Nutí vás se ostříhat?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a9bff590fc94494886b4fe1e25cb710Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2014 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ono je všeobecne dosť nebezpečné sa zveriť do rúk každému, kto si myslí, že práve on vie všetko urobiť najlepšie a práve jeho názor je správny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 11:51 am    Předmět: Citovat

Nj, to bývá asi dost časté Confused Mně taky pořád kamarádky říkají zastřihnout prostříhat, ale jak to tak čtu, tak od nich radši ne. Kdoví, co by mi s tím udělaly, aby to podle jejich názoru vypadalo dobře. Nanejvýš řeknu mamce, ať mi konečky trochu zastřihne.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 9:09 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Nj, to bývá asi dost časté Confused Mně taky pořád kamarádky říkají zastřihnout prostříhat, ale jak to tak čtu, tak od nich radši ne. Kdoví, co by mi s tím udělaly, aby to podle jejich názoru vypadalo dobře. Nanejvýš řeknu mamce, ať mi konečky trochu zastřihne.


Případně s délkou kterou máš, to v pohodě zvládneš i sama Smile - Učešeš vlásky, uděláš si velmi nízký culík, zagumičkuješ a gumičku stáhneš pomalu opatrně sředem zad směrem dolů. - A pak přendáš dopředu a střihneš jen ten spodek, tolik kolik ty sama chceš... Já se takhle stříhám už asi 5 let a jsem ráda, že to takhle jde. Very Happy Přední vlásky mám kratší než zadní, tak ty si pak udělám zvlášť vepředu, ale zadek je vždycky hezky rovný, není to zubaté....
Nemusím už nikomu důvěřovat a bát se.
Hlavně nejdi za někým, kdo ti říká, že potřebuješ stříhnout víc. Radši za někým, kdo tvoje vlasy miluje a obdivuje, protože takový bude stříhat jen to nejnutnější.

Jinak jsem viděla tvoje fotky a máš nádherné vlásky, prostříhávání je hodně blbý návrh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 11:11 am    Předmět: Citovat

Alue napsal:
Wilwarin napsal:
Nj, to bývá asi dost časté Confused Mně taky pořád kamarádky říkají zastřihnout prostříhat, ale jak to tak čtu, tak od nich radši ne. Kdoví, co by mi s tím udělaly, aby to podle jejich názoru vypadalo dobře. Nanejvýš řeknu mamce, ať mi konečky trochu zastřihne.


Případně s délkou kterou máš, to v pohodě zvládneš i sama Smile - Učešeš vlásky, uděláš si velmi nízký culík, zagumičkuješ a gumičku stáhneš pomalu opatrně sředem zad směrem dolů. - A pak přendáš dopředu a střihneš jen ten spodek, tolik kolik ty sama chceš... Já se takhle stříhám už asi 5 let a jsem ráda, že to takhle jde. Very Happy Přední vlásky mám kratší než zadní, tak ty si pak udělám zvlášť vepředu, ale zadek je vždycky hezky rovný, není to zubaté....
Nemusím už nikomu důvěřovat a bát se.
Hlavně nejdi za někým, kdo ti říká, že potřebuješ stříhnout víc. Radši za někým, kdo tvoje vlasy miluje a obdivuje, protože takový bude stříhat jen to nejnutnější.

Jinak jsem viděla tvoje fotky a máš nádherné vlásky, prostříhávání je hodně blbý návrh.



.........amen Wink
_________________
Na v??em zl?©m co se stane, hledejte to pozitivn?­??­, bude v??m l?­??­p Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so červenec 05, 2014 6:10 pm    Předmět: Citovat

Alue-Děkuji za radu, určitě to zkusím a taky za pochvalu fotek : ) Aspoň tady mi lidi rozumí, že své vlasy prostě nedám Very Happy
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 8:14 am    Předmět: Citovat

Nestříhala jsem se už dlouho, protože vím, že mi to prostě neprospívá a taky nevím, komu bych se svěřila. Ale díky pěči se stříhat nepotřebuji, vyhovuje mi to tak, když si to ty vlasy řídí samy. Když vypadne, naroste nový, mám spoustu vlasů různé délky a přijde mi to zajímavý. Přitom střih od posledně mi pořád víceméně drží, takže to je dobré znamení. A ty dorůstající kratší vlasy jsou chráněné proti třepení, protože jsou schovaný v těch delších, co sahají až nakonec - a ty nemám problém regenerovat, když se mechanicky poškodí.
Nikdo mě nenutí se ostříhat, protože to nikde neříkám, jak dlouho jsem se nestříhala a nikdo to stejně nepozná!
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 9:15 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Alue-Děkuji za radu, určitě to zkusím a taky za pochvalu fotek : ) Aspoň tady mi lidi rozumí, že své vlasy prostě nedám Very Happy


Není zač, ani to není můj vynález.... Tohle jsem vyčetla kdysi dávno právě na tomto serveru Smile A technika mi skvěle vyhovuje. Jen musíš dát pozor, aby vlásky byly hezky vyrovnané. A pokud bys chtěla střih trošku do špičky, nebo do účka, tak skloníš hlavu dolů , podle toho srovnáš vlásky a pak až zagumičkuješ. Když ji skloníš, tak zadní vlásky budou výš než přední a po stříhnutí se ti udělá mírný oblouček.
Ještě je dobré stříhat za vlhka (či za mokra), vlasy tak lépe poslouchají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 7:45 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes jsem zase musela celit komentarum od nasich.Pry mam kratky krk a dlouhe vlasy me jen zmensuji a mam nosit mikado ;( je pravda ze nemam krk jak lan,ale to tezko ovlivnim.
Co myslite?Je kratky krk a dlouhevlasy problem?
Mam chut jit pod nuzky jen abych to nemusela poslouchat:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 8:00 pm    Předmět: Citovat

a nedá se krk opticky přizpůsobit třeba tvarem výstřihu? dlouhými náušnicemi? vysokým drdolem? já ale nejsem žádný módní poradce. spíš to píšu, kdyby to náhodou pomohlo, ať je klid.
v podstatě si myslím, že krk je super věc, když je zdravý a plní funkci a zabývat se jeho délkou je pitomost. vlasy měj takové, aby to vyhovovalo Tobě. nevím proč tolik lidí podléhá tomu nutkání přibližovat se nějakým "ideálním" rozměrům.. a hlavně nechápu ty, co chtějí přizpůsobovat jiné lidi. Confused
taky bych řekla, že mikádo bude postavu celkově zkracovat a zakulacovat (obličej). asi to stejně bude jen záminka..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ano to by se dalo.Delsi nausnice nosim.V culiku si nepripadam moc dobre nehlede na to,ze se mi pak vlasy rychleji masti. I kadernice mi tenkrat rekla,ze mi delsi vlasy slusi vic a druha mi potvrdila,ze kdyz necham postranni vlasy dorust,tak to opticky zestihli oblicej.
Citim se lepe v dlouhych rozpustenych. Kvalita se mi myslim po prichodu sem zlepsila,snazim se zastrihovat (i kdyz to bude chtit profesionala)...kratke jsem je nosila cely zivot a uz nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.