Ricinový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82, 83, 84  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f9fe8822e8634cf6fa7e1806027b4f1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:19 pm    Předmět: Citovat

Tak ricíňák se koupit dá i v pražské lékárně - ale nesmím ho kupovat já. Zafungovala maminka, ona umí krásně zpracovávat lidi Smile. Zítra jdu k rodičům na oběd, večer budu kouzlit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem byla v Kotvě v tom krámku 100% natura. Koupila jsem si tam kokosák od Remiu a růžový balzám od Salusu. Obojí je výborné Smile
Jinak tam mají hlavně Laveru, Welledu a řadu dalších, poměrně drahých značek, které jsem viděla poprvé v životě, taky tu lávovou zem. Bohužel nevedou Urtekramm, Naději, Štěstí baronky už vůbec ne.
Měla jsem smůlu, protože jsem na Náměstí Republiky zrovna vletěla do slavnostního otevření toho nákupního centra (dortu), vylezla jsem z metra do hrozné tlačenici rovnou pod pódium, na kterém zrovna moderoval nějaký tajtrlík, takže jsem musela obejít celý blok, abych se do Kotvy dostrala zadem Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

ve 100%Natura pracuje taková příjemná paní, já tam jezdím mámě kupovat olejíček od Eoné Růže Jasmín s přídavkem jojobového oleje na ple%t 30+ a úplně jí vyhladil vrásky...kam se hrabou všechny omlazující krémy!

Daniela : A kolik tě tam ten kokosák stál? Smile Máš s nějakou vůní? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Mám s ananasovou vůní, to největší balení, stálo čtyři sta něco Shocked , ale už jsem to zapomněla a účtenku momentálně nemůžu najít. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak ricíňák se koupit dá i v pražské lékárně - ale nesmím ho kupovat já. Zafungovala maminka, ona umí krásně zpracovávat lidi Smile. Zítra jdu k rodičům na oběd, večer budu kouzlit Smile


a hodis sem pak ten tajnej recept na vlasky? Wink vim, ze s tim asi uz otravuju, ale uplne me ta predstava rychleho poporustu vlasu nemuze pustit Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

Hodím, ale nejdřív ho musím z té kamarádky vytáhnout, taky už jsem napnutá jak guma u trenek... Smile

(a otravuju ji opravdu o dost víc než ty mě, v pohodě Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
ve 100%Natura pracuje taková příjemná paní, já tam jezdím mámě kupovat olejíček od Eoné Růže Jasmín s přídavkem jojobového oleje na ple%t 30+ a úplně jí vyhladil vrásky...kam se hrabou všechny omlazující krémy!

Daniela : A kolik tě tam ten kokosák stál? Smile Máš s nějakou vůní? Wink

A jaký typ pleti má tvoje mamča a nenašla bys ten olejíček někde na netu moc prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivcoun
8-20
8-20


Založen: 1.8.2007
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:01 am    Předmět: Citovat

Ahojky, mohl by mi někdo poradit, v jaké pražské lékarně mají určitě Alpecin A2? Byla jsem v několika lékarnách, ale buď Alpecin neměli vůbec nebo měli jen C1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Teruška
21-40
21-40


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:09 am    Předmět: ... Citovat

Chtěla bych se zeptat, nevíte kde se dá někde v Praze sehnat ten lopuchovýn výluh z Naděje?? Smile kuju moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

Ivcoun napsal:
Ahojky, mohl by mi někdo poradit, v jaké pražské lékarně mají určitě Alpecin A2? Byla jsem v několika lékarnách, ale buď Alpecin neměli vůbec nebo měli jen C1.

A jaký je rozdíl mezi alpecinem A2 a C1?Nebo je jich ještě více?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82, 83, 84  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.