Přírodní kosmetika doma vyrobená
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f82287d7cbffc7ea4bbfe06f18dca868Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 6:21 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
ten balzám na pery ma láka. už len zohnať.. všetko, he.. ten vitamín E, to kde mám kúpiť a ako to vyzerá? (ja viem akurát o niečom z lekárne, ale to asi ono nebude...)

Bambi bude povolanější k odpovědi, ale já bych normálně koupila vitamín E v tobolkách a jednu (či víc, záleží na receptu, ten se mi nechce hledat) propíchla a vymačkala tam Wink Ale řekla bych, že by to mohlo jít i bez něj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 7:11 am    Předmět: Citovat

JJO,vit.E SE DÁ KOUPIT I KAPALNÝ V LÉKARNĚ, JÁ MÁM DOMA OD NOBILISU 30%
JINAK LIH TAKY...PRODALI MI 80% CCA 2 DCL ZA 80 KČ, JINAK SE DOPORUČUJE I VODKA Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 1:15 pm    Předmět: Citovat

počkaj počkaj, ( Very Happy ) takže včelí vosk je ten samej z kterýho jsou svíčky, ty pravý, medově voňavý... Question
a vit. E tedy stačí koupit jako ten doplněk stravy a šup, a máme zdravej konzervant ju??? tak já teda čumim a du mámě zničit svíčku Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 2:41 pm    Předmět: Citovat

Jo je to ten svíčkový Laughing Vit. E v tobolkách z lékárny propichnout a je to, ale pokud si děláte jen malé množství, tak není třeba ho kvůli to kupovat, záleží na množství prostě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

hele, tak to je fakt maximálně super Very Happy si du teda něco uvařit Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 7:16 pm    Předmět: Citovat

tý jo, ono to fakt funguje !!! z jedný malý svíčky a snad decáku oliváku plus něco kokosáku a ty jo, plný dva kelímečky pomerančovýho balzámku (jiný jsem doma neměla...)
a zkoušela jsem i krém. no cosi krémového vzešlo, ale asi sem to rychle srazila a je to takový tužší, ale na ksichtě celkem fajn Very Happy no každopádně co nejdřív letim pro nějakej voňavej olejíček a budu matlat a matlat Very HappyVery Happy fakt super Exclamation Exclamation Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
tý jo, ono to fakt funguje !!! z jedný malý svíčky a snad decáku oliváku plus něco kokosáku a ty jo, plný dva kelímečky pomerančovýho balzámku (jiný jsem doma neměla...)
a zkoušela jsem i krém. no cosi krémového vzešlo, ale asi sem to rychle srazila a je to takový tužší, ale na ksichtě celkem fajn Very Happy no každopádně co nejdřív letim pro nějakej voňavej olejíček a budu matlat a matlat Very HappyVery Happy fakt super Exclamation Exclamation Laughing Laughing

pokud je to tužší, tak je dobré dodržovat poměry:
krémový základ: 20g včelího vosku, 20ml oleje, 20ml lžičky květinové vody + eteráky
mlékový základ(je tekutější): 15 g včelího vosku, 20ml oleje, 30 ml květinové vody + eteráky

jinak nemusíte dávat květinovou vodu, stačí čajový vývar nebo bylinkový výluh nebo obyčejná voda (minerálka)

ZVLÁČŇUJÍCÍ KRÉM NA MASÁŽ OBLIČEJE:
4g včelího vosku, 40 ml jojobového oleje, 10g kakaového másla + esence 10k. máta,citrón, tea tree - na umytý a suchý obličej (nejlépe po peelingu) naneseme a masíruje, smyjeme, následuje maska, plet.voda a regenrační olejíček/krém...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

jakým stylem smícháváš tu vodu s olejem? já na to vzala mixér, ale stejně se to dost rozpojilo, vzalo to jen malounko vody (čaje), sice to je krémový, ale ten zbytek ee
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

super, zajtra to pokúpim.. len ten jojobák budem mať asi neskôr, už mi ho sľubila pani zo zdravej výživy objednať, tak si počkám na ten.. ale každopádne dám vedieť, ako to dopadlo. s voskom mám nejaké skúsenosti, vyrábam sviečky, aj keď so včelím som ešte nerobila.. ale viem odhadnúť, aké to bude mať vlastnosti podľa toho, ako je to roztopené a pod..
he, to budú na mňa v lekárni divne hľadieť, idem kupovať ešte aj ricínový olej a nejaké serepetičky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katuska
41-80
41-80


Založen: 17.4.2008
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 5:46 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
jakým stylem smícháváš tu vodu s olejem? já na to vzala mixér, ale stejně se to dost rozpojilo, vzalo to jen malounko vody (čaje), sice to je krémový, ale ten zbytek ee

ten vosk rozpouštíš při 60° zahřeje se olej i voda a ten vosk to jakoby spojí...ale míchám jak blázen(nemám ponorný mixér), hlavně jak to začíná chladnout Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.