jeden (na osobu Very Happy ), navíc oblečení máme, že by chyběla skříň Confused Ale pěkné jsou, viděla jsem je i naživo.
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 4:44 pm    Předmět: Citovat

Tie tričká sú podarené, bohužiaľ nemám nikoho komu by som ich kúpila, len pre seba Very Happy
Tento rok asi zas nakúpim vianočné darčeky v nejakej čajovni alebo etnoshope, nič iné ma nenapadá Confused
Ešte somrozmýšľala nad knihami, ale je tažké sa trafiť, teda aspoň pre mna.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 5:16 pm    Předmět: Citovat

Já když fakt nevím, co dát, tak dávám nějaké jídlo (zní to možná povrchně, ale... člověk si ho užije, když ho sní, nic po tom nezbyde, jen pěkná vzpomínka, nikde nic nezavazí... Nové místo ve skříni netřeba...) - ale typu hodně kvalitní čokolády, kávy, čaje, čokoládovách pralinek, nebo něco, co sama uklohním (nakládané hermelíny měly veliký ohlas!), javorový sirup, prvotřídní šunka/sýr a podobné dobroty a pochutiny, co by si člověk sám třeba nekoupil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

Nepodělíš se na recept na nakládané hermelíny? Sim..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monus
21-40
21-40


Založen: 29.10.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 7:22 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám zatím vymyšlený jen jeden dárek pro přítele - kazetu doutníků (ne že by byl nějaký extra gurmán, ale semtam si dá Very Happy), jinak ani pro bráchu, pro mámu, pro kámošku, ... možná ještě vím co koupím psovi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 7:26 pm    Předmět: Citovat

Když já žádný extra recept nemám Laughing Tam naházím, co mi zrovna přijde jako dobrý nápad... Třeba takhle: hermelíny rozkrájím na trojúhleníčky, ty trochu naříznu, nasypu dovnitř koření (na grilovaný hermelín, Gril Argentina) a nacpu tam cibuli a pár plátků česneku,pak to naházím do sklenice spolu s kousky nakládaných feferon (nebo sušených), dalšími kousky cibule, česneku, celého barevného pepře, nového koření a bobkového listu...
Dá se libovolně měnit - naložit kombinaci hermelín, cibule, česnek, bylinky (čerstvý/sušený rozmarýn, bazalka...) Dá se přidat třeba sušené rajče nebo jiný druh sýra...
To celé vždy zalít olejem (slunečnice, oliva...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 10:56 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je podzim a následně Vánoce hrozným obdobím roku... Celá naše roidna má narozeniny na podzim, přítel taky, na podzim máme i výročí, já a mamka máme i svátek... takže pořád jen vymýšlím, co komu dát, protože táta, ani brácha nejsou schopný vymyslet nic pro mamku, ani pro mě a mamka pro změnu pro bráchu, a tak kupuju dárky pro úplně všechny včetně sebe. Právě jsem tak v půlce, ještě mě čekají dvoje narozky, to výročí a jeden svátek a pak hned za 2 týdny Vánoce. Už teď mi z toho lehce hrabe Rolling Eyes Ještě že pak budu mít zase 9 měsíců klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 12:55 am    Předmět: Citovat

rumjana napsal:

Jediné, co teda zvažuju tak nějak reálněji, je tričko značky The mountain


Tak tenhle shop je naprosto úchvatný, díky za tip! Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.