Začátečník a Henna.Poradte prosím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 370, 371, 372  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7202af7f8c7967bb49f8b9dd51aa6533Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jakou mate kvalitu vlasu po henne?
vlasy jsou silnejsi a vyrazne hustejsi
23%
 23%  [ 10 ]
vlasy jsou silnejsi a hustejsi ale ne o moc
59%
 59%  [ 25 ]
henna vlasum na kvalite nepridala
16%
 16%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 42

Autor Zpráva
Todenka
0-7
0-7


Založen: 4.12.2016
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 6:12 pm    Předmět: Citovat

Fairy-to je přesně co mě napadlo jako první.Jen to dobře namíchat.Riskovat ,že to chytí do žluté nebo pomerančové nebo dokonce vůbec...se mi moc nechce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2016 11:07 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, taky bych nerada nějakou nepřirozenou oranžovou. I když to u mne asi nehrozí, mám světle hnědé vlasy. Ráda bych nějakou přirozenou spíše světlejší měděnou bez červených odlesků. Takže by mne velice zajímalo, jestli ta cassia umí zmírnit ty červené odlesky čisté henny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 12:13 am    Předmět: Citovat

Taky doufám, že napíše někdo zkušenější Very Happy, ale shrnu aspoň to, co vím:
Cassia nezmění odstín, který henna na hlavě udělá, jen hennu naředí, takže se do vlasů dostane míň hennového barviva a výsledná barva není tak intenzivní. (Cassia nebarví intenzivně žlutě. Ve skutečnosti nebarví téměř vůbec. Co já vím, tak tu bylo jen pár ohlasů od blondýnek, které si po cassii všimly velmi jemného natónování.)
Jinak naředění henny cassií se dělá právě jenom z důvodu, aby to nebylo moc tmavé. Dát propříště do směsi víc henny jde vždycky, zesvětlit hennu jde málokdy a jen omezeně. Myslím, že pro začátek se tu radilo dát do cassie třeba jen 2 lžíce henny. Taky pozor na to, že napoprvé nemusí henna chytit tak dobře, jako to zvládne při dalších barveních.

edit: Jak je to s mírněním červených odlesků netuším. Ale logicky bych řekl, že cassia tak maximálně oddálí čas, kdy se projeví (pokud přicházejí až s větší vrstvou hennové barvy na vlasech). Skoro bych spíš řekl, že ty odlesky budou dány značkou vybrané henny (resp. vím, že u nějaké značky si tu víc lidí chválilo, že červené odlesky dělá, narozdíl od jiných).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 8:46 am    Předmět: Citovat

Portos napsal:


Skoro bych spíš řekl, že ty odlesky budou dány značkou vybrané henny (resp. vím, že u nějaké značky si tu víc lidí chválilo, že červené odlesky dělá, narozdíl od jiných).


Souhlasím s tím, že i na značce záleží. Některé chytají do zrzavozrzava a některé do červenozrzava. Chce to udělat malý průzkum a pročíst různé vlákna. Tahle diskuze tu určitě byla. Zkusila bych nahoře políčko pro vyhledávání.
Taky bych to nenechala odstávat, aby toho barviva nebylo zbytečně moc, protože to bude pak dost tmavnout - do hnědohrzava.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 7:03 pm    Předmět: Citovat

Děkuji děkuji, o těch značkách jsem nevěděla, určitě se na to podívám. Času dost, protože mám asi tak 7 vrstev čisté henny pořádně odleželé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 8:05 pm    Předmět: Citovat

Jeste si dovolim prihrat si i svoji polivcicku ... nezalevala bych hennu horkou vodou a klidne bych ji na hlavu davala hned/do hodiny od zaliti. Bude poustet barvivo pomaleji a v mensim mnozstvi nez kdyz se na to hrkne horka a tim padem nepujde tak do cervena => nebude se tolik vrstvit (mene barviva = mensi nanos = mensi kryti)

Nic moc vic, nez to co bylo jiz receno mne nenapada ... asi rada "trochu nanic" ale pokud zrovna nemas spotrebu "dva pytliky 100g hennecolor" na jedno barveni, mozna by stala za uvahu i henna z DM. Ta totiz vzdy a za vsech okolnosti barvi zrzave, pokud uz tedy barvi ... Very Happy jako vypln do nejake "vice barvici" by mozna mohla byt trochu k uzitku.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 10:23 pm    Předmět: Citovat

Jitt: ne ne, každá rada dobrá. Takže třeba zalévat vlažnou a nechat odstát max tak hodinu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2017 11:42 am    Předmět: Medová/zrz Citovat

Přeji všem mnoho zdraví a štěstí v roce 2017!

A hned na začátek čistě hypotetická otázka. Pořád se rozhoduji, co s těmi vlasy, až se zbavím větší části tmavé henny (citronperoxid funguje!) a tahle medová/zrz/nevím barva se mi velice líbila a tak jsem se vás povolanějších chtěla zeptat, jestli by to henna a cassia (nebo cokoliv) uměly vytvořit a hlavně z jakého základu (hádám minimálně tmavá blond?). Na obrázku je to asi přírodní.


Obrázek:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/79/f6/2b/79f62b79f29f6c35b41efbd681f0a644.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Motu
21-40
21-40


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 7:52 pm    Předmět: Re: Medová/zrz Citovat

Ahoj, mohla bych se vás zeptat, jak barvíte hennou jen odrosty? U chemické barvy je to jasné, ale u henny nevím, když má být hlava v teple pod igelitem a čepicí, zda se směs nerozmaže do délek. Very Happy Děkuji za radu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Motu
21-40
21-40


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so duben 01, 2017 7:53 pm    Předmět: Začátečník a Henna.Poradte prosím Citovat

Ahoj, mohla bych se vás zeptat, jak barvíte hennou jen odrosty? U chemické barvy je to jasné, ale u henny nevím, když má být hlava v teple pod igelitem a čepicí, zda se směs nerozmaže do délek. Very Happy Děkuji za radu. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 370, 371, 372  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.