..jak zmensit objem vlasu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a5ea9ae541b99796a6291584947d9a2aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 1:08 pm    Předmět: Citovat

A já jsem za ty svý tři chlupy ráda. Jako mohly by být trochu hustší, ale ne o moc. Poštěstilo se mi rozčesávat velmi husté vlasy a děkuju, pro sebe je nechci. Navíc si myslím, že s mými jemnými a ne moc hustými vlasy nikdy nebudu řešit, že jsou vlasy příliš těžké. Tož tak. Musíme se na to koukat z té lepší stránky. Wink

Omlouvám se za offtopic, a abych nebyla tak moc mimo, tak dopisuji, že na husté vlásky je opravdu radost pohledět.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

mno, já mám kurdnaté vlasy a rozčeasné styl pudl.. Rolling Eyes takže nějak moc nečešu, mám doma výběr různých stříkacích neoplachovacích sprejů, osvědčila se mi celá řada Balea na kudrnaté vlasy, vlasy pěkně hydratuje a vypadají moc dobře, rozhodně "ztěžknou" a lehnou Wink a mám štěstí, že mám málo vlasů a jen objemných.. dají se zkrotit např. celodenním nošením ponožkového drdolu, pak jsou i jen vlnité.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Já bych jeden typ měla- sestříhání. Nechala jsem se trochu sestříhat a ty vlasy nevypadají tak "helmovitě". Ale co by sestříhání provedlo s kudrnatými vlasy to opravdu netuším, třeba by je to nadlehčilo a efekt by byl zcela opačný...
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já bych jeden typ měla- sestříhání. Nechala jsem se trochu sestříhat a ty vlasy nevypadají tak "helmovitě". Ale co by sestříhání provedlo s kudrnatými vlasy to opravdu netuším, třeba by je to nadlehčilo a efekt by byl zcela opačný...


máš pravdu.. sestříhaná jsem kolikrát vypadala hůř.. ale jde hodně i o dýlku, čím je mám teď delší, je to lepší.. a jsou skoro nesestříhané Smile u mě to mělo hlavně důvod pro účesy.. když jsem je mívala hodně sestříhané tak sem se nebyla schopná učesat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:16 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka je kudrnatá a má délku něco málo pod ramena (v nenataženém stavu!) a sestříhané to u ní vypadá o mnoho líp, rovně to bylo jak podle kastrólu a div jí vlasy netčely i nahoru. Říkám to, i když jsem většinou zastánkyně rovných střihů, nemusí to ale platit pro každého kudrnáče... Wink

EDIT: Hlavně doufám, že se sem teď nějak nedostane a nepřečte si část o trčících vlasech, jinak jí ty kudrny strašně závidím. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 8:06 am    Předmět: Citovat

zostrihané kudrny som mala iba raz v živote a odvtedy som sa na také už neodvážila. strihám ich len do rovna a je to tak lepšie. čím sú kratšie, tým viac si robia, čo sa ich zachce a jakmile to človek nechá prestrihať, tak tie najkratšie časti sa zbláznia Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 9:31 am    Předmět: Citovat

morana napsal:
zostrihané kudrny som mala iba raz v živote a odvtedy som sa na také už neodvážila. strihám ich len do rovna a je to tak lepšie. čím sú kratšie, tým viac si robia, čo sa ich zachce a jakmile to človek nechá prestrihať, tak tie najkratšie časti sa zbláznia Very Happy


líp bych to neřekla Laughing ale jde asi o "typ" kudrn.. mě teď dorůstá jen ofina, zbytek skoro stejně dlouhý, do obloučku a je to pro mě nej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:25 am    Předmět: Citovat

no z vlastní zkušenosti.. čím jsou vlasy delší, tím menší objem.. co bych dala za ten objem, co jsem měla před lety.. Laughing a tenkrát jsem se ho snažila zbavit.. no většinou pomohl véélmi utažený cop na noc.. v té době taky pěnová tužidla a dřív ještě gely... jo a ještě proti objemu, když si vlasy umyjete, tak hned dát do drdolu nebo copu a nechat schnout tak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
no z vlastní zkušenosti.. čím jsou vlasy delší, tím menší objem.. co bych dala za ten objem, co jsem měla před lety.. Laughing a tenkrát jsem se ho snažila zbavit.. no většinou pomohl véélmi utažený cop na noc.. v té době taky pěnová tužidla a dřív ještě gely... jo a ještě proti objemu, když si vlasy umyjete, tak hned dát do drdolu nebo copu a nechat schnout tak...


no, mě se to schnutí v drdolu nb copu nedařilo, objem byl ještě větší a takový dost tragický Rolling Eyes funguje to udělat spíš hned po uschnutí nb ke konci schnutí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:47 am    Předmět: Citovat

SilkyJane napsal:
Hanča napsal:
no z vlastní zkušenosti.. čím jsou vlasy delší, tím menší objem.. co bych dala za ten objem, co jsem měla před lety.. Laughing a tenkrát jsem se ho snažila zbavit.. no většinou pomohl véélmi utažený cop na noc.. v té době taky pěnová tužidla a dřív ještě gely... jo a ještě proti objemu, když si vlasy umyjete, tak hned dát do drdolu nebo copu a nechat schnout tak...


no, mě se to schnutí v drdolu nb copu nedařilo, objem byl ještě větší a takový dost tragický Rolling Eyes funguje to udělat spíš hned po uschnutí nb ke konci schnutí Smile


to se musí vyzkoušet no.. já to mám totiž přesně obráceně, pokud chci objem, tak to dát až na úplném konci schnutí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.