Dr.Hauschka a Tautropfen,Farfalla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c855d578bed6560c19ef68090dbdca7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Čírina napsal:

Jinak mi Hauschka i jinak vyhovuje (řasenka, pudr), akorát že to je tak příííšerně drahý! Confused


Jj , je to drahý Wink , ale určitě to stojí za to , hlavně co se týče toho pudru. Na ten tedy nedám dopustit. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 6:03 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila vzorečky šamponů dr. Hauschka - Makadamia-Pomeranč a Meruňka-Rakytník a už se nemůžu dočkat až je vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 7:37 am    Předmět: Citovat

Včera jsem vyzkoušela Makadamii-pomeranč a mám z něho hodně dobrej pocit, dělá skvělý objem a vlasy jsou heboučké Smile ale rozhodující bude, za jak dlouho se vlasy zmastí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:26 pm    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
Včera jsem vyzkoušela Makadamii-pomeranč a mám z něho hodně dobrej pocit, dělá skvělý objem a vlasy jsou heboučké Smile ale rozhodující bude, za jak dlouho se vlasy zmastí...


Very Happy taky jsem neodolala a po nemilém zážitku s alverdím šamponem henna/oliva jsem si NUCENĚ a ZCELA NEdobrovolně, samozřejmě Razz Razz koupila tady ten šampon, sice jsem chvilku váhala nad tím meruňkovým pro suché vlasy, ale pak mě dostala ta vůně pomerančů...už jsem jej použila asi 6x, dávkovat to ještě pořádně neumím, protože mi ani kapku nepění, tak tím asi dost plýtvám, ale pocit je to skvělý a mám pocit, že to je zatím to nejlepší co jsem měla. uvidíme co časem. Meruňku zkusím na zimu - jako výživnější verzi Embarassed Cool

Nezkoušel někdo tu nimbovou kúru. Já vím, je to drahé, ale možná kdyby to mělo nějaký opravdu závratný efekt na růst a sílu vlasů, musela bych si to nutně taky pořídit Embarassed Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
Nezkoušel někdo tu nimbovou kúru. Já vím, je to drahé, ale možná kdyby to mělo nějaký opravdu závratný efekt na růst a sílu vlasů, musela bych si to nutně taky pořídit Embarassed Embarassed Laughing


Nezkoušela, ale mám zálusk na nimbovou vlasovou vodu... po poradě s Vílkou. No když jsem si přečetla, na co všechn by měla působit, konstatovala jsem, že v současné době mám ty problémy fakt všechny (působí obzvlášť účinně na svědivou a citlivou vlasovou pokožku, proti tvorbě lupů a vypadávání vlasů) Crying or Very sad tak příští týden určitě investuju, vyzkouším a uvidím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

hmmmmm, to zcela chápu - mám přesně ty samé příznaky, Laughing navíc padání a lámání - no nic, nedá se svítit, zdraví je přednější, co když je to začátek nějaké "echt nemoci" Very Happy . tak hurá do toho, ať nám to dělá dobře, zejména vláskům Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 10:12 pm    Předmět: Citovat

Tak pak dejte vědět, jak jste spokojené Smile
ten popis zní moc dobře... nevíte, jestli by bylo možné "vylepšit" roztřepené konečky pomocí této kúry, aniž bych je musela zastřihnout? Aspoň teoreticky... příští týden jsem objednaná a moc se mi tam nechce Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

to je přesně moje úvaha: jestli to rozřepené nějak zalepí a to po odlomení jestli nějak taky něco Laughing Laughing protože stříhat to, tak to nenaroste nikdy Crying or Very sad Crying or Very sad dneska mám všude nějak hodně "to" Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

LittleStar napsal:
Dneska jsem si koupila vzorečky šamponů dr. Hauschka - Makadamia-Pomeranč a Meruňka-Rakytník a už se nemůžu dočkat až je vyzkouším Smile


Jéé, kdepak jsi je pořídila? Shocked Shocked Shocked Wink To bych moc chtela.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:26 am    Předmět: Citovat

ve studiu Marta Smile
mají jich tam ještě dost... jeden stojí 35 Kč
(a pak jsem si šla do DM koupit šampon alverde v akci za 49 Kč) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.