Přelivy od Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0f2e10287bf3b221e26246c8bd1e3fe7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Co je podle vás lepší?
Henne Color
100%
 100%  [ 7 ]
Premium Végétal
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Autor Zpráva
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

Uz si zkusila tu praskovou hennu?Ja to mam totiz docela podobny jako ty,tak jsem zvedava co a jak.. Smile
Ahoj, jo už jsem normální hennou barvila asi 4x a super, ale určitě doporučuji henu LUSH, je fakt nejlepší, perfektně se s ní dělá a ten lesk je nepřekonatelný. Hennecolor prášková henna chytá lépe než DM, ale na LUSH fakt podle mě nemá. Holky, které ji zkusily u ní zůstaly. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 10:20 pm    Předmět: Citovat

Ehm, dovoluju si mírně oponovat - teda Lush henna je super, o tom žádná ( zase si ji časem pořídím, jen co zapomenu, jak blbě se po ní drhne sprchovej kout Twisted Evil ), jenom se chci zastat ještě dalších dobrejch henn- třeba henna fivefives z lamdy nebo henna z www.prodejbylin.cz je oproti hennecolor taky moc dobrá (a vcelku levná). Akorát u tý lush tam ještě přidávají spoustu dalších dobrot, jako kakaový máslo a rozmarýnek a tak - zase mínus je, že se s ní o trošku hůř manipuluje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kačorek
41-80
41-80


Založen: 17.9.2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ehm, dovoluju si mírně oponovat - teda Lush henna je super, o tom žádná ( zase si ji časem pořídím, jen co zapomenu, jak blbě se po ní drhne sprchovej kout Twisted Evil ), jenom se chci zastat ještě dalších dobrejch henn- třeba henna fivefives z lamdy nebo henna z www.prodejbylin.cz je oproti hennecolor taky moc dobrá (a vcelku levná). Akorát u tý lush tam ještě přidávají spoustu dalších dobrot, jako kakaový máslo a rozmarýnek a tak - zase mínus je, že se s ní o trošku hůř manipuluje.

Jo to věřím, jen ta je čistá, červená, ne? A to já nechci. Já potřebuji hnědou. Jen jsem psala, která je nejlepší zatím pro mě z vyzkoušených. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Jasně! Very Happy
Máš pravdu, že pokud jde o hnědou (a co jsem slyšela, tak taky o černou), tak bude lush asi fakt jednička, mimo jiný protože oni kromě kvalitní henny budou mít i kvalitní indigo, který se v našich končinách, pokud vím, moc nesežene (alespoň co jsem slyšela ohlasy na to urtekramácký, co vypadá ještě "nejčistěji", tak nic moc).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 10:58 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Ehm, dovoluju si mírně oponovat - teda Lush henna je super, o tom žádná ( zase si ji časem pořídím, jen co zapomenu, jak blbě se po ní drhne sprchovej kout Twisted Evil ), jenom se chci zastat ještě dalších dobrejch henn- třeba henna fivefives z lamdy nebo henna z www.prodejbylin.cz je oproti hennecolor taky moc dobrá (a vcelku levná). Akorát u tý lush tam ještě přidávají spoustu dalších dobrot, jako kakaový máslo a rozmarýnek a tak - zase mínus je, že se s ní o trošku hůř manipuluje.

Off topic - ja si zvyknem naukladať do vane pred hennením staré noviny, potom to len zabalím a vyhodím, žiadne extra čistenie (len čo frcne pomimo) Wink
Návrat nahoru
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 11:15 pm    Předmět: Citovat

S těma novinama je to dobrej nápad. Ale já mám spíš problém potom po splachování, jak se udělají takový ty mastný okraje. Při samotným hennováním už mi toho kolem až tak moc nelítá. Samozřejmě při troše drhnutí a použití saponátu to umejt jde, ale přece jenom jsem z práškový henny zvyklá, že v podstatě ten sprcháč jenom spláchnu čistou teplou vodou (olej do henny sice dávám, ale ne nějak moc), tak jsem jakosi zlenivěla. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
S těma novinama je to dobrej nápad. Ale já mám spíš problém potom po splachování, jak se udělají takový ty mastný okraje. Při samotným hennováním už mi toho kolem až tak moc nelítá. Samozřejmě při troše drhnutí a použití saponátu to umejt jde, ale přece jenom jsem z práškový henny zvyklá, že v podstatě ten sprcháč jenom spláchnu čistou teplou vodou (olej do henny sice dávám, ale ne nějak moc), tak jsem jakosi zlenivěla. Wink Very Happy

Sranda... potom asi záleží aj na materiáli, z ktorého je vyrobená vaňa, lebo ja už po zmývaní len pretriem handričkou a je to. Teraz si spomínam, že drahého mama má takú vaňu, z ktorej som to nezdrhla ani kefou a práškom, našu stači opláchnuť a nejaký ten fľak ľahko zotriem. Idea Idea Idea
Návrat nahoru
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Titania napsal:
Ehm, dovoluju si mírně oponovat - teda Lush henna je super, o tom žádná ( zase si ji časem pořídím, jen co zapomenu, jak blbě se po ní drhne sprchovej kout Twisted Evil ), jenom se chci zastat ještě dalších dobrejch henn- třeba henna fivefives z lamdy nebo henna z www.prodejbylin.cz je oproti hennecolor taky moc dobrá (a vcelku levná). Akorát u tý lush tam ještě přidávají spoustu dalších dobrot, jako kakaový máslo a rozmarýnek a tak - zase mínus je, že se s ní o trošku hůř manipuluje.

Off topic - ja si zvyknem naukladať do vane pred hennením staré noviny, potom to len zabalím a vyhodím, žiadne extra čistenie (len čo frcne pomimo) Wink

To je fakt dobrej napad s tema novinama,vcera jsem si tim drhnutim namohla svaly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: so březen 07, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Jasně! Very Happy
Máš pravdu, že pokud jde o hnědou (a co jsem slyšela, tak taky o černou), tak bude lush asi fakt jednička, mimo jiný protože oni kromě kvalitní henny budou mít i kvalitní indigo, který se v našich končinách, pokud vím, moc nesežene (alespoň co jsem slyšela ohlasy na to urtekramácký, co vypadá ještě "nejčistěji", tak nic moc).

Ja uz se v tom nevyznam Sad Cetla jsem spoustu chvaly na hennecolor,ze je lepsi nez DM, tak jsem si ji koupila a ted mi doporucujete lush..No,je dobre,ze neskodi na vlasy,takze zkusim asi obe Very Happy Ted uz jen najit ten spravnej obchod v blizkosti a budu happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne březen 08, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Neboj, žádnej dryják sis nekupila Cool - jenom podle mejch zkušeností (a zkušeností pár dalších) je ta kvalita henn odstupňovaná: od DM přes Hennecolor ... a Lush se počítá k těm nejlepším (ale zároveň je to dost velká jednorázová investice). Ale taky jsou lidi, a je jich dost, který se barvěj výhradně Hennecolor a jsou naprosto spokojený a nedají na ní dopustit. Ono je to spíš o tom, co komu vyhovuje - a navíc hennecolor patří ještě k těm rozumnějc sehnatelnejm, to je taky dost důležitej aspekt. Navíc takhle to máš dobrý v tom, že pokud nebudeš 100% spokojená s hennecolor, je ještě pořád co zkoušet. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14, 15, 16  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.