Naturalis - Natural Esences
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8880581d945df5b13e52327a60e3d867Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 7:34 pm    Předmět: Citovat

když budeš kupovat šampony za dvacku zkrachuješ o dost později než když budeš kupovat šampony za stovku Laughing Very Happy aspoň něco, ne? Very Happy
CI jsou barviva, nejsou? Já myslím že jo. Ony ty šampony maj pěknou barvu i vůni ( oňuchala jsem si je v kauflandu a ta barva se mi taky líbila ) leč rozum zvítězil, no...pak jsem narazila na ten helios herb.

Je o nich hezký, že vydali prohlášení. To je pěkné. Teď jen aby to byla pravda.
V česku se podle zákona české výrobky testovat nesmí, ale já vím, že se to často obchází ( je to levárna ale děje se tak a prý často ). Existují určití lidé, kteří tam dodávají zvířata. Takže opět se zákon obchází.
ALE - u toho heliosu je složení tak jednoduché, že by snad opravdu to nemělo být testované ( co by na tom testovali nevím, ty složky už dávno všechny otestované byly )
tak aspoň něco. myslím že by měl být ok Smile a ta cena... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 8:27 pm    Předmět: Citovat

no, to je pravda, za 20 se krachovat dá dobře Very Happy je pravda, že jsem byla dost dlouho zastáncem glisskuru, ale teď ani nějak nemám chuť do nějak takhle drahého šamponu. snad jen ten z avonu, to je vše. ještě mám zásobu doma těch dražších, holt je teď nějaké spořivé období, tak budu zkoušet ty levnější až levné Very Happy obzvlášť potřebuju právě nějakej kondicioner (sice jich mám asi 4 ještě rozpotřebované doma), ale ráda je střídám a nechce se mi taky dávat majlant, když vím, že zrovna kondicionérem celkem i ne plýtvám, ale dávám ho dost.
je fakt, že čím míň složek, tím větší šance, že nebude testovaný (v čr), to je docela dobrá úvaha. obzvlášť když to hlásají.
ty C.I.čísla nevím, co jsou, jen sem si typla, je to hned za těmi fruit extrakt. aspoň nejsou ty extrakty až na posledním Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
no, to je pravda, za 20 se krachovat dá dobře Very Happy je pravda, že jsem byla dost dlouho zastáncem glisskuru, ale teď ani nějak nemám chuť do nějak takhle drahého šamponu. snad jen ten z avonu, to je vše. ještě mám zásobu doma těch dražších, holt je teď nějaké spořivé období, tak budu zkoušet ty levnější až levné Very Happy obzvlášť potřebuju právě nějakej kondicioner (sice jich mám asi 4 ještě rozpotřebované doma), ale ráda je střídám a nechce se mi taky dávat majlant, když vím, že zrovna kondicionérem celkem i ne plýtvám, ale dávám ho dost.
je fakt, že čím míň složek, tím větší šance, že nebude testovaný (v čr), to je docela dobrá úvaha. obzvlášť když to hlásají.
ty C.I.čísla nevím, co jsou, jen sem si typla, je to hned za těmi fruit extrakt. aspoň nejsou ty extrakty až na posledním Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing


já mám taky doma syslí zásoby a nevím už kam s něma. v koupelně je toho dost, tak jsem si řekla že přes prázdniny nekoupím jediný šampon ( jsem na sebe krutá ) Twisted Evil ale nevím jestli to vydržím. pokusím se.
a kondicionéru mám doma asi litr ( dvě půllitrové flašky )
Já se v tom asi začnu koupat, abych to nějak využila Laughing když na vlasy mi stačí troška jinak hned splihnou. ale tak používáme to všichni tak snad to ubyde.

to chceš kupovat ještě další kondicionér když máš čtyři doma? Ty jsi maniak Twisted Evil Laughing Laughing ( i když chápu tě, já mám tohle s oleji a tělovými mléky, taky hromadím a baví mě střídat. už se třesu na to alverde mléko s vanilkou, a přitom mám doma x piksel s jinými krémy a mléky. ach jo. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 9:40 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si pořídila ten slunečnicový, mám s ním pár hodin umyté vlasy a musím říct že parádní objem, lesk a nejsou rozlítané Very Happy Nemám vůbec nic proti levným šamponům, ale musím je střídat. Celkově je zaužívané a znám taky hodně lidí, kteří tvrdí že levný šampon je špatný a drahý nejlepší-není to tak vždy Laughing Mě nevadí, když je šampon levný, rozhodně na mě působí lépe než třeba Pantene nebo Elseve (někomu zase vyhovuje)
Celé dětství jsem si umývala vlasy obyčejným kopřivákem a vlasy byly v pohodě. Pak mě zlákaly šampony z reklam a šíleně se mi začali mastit, ale díky tomuto foru jsem vyzkoušela i jinou kosmetiku a lepší se to Confused
Ste tu všeci moc fajn, když si v něčem nejsem jistá tak mě vždycky někdo poradí a za to děěěkuuujuuu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:28 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:


já mám taky doma syslí zásoby a nevím už kam s něma. v koupelně je toho dost, tak jsem si řekla že přes prázdniny nekoupím jediný šampon ( jsem na sebe krutá ) Twisted Evil ale nevím jestli to vydržím. pokusím se.
a kondicionéru mám doma asi litr ( dvě půllitrové flašky )
Já se v tom asi začnu koupat, abych to nějak využila Laughing když na vlasy mi stačí troška jinak hned splihnou. ale tak používáme to všichni tak snad to ubyde.

to chceš kupovat ještě další kondicionér když máš čtyři doma? Ty jsi maniak Twisted Evil Laughing Laughing ( i když chápu tě, já mám tohle s oleji a tělovými mléky, taky hromadím a baví mě střídat. už se třesu na to alverde mléko s vanilkou, a přitom mám doma x piksel s jinými krémy a mléky. ach jo. )

já sem bohužel maniak do všeho drogistickýho, do drogerek chodim jak do muzea a nikdo už tam se mnou nechce chodit, protože je to nebaví, nebo nedej bože za tu dobu, co tam pročítám, si musí něco koupit, jinak by se unudili... nejlepší je s rodinou v tescu, u zeleniny se rozloučím a vyzvedněte si mě tamhle Very Happy
tělový mlíka taky ujíždím, mám jich asi no takovejch 7 Very Happy hlavně ty voňavý, ale na druhou stranu se mazat musím, jinak mám suchou svrbivou pokožku, takže se mám aspoň na co vymluvit... hlava se mýt také musí, že Very Happy zas je pravda, že dekorativní kosmetiky moc nemám, třeba stínů jen pár a letitých Very Happy koupelna taky přetéká, je plné zrcadlo i polička povětšinou mejma věcma Very Happy to ostatně nevím, kam ten půl litr umístím Very Happy (hele ji, už to má jistý Very Happy)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 9:31 am    Předmět: Citovat

monkax napsal:
Dneska jsem si pořídila ten slunečnicový, mám s ním pár hodin umyté vlasy a musím říct že parádní objem, lesk a nejsou rozlítané Very Happy Nemám vůbec nic proti levným šamponům, ale musím je střídat. Celkově je zaužívané a znám taky hodně lidí, kteří tvrdí že levný šampon je špatný a drahý nejlepší-není to tak vždy Laughing Mě nevadí, když je šampon levný, rozhodně na mě působí lépe než třeba Pantene nebo Elseve (někomu zase vyhovuje)
Celé dětství jsem si umývala vlasy obyčejným kopřivákem a vlasy byly v pohodě. Pak mě zlákaly šampony z reklam a šíleně se mi začali mastit, ale díky tomuto foru jsem vyzkoušela i jinou kosmetiku a lepší se to Confused
Ste tu všeci moc fajn, když si v něčem nejsem jistá tak mě vždycky někdo poradí a za to děěěkuuujuuu Very Happy Very Happy

to je super Very Happy že takhle sedl (alespoň napoprvé Very Happy ). taky nevěřím, že co je dražší, je lepší... rozhodně ne u těch reklamových značek. třeba pantene bych si vážně nikdy nekoupila, ani nevím proč, nikdy jsem ho neměla...
nemáš za co děkovat, od toho to tu je, a občas je to, jak vidíš, spíš přítěž (mnohdy právě finanční Very Happy)
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Jo, Tibore, to jsme na tom podobně Laughing Taky kámošky nechápou, že chodím do drogerie i když zrovna nic nepotřebuju. Prostě se podívám, co je nového, no... A některé už si zvykly, takže se mě automaticky ptají "Jdu do drogerky, jdeš se mnou?" No samozřejmě, že jdu. Okomentuju a zkritizuju všecko co si vybírají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:14 am    Předmět: Citovat

jojo, taky působím jak nějakej skoro rádce.... kterej šampon je dobrej? a má hodně silikonů???? (přitom silikony já až tolik neřešim... Very Happy) co si mám pořídit jako styling, aby to nevysušovalo.... je prdel dělat jim pak v tom krámě přednášku, že většina stylingů obsahuje alkohol, pokud nechce silikony, neměl by tam bejt -cone a tak... si přídu jak odborník a to jen díky týhle stránce Very Happy na druhou stranu když nic nepotřebujou, tak tam jít nechtěj, protože se tam nuděj Very Happy kdežto já... a ještě támhle se kouknu, a počkej, ještě nějakej kondicionér omrknu.... jak děcko v cukrárně prostě Very Happy Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 11:32 am    Předmět: Citovat

Já to mám to samé, ještě se mi nestalo že bysme šly do obchodu a já nezašla do drogerky Very Happy S kamarádkou tam vždycky stojíme a všechno musíme ovonět sprcháče,šampony,těl.mléka Laughing Nebo jako onehdy, měli v akci šampony a já kámošce jeden vedle druhého vyjmenovávala na který tip vlasů že je a jakou bylinnu obsahuje Smile Ona se nedivila, neb mě zná, ale paní za mnou na mě hleděla-asi si říkala, jestli jsem normální Laughing Laughing Myslím že i úplná neznalost je na škodu, znám jednu dívčinu, která má hrozně suché vlasy je jí jedno jaký šampon kupuje- vezme klidně i na mastné vlasy. A potom se diví proč se jí vysušují ještě víc Twisted Evil

No, dneska jsem si před mytím dala levandulový olejíček, smyla tím novým slunečnicovým šamponem a můžu říct že super. Kondicioner jsem nepoužila a vůbec mě nesvědí hlava Very Happy Very Happy Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Slunečnicový šampon i po druhém mytí paráda Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.