Hřeben, nebo kartáč?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ec305b5e874815bfa56132c439c7b32cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Používate hreben alebo kefu ?
Hreben
42%
 42%  [ 49 ]
Kefa
57%
 57%  [ 67 ]
Celkem hlasů : 116

Autor Zpráva
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 11:31 am    Předmět: Citovat

To Fairy: kov nijak vlasy neničí, ani neelektrizuje, je to jen taková moje osobní kovová averze, nesnesu ve vlasech ani kovový sponky. ale to bude asi způsobeno tim, že mam alergii na většinu kovů vyjma nerezu, stříbra a zlata:-)

A ten třířaďák je skvělá věc, vřele doporučuju, dobře se s tím rozčešeš a ty vlasy se pak neválí všude kolem, jelikož je zachytí. Je to lepší než hřeben a o nic horší, že kartáčSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 12:48 pm    Předmět: Citovat

Tak tak,třířadej hřeben je perfekt.Vetšinou sou dvě řady proti sobě a ta prostřední vůči nim posunutá.Vlasy se s ním perfekt rozčešou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 6:59 pm    Předmět: Citovat

Ještě mi poraďte, please, kde ten třířaďák sehnat Smile . To je pro mne novinka. Ze dřeva si ho neumím představit, takže asi kovový? Já nemám alergii na kovy a vlasoviny z kovu mi tudíž nevadí, i když kov jako materiál na různé jiné věci nemám ráda.
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 7:17 pm    Předmět: Citovat

Áha. Už jsem doma. Ten třířaďák je to ohebné plastové "cosi", co měla ve velmi špinavém provedení moje babička? Laughing Nu dobrá. Nikdy jsem to nezkoušela. To seženu snad už jen v nějaké venkovské drogerce, ne? Shocked Měla bych k tomu od vidění dvě výhrady: 1.) není to za co pořádně chytit, což já na ty své drny opravdu potřebuji 2.) má to hrozně krátké zuby, učeše to pár vlásků na povrchu, ale do hloubky nezajede.
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 7:24 pm    Předmět: Citovat

Myslím Fairy,že myslíš něco jinýho.Ono je taky dost dobře možný,že i já myslím něco kapku jinýho než třeba Ještěrka.Ale podle tvého popisu toho "cosi" to není ten 3-řadej hřeben co myslím já.S tím se totiž vlasy češou perfekt.I když kvalitní kartáč je lepší samozřejmě Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 8:10 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že by bylo asi nejlepší nemyslet a poprosit vás oba o nějaký obrázek či popis vaší verze. IS it possible, please? Wink
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 11:10 pm    Předmět: Citovat

Tak mám dnes nový kančí kartáč. Bohužel na gumě. Ten "psí" byl na mě kapku moc hustý, nezabořila jsem ho do vlasů. Tak holt mám řidší, ale už je to tad - guma elektrizuje jak ďas. Xakru, kdo t z výrobců tento problém konečně vyřeší? Rolling Eyes
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:13 am    Předmět: Citovat

já používám kartáč, hřebenem se prostě neučešu (i když tím třířadým by to možná šlo). Kartáč mám dřevěný, ale bohužel v gumě, protože celodřevěný jsem nikde nesehnala. S vytrháváním vlasů problém nemám, ale to elektrizování, to elektrizování! No aspoň teď díky vám vím, čím to je. a nevíte někdo, kde by se dal koupit kvalitní kartáč v Brně? Nebo je prostě jinde než v Praze neprodávají?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:05 am    Předmět: Citovat

Chaluzska napsal:
Asi spíš hřeben. Akorát vůbec nemůžu sehnat dřevěný hřeben, i kartáč s kančími štětinami jsem už viděla, ale dřevěnej hřeben ne...asi si ho budu muset vytesat. Sice jsem dostala dřevěnej kartáč, ale taky mi připadá, že v něm zůstává těch vlasů nějak moc.

dřevěné hřebeny zde: http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/2134?osCsid=80084dc4b07ac8099a01859dba876759
http://www.biosfera.cz/product_info.php/cPath/42_72/products_id/1624?osCsid=80084dc4b07ac8099a01859dba876759
ale celodřevěné kartáče nikde:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 11:33 am    Předmět: Citovat

To Fairy: tenhel umělohmotnej hnus jsem doopravdy nemyslela Very Happy je to teda umělina, ale tuhá a vlasy se s tím češou dost dobře. Já taky nemám vlasy zrovna z nejřidších, takže potřebuju důkladný hřeben, protože jsem jich už dost zničila. Ten psí kovovej s dřevěnou rukojetí by byl asi nejlepší, jestli ti kov nevadí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.