Metalisti, co vaše vlasy po pařbě?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

destroyingangel napsal:
Já teda před koncerty mám vlasy v gumičce, rozpustím až přímo na akci a pak je prostě jen nechám uschnout od potu a rozčešu až ráno, nebo když už jsou suchý, pak to jde fajn, když jsou ještě mokrý, vždycky si jich děsně vyrvu, takže radši čekám... Akorát ráno teda nejsou nic moc, ale většinou než se dohrabu z jakýhokoli koncertu domů tak je druhej, někdy třetí den a to pak spíš už celá nejsem zrovna čistá, tak už ty vlasy moc neřeším. Už se spíš vidim ve sprše a v posteli... Já se ale většinou nechytám lidem do oblečení, protože oni mi spíš uhejbaj, že je těma vlasama mlátím Very Happy.. Spíš mám větší problém na fesťácích, tam ty úžasný sprchy vždycky, často studená voda... Někdy z nutnosti i suchej šampon, to vlasům nesvědčí Sad

Edit: Teď mě napadlo, že mně se vlasy ani tak moc necuchají na koncertě, jako když jdu ve větru a špatným počasí.. Mám v galerii fotku cca 20 - 30 minut po koncíku a není to na ncih ani moc poznat, i když přiznávám, že jsem na ně použila Gliss kur sprej (ano tahám ho radši i na koncerty Very Happy) a prostě je vzala kartáčem Very Happy Po tom spreji to ale jde dost dobře rozčesat a netahá to tak drasticky a navíc to dokonce voní, tak si pak nepřijdu tak ušmudlaná Smile


JJ s tim Gliss kur sprejem plne souhlasim, taky to po kalbach pouzivam - hlavne kvuli te vuni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 1:00 am    Předmět: Citovat

áááá to je vždycky problém...a hlavně na těch vícedenních fesťácích..sice nemám vlasy tak dlouhý a mám je jemný, ale hrozně se mi zamuchlávají a při rozčecávání mám pocit že vyplešatím................... a to nemluvím o problémech s krční páteří se kterou se léčím střídavě asi 2 roky...Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rotten_
41-80
41-80


Založen: 9.5.2010
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 1:13 pm    Předmět: Citovat

Většinou mi stačilo umýt a učesat ještě mokré, ale někdy je to práce je dát do původního stavu Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 8:33 pm    Předmět: Citovat

Včera dostaly chudinky zabrat. Před halou vítr jak na vídrholci, v kotli narváno, k tomu umělý čmoud+cigaretový. Ještě v noční tramvaji jsem je rozčesávala. Před spaním jsem dala pečující sprej a dneska dala před mytím na dvě hodiny kokos. Ale i tak mám pocit, že to pěkně odnesly. Jako po tupírování. Ne že bych to provozovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

kissáci? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 9:08 pm    Předmět: Citovat

Jasně Cool Ještěže jsem mohla vlasy přehodit přes hrazení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po květen 24, 2010 10:26 pm    Předmět: Citovat

takže úlně vepředu? sakra, závidím, chtěla jsem jet, ale prachy nedovolily...Sad no nic, třeba ještě nepochcípou a někdy se vrátí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maybeee
41-80
41-80


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 9:40 am    Předmět: Citovat

Přítel se mi vrátil z metalfestu... no a sám není schopen vlasy zcivilizovat a já se zas pomalu bála na ně sáhnout (a to nejsem citlivka!)
Tak jsem na něj zaútočila nejdřív kýblem stodené vody, pak velmi silným kondicionérem plným chemie Twisted Evil s trochou oleje jako bonus a nechala ho tak... pak jsem ho protáhla hřebenem a umyla... A fungovalo to !!! : Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

jo, na ten sem se taky chystala Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noctifer287
161-320
161-320


Založen: 7.9.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 11:06 pm    Předmět: Citovat

No než já rozčešu vlasy po paření, tak to je teda fakt doba:-D Jak mi je jich dycky líto a všecko, ale jak je prostě nějaká luxusní kapela tak neodolám, ta hudba tu hlavu roztočí snad sama:-D Smile Já se chystám v létě snad na BA, takže jim dám bobinám pěkně zabrat:-D
_________________
&amp;quot;Touha po dokonalosti je zabij??kem lidsk?© du??e.&amp;quot; B.D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.