Kartáče Tangle Teezer, Dtangler apod.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 95, 96, 97  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=74fb14d86f24766af06c1864c2db1c34Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po červen 20, 2011 8:10 pm    Předmět: Citovat

nikuse napsal:
Tak jsem se rozhodla, že si Tangle Teezer pořídím. Pořádný kartáč si už dlouho přeju a kančáky mi přijdou drahé. Akorát přemýšlím, jestli si mám koupit normální nebo ten cestovní... Je o hodně menší? Mám hodně husté vlasy... Ten cestovní se mi líbí, že se uzavře a nedostane se do něj bordel. Ale klasický je zas levnější. Tak jsem na vážkách...


Ahoj, taky mám husté vlasy a bez použití kondicionéru mi v hřebenu zůstávaly úplný chuchvalce! Mám zatím kompakt a plánuju pořídit i normální, ale musim říct, že i s kompaktem se češe fakt skvěle. A zůstanou v něm tak 2 vlasy Smile Skvěle se čistí a hodí do kabelky. Já už bez něj neudělám ani krok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elilinka
8-20
8-20


Založen: 17.6.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 10:12 am    Předmět: Citovat

Ahojky, taky uvažuju o Teezers a objevila jsem ofico stránky, posílají i do ČR a na netu psali že to v poho chodí, takže někdy na konci července jdu do normálního i do toho cestovního

Jinak oficiální stránky jsou

http://tangleteezer.com/order-now/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 10:58 am    Předmět: Citovat

Elilinka napsal:
Ahojky, taky uvažuju o Teezers a objevila jsem ofico stránky, posílají i do ČR a na netu psali že to v poho chodí, takže někdy na konci července jdu do normálního i do toho cestovního

Jinak oficiální stránky jsou

http://tangleteezer.com/order-now/


Odtud objednává kamarádka, s ní děláme hromadné objednávky a spokojenost.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

Elilinka napsal:
Ahojky, taky uvažuju o Teezers a objevila jsem ofico stránky, posílají i do ČR a na netu psali že to v poho chodí, takže někdy na konci července jdu do normálního i do toho cestovního

Jinak oficiální stránky jsou

http://tangleteezer.com/order-now/

Byla by možnost se připojit k objednávce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 10:56 am    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Elilinka napsal:
Ahojky, taky uvažuju o Teezers a objevila jsem ofico stránky, posílají i do ČR a na netu psali že to v poho chodí, takže někdy na konci července jdu do normálního i do toho cestovního

Jinak oficiální stránky jsou

http://tangleteezer.com/order-now/

Byla by možnost se připojit k objednávce?


také bych o tom zapřemýšlela. Co cena, jak to vyjde i s poštovným cca zaokrouhleně? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Holky, včera jsem si pořídila Tangle Teezer a je to malej zázrak. Mám ho bez ochrannýho krytu. Nepoškozujou se vám ty štetiny v kabelce??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 12:07 pm    Předmět: Citovat

Děcka a v čem je to jine nez obycejny kartac? Jak jsem tak koukala na to video, tak mi to prislo jak normalni kartac bez rukojeti. Je to v tom nejaky figl?
Plus to vtipne rvani vlasu za mokra, no haha Rolling Eyes Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 12:11 pm    Předmět: Citovat

vlasy s nim pročesávám od shora, ne od zdola, jak jsem byla zvyklá u klasickýho kartáče. Kadeřnice mi ho včera dala vyzkoušet, k novinkám bývám skeptická, ale mejma cuchancema proklouznul jak po másle a krásně je uhladil, tak jsem ho musela mít. Na česání umytých vlasů ho ale asi používat nebudu. Jaký máte zkušenosti s česáním za mokra?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koloušák
161-320
161-320


Založen: 16.9.2010
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

jinak ten trik spočívá v tom, že jsou tam krátký a dlouhý štetiny, který jsou krásně ohebný, takže se ta štětina před zacuchlým vlasem ohne a nepřetrhne ho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá červenec 01, 2011 12:17 pm    Předmět: Citovat

koloušák napsal:
vlasy s nim pročesávám od shora, ne od zdola, jak jsem byla zvyklá u klasickýho kartáče. Kadeřnice mi ho včera dala vyzkoušet, k novinkám bývám skeptická, ale mejma cuchancema proklouznul jak po másle a krásně je uhladil, tak jsem ho musela mít. Na česání umytých vlasů ho ale asi používat nebudu. Jaký máte zkušenosti s česáním za mokra?


za mokra se s ním češe ještě líp než za sucha, aspoň mě Wink jsem z něj totálně nadšená. skvěle rozčeše, uhladí, promasíruje pokožku, a je po nem objem. the best. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 95, 96, 97  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.