Čím vlásky zalívat, aby rychle rostly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f3a9b2528a66922e4f4da0914f963ddaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

Rikisku, a proč vlastně je chceš mít řidší a rovné? To se ti tolik líbí to, co se teď nosí na hlavách - ty s prominutím řídké rovné okousané cancoury? Very Happy
Nebyli byste ty i tvé vlásky šťastnější, kdybyste si na sebe zvykli? Taková vlasatá kudrnatá krasavice, to je přeci něco! S takovými vlasy jsi jistě zajímavá, netuctová. Proč to měnit? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 4:46 pm    Předmět: Citovat

ehm...tak jsem zkusila ten koprivovy odvar a nevim nevim.Vlasy mam takove...jak to rict...no divne, svedi me hlava a zda se mi, ze mam vice lupu.Jen nevim, jestli ho mam pouzivat dal a cekat, jestli si na to moje ctena hlava zvykne a zlepsi se to, a nebo ho mam vysadit..No asi jeste uvidime...Taky to muze byt tim, ze jsem natrhala tyhlety podzimni koprivy. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Rikisku, a proč vlastně je chceš mít řidší a rovné? To se ti tolik líbí to, co se teď nosí na hlavách - ty s prominutím řídké rovné okousané cancoury? Very Happy
Nebyli byste ty i tvé vlásky šťastnější, kdybyste si na sebe zvykli? Taková vlasatá kudrnatá krasavice, to je přeci něco! S takovými vlasy jsi jistě zajímavá, netuctová. Proč to měnit? Wink

s tim souhla, taky se ti divím Rikisku Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 3:09 pm    Předmět: Citovat

Rikisek napsal:
Chaluzska napsal:
Rikisek napsal:
mě vlásky rostou fakt hopem,kolem 3-5 cm za měsíc,ale zkusila jsem tu lopuchovou vlasovou vodu,2x denně a je to síla...!!!!! asi to zní jako kravina ale už po týdnu vidím drobounké výsledky Smile


Páni Shocked , Rikisku, ty máš zřejmě takové vlasy, jaké bychom si většina z nás přály - husté, rychle rostoucí..... jéje, to by se mi líbilo... Very Happy


to je fakt...rostou rychle,ale chtěla bych je malinko řidší,mám je přírodně kudrnatý a teď je narovnávám,jinak až narostou tak je nechám volně,ale chtělo by to srazit objem....


Rikisku to si radši nepřej. Já jsem taky měla kdysi husté vlasy a taky mi to vadilo. Chtěla jsem je mít řidčí a né moc husté. Ted toho lituji vlasy mi vypadávají hodně a mám je řídké "jak jsem si přála". Zničila jsem si je mým častým barvením a také stresem a ted bych dala cokoliv za to, aby byli jako dřív. Dlouhé, krásně lesklé a husté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

Normálně.Je to asi tri tydny, co jsem tady na tom serveru a zacinaji mi podrustat vlasy. Shocked Jen je trosku problem, ze nevim, cim to vlastne je, kdyz jsem toho vyzkousela tolik... Rolling Eyes Mozna ze tim koprivovym a nebo tou vodou od Luny a nebo tema maskama?fakt nevim... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

hankaflakanka napsal:
Normálně.Je to asi tri tydny, co jsem tady na tom serveru a zacinaji mi podrustat vlasy. Shocked Jen je trosku problem, ze nevim, cim to vlastne je, kdyz jsem toho vyzkousela tolik... Rolling Eyes Mozna ze tim koprivovym a nebo tou vodou od Luny a nebo tema maskama?fakt nevim... Very Happy


Very Happy - možná všechno dohromady. Za poslední tři měsíce mi jaksi víc povyrostly vlasy - a já také nevím čím jsem to způsobila ( Lopuch? Kokosák?Vitamíny? čaj od Popova? ) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Mě tedy asi taky povyrostly, a kolem obličeje mám nové tak pěticentimetrové vrtule, ty se mi dřív nedělaly, takže by to mohla být reakce vlasů na bezsilikonové šampony a vůbec víc péče, co od jisté doby dostávají Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
hankaflakanka napsal:
Normálně.Je to asi tri tydny, co jsem tady na tom serveru a zacinaji mi podrustat vlasy. Shocked Jen je trosku problem, ze nevim, cim to vlastne je, kdyz jsem toho vyzkousela tolik... Rolling Eyes Mozna ze tim koprivovym a nebo tou vodou od Luny a nebo tema maskama?fakt nevim... Very Happy


Very Happy - možná všechno dohromady. Za poslední tři měsíce mi jaksi víc povyrostly vlasy - a já také nevím čím jsem to způsobila ( Lopuch? Kokosák?Vitamíny? čaj od Popova? ) Laughing

mě vyrostly od konce září o 2 cm a taky nevím jakto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankaflakanka
161-320
161-320


Založen: 30.9.2007
Příspěvky: 183

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Very Happy - možná všechno dohromady. Za poslední tři měsíce mi jaksi víc povyrostly vlasy - a já také nevím čím jsem to způsobila ( Lopuch? Kokosák?Vitamíny? čaj od Popova? ) Laughing

To jsou záhady! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 7:15 am    Předmět: Citovat

A mě vyrostly o 4cm od začátku září do dneška. Takže 2cm za měsíc Wink Což jsem ráda,aspoň to půjde rychleji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.