Jak nedestruktivně sušit?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8371716dd6b2962a00579e537181a917Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

Taky suším tak tři hodiny, a proto si můžu umývat hlavu jen jednou týdně. Razz
Ale občas tomu pomůžu fénem s difuzérem, aspoň mám vlnky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

a to já mám vlasy ještě 4 hodiny po umytí vlhké Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 6:13 pm    Předmět: Citovat

ja ich mam vlhke este rano ked vstanem. ked som si ich umyvala pred spanim...hlavne tie spodne. najlepsie to je v lete, umyjem rano, vypadnem von so psom, teraz uz aj s kociarom a prechadzam sa a schnem Very Happy vtedy staci jedna prechadzka a uces je nenormalne krasny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 6:16 pm    Předmět: Citovat

ju takhle odpoledne v létě kdy je teplo je to suchý hned, zrovna včera jsem umyvala asi v jednu a ve tři už byly jen vlhké u kořínků Smile ...ale teda když umyju třeba v šest večer a druhý den vstavam do školy tak jdu spat okolo desáté a to chodim do postele ještě s celkem mokrou hlavou no Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petipeti
41-80
41-80


Založen: 3.10.2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

přitom dlouhé vlasy nemám, ale než ty kudrny proschnou no Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan
41-80
41-80


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Embarassed Tak koukám že já to dělám asi opravdu špatně, já to prostě drbu ručníkem (pak je to hrůza česat), asi to nechám taky volně schnout. Už sem si říkal jestli to vlasy neničí. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 6:39 pm    Předmět: Citovat

ja podobne ako to bolo uz pisane - umyjem, zabalim do niecoho podobneho ako turban tak na 20-30 min, a tak uz len volne uschnut plus pogovanie Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesper
161-320
161-320


Založen: 20.4.2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 8:01 pm    Předmět: Citovat

siamysi napsal:
ja podobne ako to bolo uz pisane - umyjem, zabalim do niecoho podobneho ako turban tak na 20-30 min, a tak uz len volne uschnut plus pogovanie Laughing



tak dlouho v rucniku? Shocked ze to vydrzis, ja je tam mam tak 5 min aby rucnik vsakl tu nejvetsi vlhkost a pak uz je vypustim ven. nechat je tam dyl asi nevydrzim..c kdyby se hmm zaparily? Very Happy proste bych to nevydrzela Embarassed podle nemilych drivejsich zkusenosti po vypusteni z turbanu vzdy udelam jajks taks pesinku-jinak by se udelala sam a a to by nevypadalo z estetickeho hlediska prilis vabne Very Happy pak necham vlasy schnout volne a az jsou uplne suche tak ucesu- a ztraty vlasu jsou minimalni Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

vesper napsal:
siamysi napsal:
ja podobne ako to bolo uz pisane - umyjem, zabalim do niecoho podobneho ako turban tak na 20-30 min, a tak uz len volne uschnut plus pogovanie Laughing



tak dlouho v rucniku? Shocked ze to vydrzis, ja je tam mam tak 5 min aby rucnik vsakl tu nejvetsi vlhkost a pak uz je vypustim ven. nechat je tam dyl asi nevydrzim..c kdyby se hmm zaparily? Very Happy proste bych to nevydrzela Embarassed podle nemilych drivejsich zkusenosti po vypusteni z turbanu vzdy udelam jajks taks pesinku-jinak by se udelala sam a a to by nevypadalo z estetickeho hlediska prilis vabne Very Happy pak necham vlasy schnout volne a az jsou uplne suche tak ucesu- a ztraty vlasu jsou minimalni Cool


no já mám vlasy v turbanu třeba 2 hodiny, se občas nějak zapomenu Laughing a nic se zatim vlasům nestalo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dušan
41-80
41-80


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so listopad 28, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

A kdy je lepší česat, za mokra nebo až uschnou? Já myslel za mokra, ale jak jsem pochopil někdo to dělá po uschnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.