Hodi se dlouhe vlasy pro jemne vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53ce4fa2516deb44768e20ad4b6c5174Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

No dneska je prvni den po umyti. Jsem fakt prijemne prekvapena, vlasy drzi krasne tvar, krouti se a vubec neplihnou. A to jsem vcera nedala ani spetku tuzidla. Sice me to stalo 1-2 cm, ale myslim, ze to stalo zato. Lepsi mit kratsi zdrave vlasy nez za kazdou cenu delsi. Ted jenom aby rychle rostly
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
Jo, tyhle tenoučký vlasy znám. Twisted Evil
Já taky Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 5:43 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
No dneska je prvni den po umyti. Jsem fakt prijemne prekvapena, vlasy drzi krasne tvar, krouti se a vubec neplihnou. A to jsem vcera nedala ani spetku tuzidla. Sice me to stalo 1-2 cm, ale myslim, ze to stalo zato. Lepsi mit kratsi zdrave vlasy nez za kazdou cenu delsi. Ted jenom aby rychle rostly
Smile


Souhlasim, i centimetr pryc udela s vlasy a pocitem obrovsky rozdil. Ja si vlasy temer rok nestrihala, chtela jsem je co nejdriv dlouhe. Pak byly v tak hnusnem stavu, ze jsem odstrihla temer 6 cm. mam je ted ale hustsi (opticky) a krasne zarovnane v jedne delce. Striham uz pravidelne (opravdu ale jen 1-2 cm.) a je to poznat.

K tomu michani samponu - ja minuly tyden smichala Urtekram koprivak s mycim olejem od Hadeka (pri myti s nim mi padaly silene vlasy, vyhodit jsem ho ale nechtela, tak trcel v lednicce a ja nevedela co s nim). Vecer na mne pritel ziral, a pak rika, ze jsem jeste nikdy nemela tak krasny vlasy Very Happy Na dotek jsou takove pevne, nelitaji, necuchaji se. Hodlam v tom do vypotrebovani baleni pokracovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Souhlasim, i centimetr pryc udela s vlasy a pocitem obrovsky rozdil. Ja si vlasy temer rok nestrihala, chtela jsem je co nejdriv dlouhe. Pak byly v tak hnusnem stavu, ze jsem odstrihla temer 6 cm. mam je ted ale hustsi (opticky) a krasne zarovnane v jedne delce. Striham uz pravidelne (opravdu ale jen 1-2 cm.) a je to poznat.

Taky jsem si rok vlasy nestříhal a byly pak dost hrozný, teď zastřihuju konce po 3 měsících a je to fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Galdriel a co ti vlasy tak zničilo ?(pokud jsi to zde už psala, tak se omlouvám, asi jsem to přehlídla)[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

[quote="ilona"]Galdriel a co ti vlasy tak zničilo ?(pokud jsi to zde už psala, tak se omlouvám, asi jsem to přehlídla)[/b][/quote

Melirovani Mad
Nedala jsem si vymluvit, ze mam sama moc hezkou barvu a chtela melir. Mozna i z toho duvodu, ze mi kadernice tvrdily, ze to opticky zvetsi objem. Pekna blbost. Mozna, kdyz ma nekdo svoje vlasy svetle, tak melir muze vypadat zajimave, ale ja mam stredne hnede, takova mlecna cokolada nebo jak bych to popsala a do toho svetle meliry. I kdyz musim rict, ze ze zacatku oni na to napatlaji neco, ze to vypada fakt pekne. To pak vydrzi mesic a pak se ty prouzky zacnou menit na takove sedo-zluto-bilo-neco. No a pak kdyz tohle mate na hlave, tak najednou chcete svoji barvu, protoze to vypada priserne. Takze jsem sla na preliv, kde jsem chtela aby mi kadernice vratila moji puvodni barvu. Samozrejme barva chytne vzdycky jinak nez na obrazku a tam kde byly meliry se to neda predpovedet vubec. Takze mi to chytlo moc tmave, vypadal jsem jako smrtka a po dvou tydnech, kdy pro mne bylo utrpeni se videt, jsem sla opet ke kadernici, at mi to zesvetli, ze takhle tmava byt nemuzu. Pak nasledoval znovu preliv a barva a pak henna a vsechno dohromady. Az kdyz jsem zjistila, ze vlasy uz jsou tak priserny, tak jsem je ustrihla tak ke krku (mela jsem do pul zad). Jenze za nejaky cas i kdyz jsem se o vlasy starala, ty konce kde byla jeste barva musely pryc, takze jsem sla jeste na kratsi mikado , no a ted se jeste zbavuju tech poslednich zbytku. I kdyz mi kadernice tvrdily, ze pry znicene vlasy nemam -nevim, na co jsou zvykle, vcera jak jsem videla ten vlas, tak myslim, ze to je vypovidajici o tom jak chemie jemne vlasy znici. A at si rikaji kadernice co chteji, pouzivala jsem nejdrazsi kosmetiku, kury a vsechny ty sr..., ktere me staly majlant a stejne jsem ty vlasy nezachranila. A musim rict, ze je to krasny pocit se podivat do zrcadla a videt zdrave kroutici se vlasy (zacaly se mi kroutit asi po 5 letech vlastne poprve od te doby, kdy jsem zacala s chemii) a nevidet ty poletujici svetlejsi a tenke vlasy.
Uff, nejak jsem se rozepsala, ale vzdycky me popadne vztek, kdyz nekde ctu ze na jemne vlasy lze vyzrat melirem nebo prelivem a jak jim to prospeje Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

No jo, melír tmavé vlasy vlasy zničí, to vím z vlastní zkušenosti.U mě to sice nebylo tak katastrofální jako u tebe, ale už bych na melír nešla.Ty vlasy jsou po tom jak chemlonový. A moje kadeřnice by mně ho stejně neudělala!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

A helemese, už jsme zase zpátky u melíru a u mého tvrzení že melír v převážné většině případů vlasy ničí a činí je na pohled ošklivými Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:39 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
A helemese, už jsme zase zpátky u melíru a u mého tvrzení že melír v převážné většině případů vlasy ničí a činí je na pohled ošklivými Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Jo a ja dnes viděla jednu paní, krátké vlasy, už od pohledu nepříjemné na omak,dost zničené ( a to je měla dlouhe tak max. 5 cm!) s vymytým několikabarevným melírem....opravdu nic pěkného.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ted myla vlasy a nemuzu si pomoc, na tech hornich jeste ty zbytky chemie mam. A nevim z jakeho duvodu, ale na leve strane je mam o hodne vic znicene. Jednou mi kadernice rikala, ze vzdy jedna strana roste silneji. Question
Kdyz ty horni nadzvednu, mam uz svoje a je to krasny, jsou nadherne leskle nadychane a no proste paradni. A pak si tam dam ty horni, a ty konce me uplne vytacej. Jsou takove nazrzle a tenke, fuj tajbl. Evil or Very Mad
Tak jsem vzala jsem nuzky a kousek ustrihla. Sice ted jsou nesoumerny-vic jsem vzala na leve, ale me to je fuk, u Mechurovy se za nejaky nesoumerny kreace plati tisice, ja si ji vyrobim sama Laughing
Hlavne kdyz na hlave nemam ty usomrany konce, budu holt nosit pesinku posunutou na stranu, tak se to krasne ztrati. Ke kadernici jit nechci, at mi to da do tvaru, uz to znam, zas bude strihat a budou z toho sestrihany splihly vlasy podle poslednihi "trendu" Mad
Bohuzel, ted jak jsem na to koukala zblizka, par centimetru tam ta brava jeste je.
Vsem vam, vyhnete se chemii velkym obloukem, pokud na to nemate kvalitni vlasy a usetrite si takovyhle starosti. ¨
ed bych potrebovala jenom nejakej turbo vlasovej pripravek, aby vlasy rostly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.