Sponky, které neničí vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1c0bbb4219ba693ed78d441afec9271Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2010 9:40 pm    Předmět: Citovat

ty pirka/perka by me docela zajimaly, kdyz se sundavaji nenarusuji vlasy? obcas kdyz je sundavam tak mi pride, ze se par vlasu zachytne a "odrou se"
Nevi nekdo spis o sponkach, ktere, jak bych to rek, nejsou znicene od vlasu?

Posledni dobou se mi stava, ze po tydnu obcasneho noseni sponek na pridrzeni ofiny v culiku sou zcela nepouzitelne (normalni sem "znicil" jednu nebo dve a perek uz celkem dost)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 6:42 am    Předmět: Citovat

Zarghul napsal:
ty pirka/perka by me docela zajimaly, kdyz se sundavaji nenarusuji vlasy? obcas kdyz je sundavam tak mi pride, ze se par vlasu zachytne a "odrou se"
Nevi nekdo spis o sponkach, ktere, jak bych to rek, nejsou znicene od vlasu?

Posledni dobou se mi stava, ze po tydnu obcasneho noseni sponek na pridrzeni ofiny v culiku sou zcela nepouzitelne (normalni sem "znicil" jednu nebo dve a perek uz celkem dost)...


hmm, ty moje sou kovový, ale maj takovej "pogumovanej" konec, vždycky pečlivě to pírko otevřu a pak až teprv vyndávám z vlasů.. drží mi to vlasy perfektně a zdá se, že neničí.. na ofinu jsem ale používala takové ty hřebínky, jak se zasunují proti směru růstu vlasů, jestli víš, co myslím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: st duben 21, 2010 9:58 am    Předmět: Citovat

Mně se ty perka nikdy tak dobře otevřít nepodařily, aby šly bezbolestně vyndat z vlasů Crying or Very sad Asi to holt záleží na šikovnosti Smile Radši používám ty prolamovací sponky nebo skřipečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:15 pm    Předmět: Citovat

Když jsem si nechávala dorůstat ofinu tak jsem měla těch pérek celou hlavu Very Happy , a do té doby než mi ofina dorostla do té délky, že šla dát za uši tak jsem se s pérky naučila zacházet takže už mi nevytrhávaly vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:30 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem asi netechnický typ. V pírkách mi zůstane pokaždé nějaký ten vlas. Tak jë du vyhrabat a cvičit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 9:25 pm    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Tak já jsem asi netechnický typ. V pírkách mi zůstane pokaždé nějaký ten vlas. Tak jë du vyhrabat a cvičit Very Happy


Já si myslím, že i netechnický typ to zvládne. Je to o cviku, poměrně často v poslední době používám pérka a je fakt, že když nepospíchám a dám si záležet na tom, abych je vyndala z vlasů šetrně tak tam není ani jeden vytrženej vlas. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 10:02 pm    Předmět: Citovat

Co to jsou pirka?? Laughing ...zrejme nejaky regionalni vyraz...tedy aspon u nas se to nepouziva a slysim to az tady...vahala sem zda se zeptat at nedelam blba Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2012 11:00 pm    Předmět: Citovat

Narcis napsal:
Co to jsou pirka?? Laughing ...zrejme nejaky regionalni vyraz...tedy aspon u nas se to nepouziva a slysim to az tady...vahala sem zda se zeptat at nedelam blba Embarassed


Pírka do vlasů jsou toto http://www.google.cz/imgres?q=p%C3%ADrka+do+vlas%C5%AF&um=1&hl=cs&sa=N&biw=1280&bih=929&tbm=isch&tbnid=0dD0fAR3sReRzM:&imgrefurl=http://www.scalp.cz/katalog/ozdoby-do-vlasu/&docid=30L7AlsUyey3uM&imgurl=http://www.scalp.cz/admin/upload/iredakce_eshop_product/p%2525C3%2525ADrka_thumb.jpg&w=200&h=150&ei=pM0-T-LcA9HP4QTwxcioCA&zoom=1

jinak se jim také říká vlásenka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narcis
81-160
81-160


Založen: 13.5.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:00 am    Předmět: Citovat

REBELKAAAAAA napsal:


Pírka do vlasů jsou toto http://www.google.cz/imgres?q=p%C3%ADrka+do+vlas%C5%AF&um=1&hl=cs&sa=N&biw=1280&bih=929&tbm=isch&tbnid=0dD0fAR3sReRzM:&imgrefurl=http://www.scalp.cz/katalog/ozdoby-do-vlasu/&docid=30L7AlsUyey3uM&imgurl=http://www.scalp.cz/admin/upload/iredakce_eshop_product/p%2525C3%2525ADrka_thumb.jpg&w=200&h=150&ei=pM0-T-LcA9HP4QTwxcioCA&zoom=1

jinak se jim také říká vlásenka.


no joo vlasenky znam Laughing , diky Wink , u nas to sou vlasenky nebo pinety...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:07 am    Předmět: Citovat

to jsou pérka, vlásenky jsou toto



už jsem to tu někde psala, pérka drží dobře odrůstající ofinu třeba, vlásenky se dávají většinou do drdolů Smile
ale fakt nechápu, jak vám to může vlasy trhat.. mě vlasy v životě pérka netrhaly, a to sem se jich napoužívala Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.