Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38ec0d906bc95d2853a806c534590744Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Barva je to úúúžasná! Surprised
Já jsem tu svou hennu zalila trochou kakaového čaje a vroucí vodou a dala do toho lžičku jojobového oleje...dala jsem si to na hlavu asi ve 2 hodiny a mám to tam doted smyju to až ráno tak v 6:00 =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezecek11
81-160
81-160


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Od Hennecolor se chystám vyzkoušet zlatou blond... chtěla jsem původně kaštan, ale prý může chytat do rezava. To ale podle mě je trochu riziko u každý henny. Takže jsem zvědavá a uvidíme, doufám, že nebudu žlutá, jak tu někdo psal. Twisted Evil
Co se týče přelivů od téhle firmy, tak slečna v prodejně říkala, že chytají intenzivněji než prášková henna. Ale já raději práškovou Razz


Myslim, ze se nemusis bat ze by si byla zluta..ja zlatou blond pouzivam a v poho...akorat po tom vlasy tmavnou..jsou pak spis tmave blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Vysledek hnede hennecolor jsem dala do galerie, hennu jsem mela 90 minut, byla zalita cernou kavou a olivovym olejem Smile.


Barvička se ti povedla, máš teď krásně lesklý vlásky Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Jezecek11 napsal:

Myslim, ze se nemusis bat ze by si byla zluta..ja zlatou blond pouzivam a v poho...akorat po tom vlasy tmavnou..jsou pak spis tmave blond.


Aha, děkuju za zkušenost. Já mám vlasy středně hnědé, vespod až tmavé... takže zřejmě budu mít jen nějaké odlesky. No, uvidíme. Vyzkouším nejspíš o víkendu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

Diky za pochvaly Wink, na venkovnim svetle je to prece jen trosku do zrz, ale mirne a tak akorat Wink. Priste se asi odvazim k dlouhodobejsi aplikaci Very Happy.

Awerin, jak jsi dopadla ty, kdyz jsi ji mela pres noc, doufam, ze bude foto Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

Fotku bych udělala moc ráda, ale můj mladší pan bratr mi odmítl foťák půjčit Evil or Very Mad Ačkoli je celé rodiny, on se hájí tim, že potřebuje mít baterii na nafocení gráfků(poslední dobou se zabavuje sprejováním kasáren)...O to ani nejde já bych mu ten foták sebrala ale on ztratil od něj ten kabel do pc takže by mi to bylo beztak na nic Crying or Very sad
Jinak dopadla jsem dobře =) Mám takovou hnědo nazrzlou barvu Smile Moc se mi to líbí příště chci jít do hnědé ale musím zjistit kde tento odstín prodávají...=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 7:40 pm    Předmět: Citovat

Des dekuju za varovani pred tim hennecolorsamponem,ale s uterkammem si me prekvapila,protoze me vyhovuje a vsude sem cetla,ze je prirodni.

Jo henncolor chyta krasne,ale ted u more sem zjistila,ze se mi henna zdaleka nevymyla a ze mi spis odrusta(uz mam 1cm odrost)s tygrikem sme se tomu nasmali Laughing ale diky tomu ze ja mam zrz a ta henna pak taky mytim zesvetlala,tak tenodrost vidim jen ja kdyz to zkoumam pod zarivkou Embarassed Laughing Ale uz se tesim az zas budu bahnit vlasky Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Vysledek hnede hennecolor jsem dala do galerie, hennu jsem mela 90 minut, byla zalita cernou kavou a olivovym olejem Smile.


Brett a jaká je tvoje přírodní barva?Chytlo ti to moc krásně ale bojím se že když to nechám dýl třeba 5 hodin tak to bude černé a to bych nepřežila..nevíte o tom někdo něco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Brett napsal:
Vysledek hnede hennecolor jsem dala do galerie, hennu jsem mela 90 minut, byla zalita cernou kavou a olivovym olejem Smile.


Brett a jaká je tvoje přírodní barva?Chytlo ti to moc krásně ale bojím se že když to nechám dýl třeba 5 hodin tak to bude černé a to bych nepřežila..nevíte o tom někdo něco?

A taky jak moc se ti vymývá?Mě přijde že ta henna z dm docela rychle ale možná proto že sem jí zalila vodou a nejdřív jí dala mamce a pak až sobě a mezitím vystydla no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Mam tmave plavou - oriskovou, ale jeste mi odrustaji zbytky chemicke barvy a hennou, pripadne drogerkovymi prelivy (ja to dost stridam Very Happy), prekryvam odrosty. Henna se mi vymyva celkem rychle, ale ja to mam promichane s temi prelivy, takze zarucene nemuzu rict vubec nic Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.