šampony Naturado
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=25e568ed145ec1332dcd535e2e760a83Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

Pro netradiční využití, pokud by někomu Naturado nesedlo - vynikající je na psa Razz

Vzhledem k tomu, že se nám náš "hovad" na prázdninách příšerně zasmradil a měl nějaký čas pobývat vevnitř, byli jsme nuceni ho neplánově okoupat. Výsledek byl velmi uspokojivý, krásně se mu leskla srst, zároveň to nevoní nějak silně, což mu asi sedlo Laughing

(tímto děkuji Sid za obětování trochy Naturada na světlé vlasy... hodí se i na černobílého psa... Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janus33
41-80
41-80


Založen: 21.2.2010
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so březen 05, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

ja momentalne pouzivam pomarancove naturado a som s nim spokojna...ziadne negativa.je jemny, pekne vonia. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 5:17 pm    Předmět: Citovat

ja som začala teraz používať nechtíkový, na zničené vlasy a ten je tiež v pohode. má veľmi zvláštnu vôňu, ani neviem, k čomu by som to prirovnala. ale vyhovuje mi Smile celkom dobré šampóny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 2:41 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Já dneska myla tím posilujícím na jemné vlasy, ale zatím je mám ještě mokré, tak se uvidí... ale při mytí a splachování byly vlasy takové hrubé, vrzací a to má ráda Smile


Aj ja mam rada, ked sampon spravi vlasy hrube a vrzacie Smile Rozmyslam, ze si zaobstaram bud tento na jemne vlasy, alebo tymianovy na mastne - ten by tiez mohol vlasy trochu zhrubnut a spevnit. Sampon na jemne obsahuje zeleny kaolin a ten na mastne vlasy Rassoul. Maju rozdielne ucinky, alebo je to jedno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

ahojky, taký malý dotazík ako sa po týchto samponoch rozčesávajú vlasy? treba použiť kondiš? Laughing objednala som si gaštanový a s ružou Very Happy ďakujem... Wink ozaj a ten gaštanový naozaj dá aj odtieň?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
ahojky, taký malý dotazík ako sa po týchto samponoch rozčesávajú vlasy? treba použiť kondiš? Laughing objednala som si gaštanový a s ružou Very Happy ďakujem... Wink ozaj a ten gaštanový naozaj dá aj odtieň?

Ahoj, měl jsem ten kaštanový šampon a vlasy se dobře rozčesávaly i bez kondiše, ale v té době jsem je měl polodlouhé, takže nevím jak u dlouhých vlasů. Byl jsem s ním docela spokojený, nesvědila mě po něm hlava, i hezky voněl, ale že by něco udělal s barvou hnědých vlasů, to jsem nezpozoroval Smile. Ještě bych doplnil, že jsem ho po delší době používání začal střídat s výživnějšími šampony, protože v mém případě byly při jeho častém používání vlasy sušší. Je to takový fajn gelový šampon na osvěžení. Ale ten kondiš bude při něm asi občas potřeba Smile. Záleží jak sedne tvým vlasům, to je hodně individuální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

Stue, ďakujem Wink dúfam, že koncom týždňa ich budem mať doma objednala som si aj na suché vlasy zakže ich mám na pláne striedať... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2012 9:52 pm    Předmět: Citovat

mixer napsal:
Stue, ďakujem Wink dúfam, že koncom týždňa ich budem mať doma objednala som si aj na suché vlasy zakže ich mám na pláne striedať... Smile

Nemáš zač Wink , potom kdyžtak napiš, jak jsi s nimi spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.