Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac2a9104211d239d6ca184746a726a89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
vzali meeeeeeeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Gratuluju moc!!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

Gratulujuuuuu! Až budeš vědět jak tam budeš bývat tak dej vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:17 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
vzali meeeeeeeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Huráááá, hurááá, super, grautlaceee!!! Akorát prosím neříkej, že tam budeš třeba jenom dopoledne nebo tak, protože já se tam dřív než kolem šesté večer nedostanu... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:42 am    Předmět: Citovat

Tak se jdu podělit se zkušennostmi s Hauschkou Lichořeřišnice citron...Musím říct, že tak hezké vlasy jsem neměla už delší dobu..je ještě lepší než Urtekram...vlasy mám po něm šíleně lesklé, nadýchané a hebké, konečky husté, vlasy nejsou splihlé ani vysušené, pokožka hlavy nesvědí, no je prostě bezva, rozhodně u Hauschky zůstanu, i když to není zrovna nejlevnější záležitost Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
lučnívíla napsal:
vzali meeeeeeeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Gratuluju moc!!!!! Laughing


Velka gratulace Mr. Green . Az budu cestovat do Brna, zjistim, kdy tam budes a utratim tam vsechny prachy, co budu mit u sebe Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Na Slovensku, konkrétne tu http://ekodalej.sk/iobchod/catalog/index.php?cPath=51_43_84 majú v zľave všetky parfémy od Farfally Cool Dokonca tam z každej majú aj tie malé balenia, sakriš Evil or Very Mad Very Happy Akurát to poštovné do ČR...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 7:21 pm    Předmět: Citovat

A novootvorený bio krám v pražskom Palladiu má už takmer hotový e-shop. Majú tam síce všetko o niečo drahšie ako inde, ale pre mimopražských ľudí zase celkom dobrý výber... Wink
http://www.biooo.inshop.cz/inshop/scripts/shop_NF.asp
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 4:45 pm    Předmět: Citovat

jeste bych se zpozdene vratila trosinku do zadu.Chtela bych obhajit farfallu Wink Rozhodne neni snobska ani predrazena,cely zadrhel v cene je hlavne to,ze vyhradne cerpa,nejenom z ekologickeho zemedelsvi,ale hlavne spolupracuje ve fair trade obchodu Wink Cokoli si koupite na podporu fair trade obchodu,je drazsi a to logocky vyplyva i z toho,zemedelci od kterych se odkupuje jsou "malicci" a je to socialni humanitarni pomoc na moznost aby jejich deti mohly do skoly a aby se vubec uzivily vedle konkurence obrich prumyslovych zemedelskych spolecnosti produkujicich pro markety Sad
Vim jsou jejich vyrobky hodne drahe,ale mam jistotu,ze ty penize nejdou hlavne pro tu znacku,ale na pomoc lidem,kteri to potrebuji Very Happy
Spolu s farfallou v takovem projektu jede jeste tautropfen a ten ma take rozhodne vyssi ceny,ale za to je nejenom dobry pocit,ale i kvalita Very Happy
Omlouvam se za vylev,ale nedalo mi to ,vyrobcu kosmetiky s takovym naplnenim je malo a proto jsou pro nas drahe s tim se moc nenadela,ale rozhodne bych je neodsuzovala jako snobske,kdyz pracuji na pomoc jinym Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

Tak já se svěřím: v poslední době jsem se rozhodla, že si pořídím nějakou pečující kosmetiku atd, a v rámci toho jsem narazila na Regulační pleťový olej od Hauschky. Výborná věc! Měla jsem na tvářích kolem nosu nejen čerňáky, ale i takovou tu "ropuší" pleť, rozšířené póry atd, a ono se to po tom fakt zlepšilo! Very Happy
Mám jen to nejmenší balení, 5ml (taková pidiflaštička, 98,-) a používám trošíčku denně na postižené místo, a vypadá to, že to balení vydrží přinejmenším 4 měsíce, takže se to dá.
Jinak mi Hauschka i jinak vyhovuje (řasenka, pudr), akorát že to je tak příííšerně drahý! Confused
BTW, nalomili ste mě s tou Farfallou. Kde na to mám pořád brát? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak se jdu podělit se zkušennostmi s Hauschkou Lichořeřišnice citron...Musím říct, že tak hezké vlasy jsem neměla už delší dobu..je ještě lepší než Urtekram...vlasy mám po něm šíleně lesklé, nadýchané a hebké, konečky husté, vlasy nejsou splihlé ani vysušené, pokožka hlavy nesvědí, no je prostě bezva, rozhodně u Hauschky zůstanu, i když to není zrovna nejlevnější záležitost Embarassed



Tak teď jsi mě úplně navnadila. Laughing Zatím mám od Hauschky vyzkoušeny jen ty dva na normální a na suché vlasy. Ale teď jsem tedy v silném pokušení zkusit i tento . Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.