Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0b62c6d00ff27479f511f6b4f3a86d48Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:


Fairy, ani nevis, jak rada bych pouzivala ty sampony co pises, ale ja ty prirodni sampony proste mit nemuzu. A ze jsem jich zkousela. Opravdu vidim markantni rozdil kdyz umyju tou Kerastase a treba urtekramem.
Je mi zahadou, ze tady vsem ta prirodni kosmetika vyhovuje a me ne. Nedokazu si to vysvetlit.



hm... no nerada to priznavam, ale mam taky podezreni, ze sem mela po fructisu hezci vlasy nez ted po prirodnich samponech... ale cert vi, mozne je to zimou, myma zesilenyma hormonama Sad, nebo tim, ze si vsimam veci, ktere me driv nechavaly naprosto chladnou.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska meli v praci povinnou nalejvarnu o novem zakoniku prace. Silena zabava. Confused
Ale o tom psat nechci. Prisla tam jedna pani ted spis slecna (tipla bych kolem 25) z jine divize, sedela vedle mne a ja si najednou uvedomila, jak pitoma jsem, kdyz si delam problemy s tim, ze jsem si musela ostrihat vlasy a ze je ted mam kratke a ze resim, jak jsou jemne a bla bla.
Ta holka mela vlasy-mikado, ale pod ni mela normalne ples nebo holou hlavu nebo jak bych to popsala.
Videli jste nekdo LOTRA? Jak tam byl Gollum? Tak neco takovyho, jenomze ona tech vlasku tam mela o trosku vic. A ja si najenou uvedomila, jak si nevazim toho, ze jsem zdrava a vubec mam s toho ted celej den takovy divny pocit.
Ja si delam problemy, sem tam jsem mela i takove depky, ze vlasy to a ono. Na to ma narok ona a ne ja. Premyslela jsem, jak bych asi reagovala na tohle ja, protoze kdyz porad resim svoje vlasy a to je mam v podstate v poradku, tak nevim, jak bych vubec reagovala, kdyby me nedej buh potkalo neco jako tu slecnu.
Tak jsem si rekla, ze budu pokornejsi, a budu si vazit malickosti a budu vdecna, za to co mam- nemluvim jenom o vlasech Smile
no nevim, jak dlouho mi to vydrzi, jsem Blizenec a ty jdou ve vsem po povrchu, uvidime.
Ale musim napsat, ze takove lidi jako je ona obdivuju, jak se s tim perou.
Tim nechchi rict, ze zacinam vyznavat jine hodnoty a nebudu si tu dal s vama povidat o vsech tech vecech kolem vlasu atd. Jsem tu s vami rada Very Happy
Ale asi bych si mela uvedomit, ze tam kde vidim radoby problemy vlastne zadne nejsou, takze bych si s nima nemela lamat hlavu jako doposud.
Hezky vecer Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

galadriel, z ostříhaných vlasů si nic nedělej, já se taky musela dost zkrátit, protože mně vlasy padaly. Ale právě tyto stránky mě utvrdily v tom,že si je chci zas nechat dorůst na původní délku-tj do půlky zad. Delší je mít asi nikdy nebudu, na vlasatice jako Fairy, Adel,Ještěrka atd. prostě nemám, ale budu spokojena pokud této délky dosáhnu a vlasy budou zdravé.Tak ti držím pěsti. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:20 pm    Předmět: Citovat

Však i nám se může stát totéž jako té slečně. Nedej Bože tedy. Ale je dobře, že Ti to pomáhá si uvědomit, jak se máš dobře. Já si tohle uvědomuji, když vidím někoho s bílou holí. Pak jsem šťastná, že mohu vidět a s pomocí čoček i docela dobře.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:47 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na docela zajimavy prispevek o myti vlasu na jednom nemeckem foru. Psali tam v te diskuzi o tom, ze si myji vlasy dvema sampony. Treba kdyz maji jemne a zaroven barvene vlasy. Taj co pouzit? Pouziji- li na barvene, vlasy splihnou, pouziji -li ale na jemne, vlasy nejsou leskle a trepi se. Tak nejdriv pouziji ten na barvene a pak na jemne. Ti lidi tam s toho byli docela uneseni, byli tam kombinace napr. lupy+barvene, jemne+mastne, na suche+posilujici atd.
Nekdo psal, ze pouziva zasadne vzdy stejnou znacku, nekdo ze to ruzne kombinuje.
Co myslite? Nezni to tak nelogicky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

Tohle běžně dělám v rámci toho střídání. Když se mi vlasy hodně zmastí, dám odmašťovací + regenerační. Když na nich chci udržet hennu, dám pečující + hennovatý. A tak všelijak podobně. Dobrá věc je také smíchat dva šampony dohromady a umýt si hlavu směsí. Ale to bych asi doporučila jen u těch přírodních, u chemických bych se obávala, aby si tam jednotlivé složky nějak nepřekážely.
Návrat nahoru
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, tak uz mam vlasy zase o trosku kratsi. Crying or Very sad
Vcera u mne byla kamaradka, ona je kadernice, ale nedela to, jenom vzdycky kdyz prijde ke mne a ja potrebuju trosku zastrihnout, tak se vraci ke svemu puvodnimu remeslu. Wink
Tak jsem ji rikala, jak uz jse tady psala, jak je mozny, ze i kdyz uz mam svoje vlasy, ty konce se mi cuchaji, poletuji neupravene kolem hlavy a musim na ne davat nakonec kuru. Ona se mi na ty vlasy podivala a rekla, ze se nedivi, ze ty vrchni vlasy jsou na tech koncich poskozeny a strasne tenky. Dokonce mi vytrhla jeden vlas, at se sama podivam. Di 3/4 vlasu pohoda, takovy tmavy pomerne silny vlasy a pak ten zbytek neco takoveho vybledleho, tenkeho. Tak jsem se domluvily, ona mi vzala ty horni vlasy a kde byly poskozeny, ustrihla je. Pak jsem umyla hlavu, jenom samponem a nechala jsem uschnout. A docela jsem zirala. Vlasy se mi zacaly samy nahore kroutit- kamoska rikala, ze je videt, ze tam uz zbyly jenom ty zdrave vlasy. jeste rikala, at uz neexperimnetuju s chemii, ze sama jsem videla jak to dopadlo. A ze u jemnych vlasu kdyz se vlas poskodi, tak uz zadne zazracne kury nepomuzou, musi se odstrihnout, uz neni sance, ze by byl znocu zdravi. Coz potvrzuju.
Jeste asi nakoupim nejake vitaminy jako prevenci a snad uz ted konecne budu moc nechat lasky rust Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Jo, tyhle tenoučký vlasy znám. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 3:29 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Jo, tyhle tenoučký vlasy znám. Twisted Evil


A co proti tomu delas? Ustrihnes? Nebo nechavas rust?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Lucifer napsal:
Jo, tyhle tenoučký vlasy znám. Twisted Evil

A co proti tomu delas? Ustrihnes? Nebo nechavas rust?

Kašlu na ně, oni vypadnou a naroste nový silný vlas. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.