Kouření - těla moření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d1caa4a9aa017e7f0bd8630592ec784dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

Člověče, to mě přesně napadlo. Polila bych je kýblem a nazdar zmoklé slepice Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 12:52 pm    Předmět: Citovat

To jo, už mě to napadlo kolikrát, ale mám zvířata a vůbec bych se nedivila, kdyby se takový kravky pomstili na nich nebo tak nebo bych dostala do držky, protože tam jsou běžně po pěti apod. Navíc se jich tam střídá poměrně dost, tak by to mělo účinek na minimum. Kamarád mi už radil i pouštět tam přes den vysokofrekvenční zvuk, který člověk slyší tak do 25, 28 let (jak kdo), ale to zase nechci kvůli zvířátům, aby jim nehráblo Sad
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 4:26 pm    Předmět: Citovat

Madeiro, a ten dům, ve kterém bydlíš a pozemek před ním patří komu? Jako jestli je to třeba družstevní nebo soukromé. Protože tohle bych chtělo, aby na to tlačil někdo, kdo to zaštiťuje. A co v ostatních bytech - taky to cítí nebo to jde jenom k vám?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 6:14 pm    Předmět: Citovat

já bych si dala na balkón truhlík a rozstřikovač vody (s kravským hnojem) načasovaný přesně na jejich přestávky, přeci si můžeš kropit vlastní rostlinky a nikomu z nájemníků nevadí, že kropíš i trávníček na zemi, protože to tam bohužel dolétne a nejde to nastavit jinak Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:01 am    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Madeiro, a ten dům, ve kterém bydlíš a pozemek před ním patří komu? Jako jestli je to třeba družstevní nebo soukromé. Protože tohle bych chtělo, aby na to tlačil někdo, kdo to zaštiťuje. A co v ostatních bytech - taky to cítí nebo to jde jenom k vám?


Právě že barák je přítelovo babičky a rovnou před ním už je chodník, ne zahrada. Kuřáci obtěžují také babičku, ale ta nemá sílu se tam s někým hádat... předpokládám, že všechny chodníky jsou města Sad
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:48 am    Předmět: Re: Problém s kuřačkami Citovat

madeira napsal:
Nevím, kde hledat pomoc, tak se obracím na vás, protože jak jsem se už několikrát přesvědčila, jste z pravidla všehoznalí, tak byste mohli mít dobré nápady a zkušenosti Smile
Bydlím s přítelem v rohovém starém domě, který má několik bytů. My jsme ve vyvýšeném přízemí. Kousek od nás je učiliště kadeřnic, kde právě začínají studentky módně kouřit, ale protože nemohou kouřit v areálu školy, kde je zároveň také intr, chodí právě za roh, což je přímo pod naše okna. Dokážete si tedy představit, jak to tam vypadá. Denně doslova nehorázný bordel, pištící smích a kouř z cigaret, takže nejde větrat.
Psala jsem stížnost do školy, protože po několika nočních jsem už byla nepříčetná. Odezva byla. Několikrát studentky okolí zametly, některé chodí o pár metrů dál a samozřejmě si na mě ukazují, protože je jasné, kdo je nabonzoval, ale vůbec nic se v podstatě nezměnilo. Chtěla bych na ně něco vymyslet, co je opravdu odradí, na náš roh chodit. I kdyby to mělo být rozpatlání psího dárečku po betonu... jsem docela zoufalá a už mne ty mladé kvočny nebaví. Nejsem nenávistný člověk, ale tohle prostě nejde vydržet. Představa, že tam bydlela přítelovo sestra s dítětem, je až neuvěřitelná...


Hm, síce tiež fajčím, tiež som chodila do školy a utekala si zapáliť von keď sa dalo, ale pokiaľ to niekomu vadilo a hlavne mi to povedal, nemala som problém ísť ďalej, alebo inde. Chalani chodili presne pred jeden barák a tam to pani riešila tak že ich fotila a posielala to do školy, ale nikdy za nimi neprišla že hej chlapci, vadí mi to, chodte inde. Lebo telepat nie je nikto.
Čo by som ti poradila, skús ich odchytiť, povedať že si po nočnej, alebo máš malé dieťa/chorých rodičov a vadí ti, že ti chodia pod okná. Ak nepomôže, vycheckuj keď tam budú a zavolaj policajtov, baby dostanú po 30e pokuty. A kľudne to rob vždy keď tam, budú, ich to časom prejde keď budú vedieť že hneď prídu policajti.
Záleží d človeka, či pochopí keď sa mu normálne vysvetlí, že teda bývaš na prízemí a ide ti to rovno do okien. Ak sú to arogantné trubky, tak rovno policajtov volaj a nerob si starosti. Škola nič nevyrieši, max dostanú pokarhanie riaditeľom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:52 am    Předmět: Re: Problém s kuřačkami Citovat

Nelianna2 napsal:
madeira napsal:
Nevím, kde hledat pomoc, tak se obracím na vás, protože jak jsem se už několikrát přesvědčila, jste z pravidla všehoznalí, tak byste mohli mít dobré nápady a zkušenosti Smile
Bydlím s přítelem v rohovém starém domě, který má několik bytů. My jsme ve vyvýšeném přízemí. Kousek od nás je učiliště kadeřnic, kde právě začínají studentky módně kouřit, ale protože nemohou kouřit v areálu školy, kde je zároveň také intr, chodí právě za roh, což je přímo pod naše okna. Dokážete si tedy představit, jak to tam vypadá. Denně doslova nehorázný bordel, pištící smích a kouř z cigaret, takže nejde větrat.
Psala jsem stížnost do školy, protože po několika nočních jsem už byla nepříčetná. Odezva byla. Několikrát studentky okolí zametly, některé chodí o pár metrů dál a samozřejmě si na mě ukazují, protože je jasné, kdo je nabonzoval, ale vůbec nic se v podstatě nezměnilo. Chtěla bych na ně něco vymyslet, co je opravdu odradí, na náš roh chodit. I kdyby to mělo být rozpatlání psího dárečku po betonu... jsem docela zoufalá a už mne ty mladé kvočny nebaví. Nejsem nenávistný člověk, ale tohle prostě nejde vydržet. Představa, že tam bydlela přítelovo sestra s dítětem, je až neuvěřitelná...


Hm, síce tiež fajčím, tiež som chodila do školy a utekala si zapáliť von keď sa dalo, ale pokiaľ to niekomu vadilo a hlavne mi to povedal, nemala som problém ísť ďalej, alebo inde. Chalani chodili presne pred jeden barák a tam to pani riešila tak že ich fotila a posielala to do školy, ale nikdy za nimi neprišla že hej chlapci, vadí mi to, chodte inde. Lebo telepat nie je nikto.
Čo by som ti poradila, skús ich odchytiť, povedať že si po nočnej, alebo máš malé dieťa/chorých rodičov a vadí ti, že ti chodia pod okná. Ak nepomôže, vycheckuj keď tam budú a zavolaj policajtov, baby dostanú po 30e pokuty. A kľudne to rob vždy keď tam, budú, ich to časom prejde keď budú vedieť že hneď prídu policajti.
Záleží d človeka, či pochopí keď sa mu normálne vysvetlí, že teda bývaš na prízemí a ide ti to rovno do okien. Ak sú to arogantné trubky, tak rovno policajtov volaj a nerob si starosti. Škola nič nevyrieši, max dostanú pokarhanie riaditeľom.


Právě že to jsou takový ty slepice, co sežraly moudrost světa, takže s nima neni vůbec řeč. S kamarádkou jsem řešila, co policie, ale ti prý nemohou nic. Zákon nijak neporušují Sad
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 5:20 pm    Předmět: Re: Problém s kuřačkami Citovat

madeira napsal:

Právě že to jsou takový ty slepice, co sežraly moudrost světa, takže s nima neni vůbec řeč. S kamarádkou jsem řešila, co policie, ale ti prý nemohou nic. Zákon nijak neporušují Sad


možno by sa to dalo uhrať na priestupok proti občianskemu spolunažívaniu, prípadne ak ich policajti uvidia hádzať špaky na zem tak znečisťovanie, keď ich zavoláš dva tri rázy a očividne tam bude kopa vajglov, tak si domyslia že to oni robia.
Alebo si zozeň veľkého holohlavého strašidelného kamaráta zo dva rázy na kávu, nech tam narobí poriadok, riadne na nich nahúka a garantujem že viac neprídu Laughing
Prípadne ak máš nervy, zožeň si maketu bezpečnostnej kamery, majú ich sem tam na nete, na ebay určite, nainštaluj na viditeľné miesto, sprav pár fotiek keď tam budú, choď to riešiť osobne k riaditeľovi školy v doprovode policajtov. A daj si záležať na tom, nech je počuť že tam máš kamerový systém a všetko budeš riešiť, potom sa už možno zľaknú...
Alebo, si kúp plynovú pištoľ na guličky a spoza záclony do nich strieľaj. Neublíži to, ale vie to pekne bolieť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:55 pm    Předmět: Citovat

fůů, nenatáčet ani nefotit, za to by mohly ony žalovat tebe (pokud nemáš povolení). Respektive natáčet můžeš, ale nesmíš to ukládat a jako důkaz je to bez toho povolení neplatný. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 7:43 pm    Předmět: Citovat

Dají se koupit vysokovýnkonné lasery, modré, zelené, červené, nebo doknce i IR. Výkon je 1 až 2 W, možná i víc, ale to asi bude dražší. Pointa je v tom, že tyhle lasery doopravdy pálí. Teda, envím to jistě, ale viděl jsem pár videí, dají se tím zapalovat věci. Doporučuji si takový pořídit, ideálně IR, aby to nebylo vidět, a zaměřit si je a pálit je laserem. Možná, že je to neodežene, ale pomsta bude sladká a hi-tech. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.