Rekvalifikační kadeřnické kurzy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be174c9de17ae4633ac3c64d831e0eb4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
tiborMel napsal:
jo, a vlastně poslední faktická informace, to patronství už se zkrátilo, dřív to byli dokonce 4 roky a teď to stáhli na 1 rok. a ten počítám bejt v čáslavi, než se vážně trochu postavim na vlastní nohy a tak. škoda že nemám kouzelnej proutek Laughing Laughing Laughing Laughing praha je pro mě z ruky, sice se s bratrem snášíme, ale žít s nim v garsonce 5 dní v týdnu, no nevim Laughing

JO jasně,po čuni,to se musí Laughing Laughing Laughing A to patronství máte dobrý,my musíme mít garanta 2 roky jinak si ani neškrtnem Sad tak to bude zajímavý,nakonec skončím někde ve skladě Evil or Very Mad

no, já byla docela hin z původních 3 let, co sem si myslela, že se to dělá. pak když mi řekli, že to byli dokonce 4 roky, to se mi docela protočily panenky, zaplať kdo chce, že je to zkrácený...
ty jsi v kterém ročníku? neboj, ve skladu neskončíš, popř. tam skončíme spolu Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

jo my jsme to původně měli taky na čtyři roky Shocked Já jsem tedka ve čtvrtáku Wink Jo tak to jsem ráda,že neskončím ve skladě sama Laughing ne já pak půjdu na vejšku(pokud odmaturuju) Rolling Eyes Tak doufám,že nevyletím hned po prvních zkouškách Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

a co to je za školu, co studuješ? já myslela, že kosmetičku a že to je učňák Embarassed a co za vejšku plánuješ?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
jo my jsme to původně měli taky na čtyři roky Shocked Já jsem tedka ve čtvrtáku Wink Jo tak to jsem ráda,že neskončím ve skladě sama Laughing ne já pak půjdu na vejšku(pokud odmaturuju) Rolling Eyes Tak doufám,že nevyletím hned po prvních zkouškách Laughing


Lilith, to je zajímavé Shocked Taky jsem myslela, že je to učńák s maturitou. Jde pak po tom studovat nějaká výška, která má tenhle obor, nebo chceš úplně mimo z oboru? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:22 pm    Předmět: Citovat

Jo já dělám kosmetičku,je to studijní obor a maturitou,a otevřeli ted vysokou školu pro kosmetičky ve Zlíně,nějaká chemická,a tam se učí,jak se vyrábí kosmetické přípravky a hygienické pomůcky a tak,a pokud to vystuduju,bude ze mě bakalář kosmetolog Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
Jo já dělám kosmetičku,je to studijní obor a maturitou,a otevřeli ted vysokou školu pro kosmetičky ve Zlíně,nějaká chemická,a tam se učí,jak se vyrábí kosmetické přípravky a hygienické pomůcky a tak,a pokud to vystuduju,bude ze mě bakalář kosmetolog Wink

ale tak to je pěkný!!! teda já na chemii nikdy nebyla, ale určitě je super, že je takováhle možnost.
jinak mi byla přidělena podpora 2.900,- Very Happy původně bych neměla mát žádnou, protože sem nemakala (přiznaně), ale prej u těhle kurzů ji dávaj. docela fajnové Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:45 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Lilith.2 napsal:
Jo já dělám kosmetičku,je to studijní obor a maturitou,a otevřeli ted vysokou školu pro kosmetičky ve Zlíně,nějaká chemická,a tam se učí,jak se vyrábí kosmetické přípravky a hygienické pomůcky a tak,a pokud to vystuduju,bude ze mě bakalář kosmetolog Wink

ale tak to je pěkný!!! teda já na chemii nikdy nebyla, ale určitě je super, že je takováhle možnost.
jinak mi byla přidělena podpora 2.900,- Very Happy původně bych neměla mát žádnou, protože sem nemakala (přiznaně), ale prej u těhle kurzů ji dávaj. docela fajnové Very Happy

Jo je to fajn,je to prý první vejška pro kosmetičky Very Happy To je fajn,aspon trochu ti to přilepší ne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:
tiborMel napsal:
Lilith.2 napsal:
Jo já dělám kosmetičku,je to studijní obor a maturitou,a otevřeli ted vysokou školu pro kosmetičky ve Zlíně,nějaká chemická,a tam se učí,jak se vyrábí kosmetické přípravky a hygienické pomůcky a tak,a pokud to vystuduju,bude ze mě bakalář kosmetolog Wink

ale tak to je pěkný!!! teda já na chemii nikdy nebyla, ale určitě je super, že je takováhle možnost.
jinak mi byla přidělena podpora 2.900,- Very Happy původně bych neměla mát žádnou, protože sem nemakala (přiznaně), ale prej u těhle kurzů ji dávaj. docela fajnové Very Happy

Jo je to fajn,je to prý první vejška pro kosmetičky Very Happy To je fajn,aspon trochu ti to přilepší ne? Wink

to určitě, ještě do loňskýho roku sem byla vděčná i za 3kilča měsíčně jako dávky, pak nám je vzali, že prej naši vydělávaj dost (svině Very Happy ), ale timhle si u mě zas polepšili Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

Jo no jsou to strašní šmejdi! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 3:56 pm    Předmět: Citovat

první den za mnou...
je nás tam 9, jsem asi nejmladší, ačkoliv věkový rozdíl nebude nijak hrozný. všichni sme tak max do 25 - 30 let, víc to netipuju, jen jedna paní je tam starší. lektorka (kadeřnice, na praxi) velmi sympatická, s darem ve vlasech - tmavý kudrny. prstýnky. paní na teorii a majitelka je taky příjemná, holky sem samozřejmě ještě moc poznat nestihla, ale snad to bude ok. jen jsou takový všichni živý, komunikativní, tzn sem tam seděla a koukala Very Happy (zas abych ze sebe neudělala nějakou kuňku - občas sem taky nějaký dotaz vznesla a dala jsem se tam do hovoru Very Happy )
co se týče vlasů, to by vás mohlo zajímat, jedna holčina, jen vlezla do dveří, oznámila, že na ní se stříhat rozhodně nebudem, že >pěstuje< Laughing co nejdříve ji odkážu do patřičných mezí Very Happy (sem Very Happy ). má pravděpodobně odbarvené vlásky, jestli jsou přírodní, tak se omlouvám, blondýnka s krátkou ofinkou a vlásky po lopatky a prsa bych řekla. husté a pevné, prý musí ofču často prostřihovat.
další s delšími vlasy mě vzápětí vyvedla z omylu, už teď vlasy prodlužuje a sama je má prodloužené. ale vypadalo to celkem hezky, slečna je mi taky příjemná, vypadá trochu jako vendula svobodová, ale na rovinu řekla, že prodlužování vlasy oslabuje.
pak jsou holky, co mají vlásky delší (po/d ramena, ale do půly zad už nikdo), nebo možná jo, až tolik sem to okouknout nestačila Very Happy ) je tam většina holek se zkušenostma v oboru - nedostudované učňáky a tak. asi tam budu jediná, která se stříháním jiných lidí krom sebe nemá zkušenost.
taky mě zarazilo,překvapilo a pobavilo, co nám oznámila paní lektorka. nebote se a začněte stříhat hned. tzn žádnej strach, nůžky do ruk a budem stříhat. kdyby sme nejeli zítra na nákup (potřeb) a kdybysme měli dobrovolníky, snad už bysme rovnou šmikali Laughing Laughing Laughing Laughing
lidi si musíme shánět na stříhání, barvení a pod sami, tudíž vznáším výzvu, kdyby kdokoliv cokoliv s vlasy potřeboval, dejte mi vědět, pomůžete mi tím a ostatním taky Very Happy
no, to sou takový první dojmy....
v praze ok, dom sem trefila, ačkoliv sem to chtěla vzít přes paladium, ale nevzpomněla sem si, která je to zastávka, ale věděla sem, že ze staromáku vim kudy dál, tak sem dojela tam, došla k interkontinentalu a radši to vzdala a vrátila se. zítra risknu znova Very Happy (až nastuduju kam mám jet Very Happy )
konec hlášení Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.