Domácí recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=214ae3c4da2c60ff4c57883a8a2eb5e4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 10:53 am    Předmět: Citovat

No! to je nápad, ta potravinářská folie by mohla být dobrá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:20 am    Předmět: Citovat

Soufflet Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

No, doufám, že to pomohlo. Děkujeme za fotečku. Tvé vlásky vypadají opravdu jemně, ale tak chudinky splihle, že už bych je tím kondicionérem fakt nemučila. Zkus raději leave-in kůru, když už, ty nebývají tak přeplácané silikony. A pokud možno přírodní!
Návrat nahoru
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Tak už mám vlásky skoro suché Smile A jsem spokojená a mile překvapená Smile Nečekala jsem od toho skoro nic, ale musím říct, že vlásky jsou opravdu jemnější, takové hladší a příjemnější na dotek Smile Na pohled ale vypadají stejně.
A ještě jeden malý error tu mám-špatně jsem si umyla krk a teď mi lepí Laughing Laughing Ale to snad půjde dolů v pohodě, dřív než se mi do toho zalepí i vlasy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

mnam,hollandia je dobrá...to je na ty vlasy skoro škoda... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
mnam,hollandia je dobrá...to je na ty vlasy skoro škoda... Very Happy


Taky ji miluju, proto to byl jediný jogurt, co jsem doma měla!Smile Ale co bych neudělala pro krásné vlasy... Very Happy (Občas ji dávám i kočkám Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ereškigal napsal:
Proto nejraději používám copanový optický klam. Jen si ten copan dělám na noc na čele a ne v týle, aby se hezky zvlnily všechny svrchní vlasy.

Cccože? Very Happy Jak jako na čele? :lol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Ereškigal napsal:
Proto nejraději používám copanový optický klam. Jen si ten copan dělám na noc na čele a ne v týle, aby se hezky zvlnily všechny svrchní vlasy.

Cccože? Very Happy Jak jako na čele? :lol


Noo ... ehm ... nad čelem nebo jak to napsat. Prostě na úplně druhém konci hlavy, než se cop obyčejně plete. Ven se v tom samozřejmě vyrazit nedá, ale na zvlnění vlasů mi to vyhovuje. Z copanu v "klasickém umístění" mám vlasy nejdřív rovné, protože byly připlácnuté k hlavě, a vlní se až od krku níž, takže to mému jemnovlasu nedodá objem v kýžených partiích, tedy na hlavě. Ufff, už nevím, jak to popsat Rolling Eyes , prostě taková spací vlnící vlasová kreace Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 10:20 pm    Předmět: Citovat

Laughing Asi vím co myslíš Wink Kámoška si to občas taky dělá, vypadá to pak přirozeněji, když to rozpleteš. Dělá to prostě tak, že předkloní hlavu, vlasy hodí dopředu a plete takto v předklonu cop až skoro u čela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ereškigal napsal:

Noo ... ehm ... nad čelem nebo jak to napsat. Prostě na úplně druhém konci hlavy, než se cop obyčejně plete. Ven se v tom samozřejmě vyrazit nedá, ale na zvlnění vlasů mi to vyhovuje. Z copanu v "klasickém umístění" mám vlasy nejdřív rovné, protože byly připlácnuté k hlavě, a vlní se až od krku níž, takže to mému jemnovlasu nedodá objem v kýžených partiích, tedy na hlavě. Ufff, už nevím, jak to popsat Rolling Eyes , prostě taková spací vlnící vlasová kreace Very Happy

mne napadlo jestli nemas proste udelanou jakousi copankovou fontaku navrchu hlavy ale bliz k celu...je to tak? ta tva nocni kreace? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Laughing Asi vím co myslíš Wink Kámoška si to občas taky dělá, vypadá to pak přirozeněji, když to rozpleteš. Dělá to prostě tak, že předkloní hlavu, vlasy hodí dopředu a plete takto v předklonu cop až skoro u čela Smile


Laughing To je přesně ono, na ten důležitý předklon jsem zapomněla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.