Trocha astrologie aneb Co jste kdo za znamení?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké je vaše sluneční znamení?
Ohnivé (Beran, Lev, Střelec)
23%
 23%  [ 74 ]
Zemské (Býk, Panna, Kozoroh)
22%
 22%  [ 70 ]
Vzdušné (Blíženci, Váhy, Vodnář)
27%
 27%  [ 86 ]
Vodní (Rak, Štír, Ryby)
25%
 25%  [ 80 ]
Celkem hlasů : 310

Autor Zpráva
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2012 8:32 pm    Předmět: Citovat

Tak už konečně vím, proč si v mnoha ohledech nepřijdu jako Kozoroh. Podle tohohle výpočtu-http://www.astronox.com/cs/web/vypocet-postaveni-planet-pri-vasem-narozeni/ mám naprostou většinu planet (i Venuši-důležitou pro vztahy) ve Střelci a jak si teď procházím ty charakteristiky tak to na mě sedí mnohem víc-mají rádi vše, co leží za hranicemi světa, kde žijí (vzdálené země, aktivity v přírodě), nevadí jim nepořádek, rádi filozofují, jsou duchovně a jazykově založení, rádi mlsají, ale moc je nebaví vařit, ve vztahu potřebují hodně svobody, baví je sex, mívají hodně partnerů, ale dokáží být i dlouho bez toho, nejsou praktičtí, neumí šetřit, i povolání na mě sedí (průvodce, tlumočník, filozof-hlavně v náboženské oblasti, psaní...). A já furt, že ten konzervativní Kozoroh, který miluje pořádek a řád, musí mít všechno dokonalé, je šetřílek a ve vztazích stálý na mě nějak nesedí : )))
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

tak to moje býčí charakteristika většinou sedí...jinak podle těch jejich výpočtů mám mnoho planet v blížencích a to teda třeba na mě moc nesedí, mno nebo aspoň myslím Very Happy jinak dobrá stránka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 10:19 pm    Předmět: Citovat

Lady Maglynn napsal:
Tak já se hrdě hlásím k Blížencům Very Happy Jsem učebnicový přiklad, nestálá, nikdy u věcí nejdu moc do hloubky, dělám u náhlené závěry, sem sníle, nikdo neví,jaká budu v příštích pěti minutách....Very Happy A v čínském jsem had:D


jak jsem to tak pročítala, tak koukám, že jsme stejný případ, jako Lady Maglynn, blíženec a had Smile...a musím říct, že to na mě taky dost sedí....ten bulvární výklad se shoduje z většiny, ale poměrně přesně seděl rozbor astrologa, díky tomu jsem vlastně vzala na milost horoskopy (tedy alespoň ty profesionální)

ale upřímně si myslím, že je to jen jakýsi "dárkový balíček" při vstupu do pozemského života a člověk už si s tím může dál pracovat jak se mu zlíbí, potlačit vlastnosti, které mu nevyhovují a klidně překopat celou svou osobnost...horoskop je jen šikovná pomůcka, aby si uvědomil s čím může pracovat...to je taky podle mě důvod, proč horoskopy někdy nesedí..věřím, že sedí každému do takových prvních 3 let života, potom už zapracuje prostředí, ve kterém žije, jeho blízcí a potom samozřejmě on sám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 7:04 am    Předmět: Citovat

Docela uvažuji o sestavení osobního horoskopu - nemá s tím někdo z vás zkušenost, popř. nevěděl by o nějakém spolehlivém astrologovi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 9:06 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Tak už konečně vím, proč si v mnoha ohledech nepřijdu jako Kozoroh. Podle tohohle výpočtu-http://www.astronox.com/cs/web/vypocet-postaveni-planet-pri-vasem-narozeni/ mám naprostou většinu planet (i Venuši-důležitou pro vztahy) ve Střelci a jak si teď procházím ty charakteristiky tak to na mě sedí mnohem víc-mají rádi vše, co leží za hranicemi světa, kde žijí (vzdálené země, aktivity v přírodě), nevadí jim nepořádek, rádi filozofují, jsou duchovně a jazykově založení, rádi mlsají, ale moc je nebaví vařit, ve vztahu potřebují hodně svobody, baví je sex, mívají hodně partnerů, ale dokáží být i dlouho bez toho, nejsou praktičtí, neumí šetřit, i povolání na mě sedí (průvodce, tlumočník, filozof-hlavně v náboženské oblasti, psaní...). A já furt, že ten konzervativní Kozoroh, který miluje pořádek a řád, musí mít všechno dokonalé, je šetřílek a ve vztazích stálý na mě nějak nesedí : )))

Tak u mě to vyplivlo toto:
Slunce v Beranu
Měsíc / Luna v Býku
Merkur v Býku
Venuše v Rybách
Mars ve Štíru
Jupiter v Kozorohu
Saturn ve Štíru
Uran ve Střelci
Neptun v Kozorohu
Pluto ve Štíru

Ale co to znamená? jako že jsem sice narozená v beranu, ale ve skutečnosti jsem beran jen z 1/10 a třeba štír jsem z 3/10?
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 8:53 pm    Předmět: Citovat

já se hlásím k ovečkám (Beran)

a můj plivanec:


Slunce v Beranu
Měsíc / Luna v Kozorohu
Merkur v Beranu
Venuše v Blížencích
Mars v Blížencích
Jupiter v Kozorohu
Saturn v Blížencích
Uran ve Vahách
Neptun ve Střelci
Pluto ve Vahách
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:

Tak u mě to vyplivlo toto:
Slunce v Beranu
Měsíc / Luna v Býku
Merkur v Býku
Venuše v Rybách
Mars ve Štíru
Jupiter v Kozorohu
Saturn ve Štíru
Uran ve Střelci
Neptun v Kozorohu
Pluto ve Štíru

Ale co to znamená? jako že jsem sice narozená v beranu, ale ve skutečnosti jsem beran jen z 1/10 a třeba štír jsem z 3/10?


Bone,pokud chceš zjistit, co to vlastně znamená, zadej datum narození na následujících stránkách - vyjede ti charakteristika postavení jednotlivých planet:

http://osobni-horoskop.najdise.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 3:48 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle je fest podrobné. Prostuduju.
Ale už předem říkám, že tam mají chybu, já nejsu náladová a ne a ne a ne! Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

danny1691 napsal:
já se hlásím k ovečkám (Beran)

a můj plivanec:


Slunce v Beranu
Měsíc / Luna v Kozorohu
Merkur v Beranu
Venuše v Blížencích
Mars v Blížencích
Jupiter v Kozorohu
Saturn v Blížencích
Uran ve Vahách
Neptun ve Střelci
Pluto ve Vahách

Tak v tom případě máš ascendent v Kozorohovi, protože to je podle Měsíce a v sexu jsi jako Blíženec (podle Marsu, u žen je to podle Venuše) : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2012 12:06 pm    Předmět: Citovat

Pokiaľ chcete vedieť svoju skutočnú charakteristiku: http://www.zverokruh.sk/hororskopy/ Twisted Evil
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.