Dekorativní kosmetika přírodního typu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: st duben 03, 2013 7:16 am    Předmět: Citovat

Mám stejný problém. Po akné mi zůstávají hluboké jizvy a na čele jich mám několik už asi navždy. A sem tam se něco objeví i dnes na bradě nebo pod nosem, ale to vždy zatřu korektorem a pak celý gezicht jemně potřu minerálkem to čelo trochu více a pohoda. Nejvíc mě překvapilo, že to opravdu vydrží celý den. Když jsem použila tekuté make-upy, měla jsem vždy pocit, že to přes den jakoby steče...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 1:05 pm    Předmět: Řasenka Citovat

Nemáte někdo tip na cenově dostupnou přírodní řasenku? S Alverde jsem bohužel dost nespokojená, protože ani nemusí pršet a člověk vypadá jako sůva, sotva vytáhne paty z baráku...děsně se rozmazávají
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 1:06 pm    Předmět: Citovat

To přírodní dekorativky prostě dělají. Jediná kvalitní, co jsem potkala, byla od Hauschky objemová barevná. Stojí 507.

Veškeré Santé, Lavery a Alverde jsou konkrétně pro mě akorát vyhazování peněz.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 6:14 pm    Předmět: Citovat

Yoko, zkoušela jsi od Alverde i false lashes (stříbrno-černá)? Já jsem sice jinou od Alverde ještě nezkoušela, ale tuhle už nějakou dobu mám a jsem s ní naprosto spokojená - jednak vypadá přirozeně a hezky oddělí řasy, ale hlavně mi vydrží celej den a nijak se nerozmazává a to už se mnou přežila brusle, kdy ze mě lilo, jak z konve i slzení u filmu. Smile Plus má dobrej kartáček - je to takovej oboustrannej zahnutej silikonovej hřebínek.
Jinak jako pojistku proti rozmazávání doporučuju bázi pod oční stíny od e.l.f.u (tu klasickou, třpytivá je dost na prd) - já si jí trošku máznu i pod oči a pak se mi žádná řasenka nemaže, i kdyby hodně chtěla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 10:50 am    Předmět: Citovat

gramostola napsal:
Yoko, zkoušela jsi od Alverde i false lashes (stříbrno-černá)? Já jsem sice jinou od Alverde ještě nezkoušela, ale tuhle už nějakou dobu mám a jsem s ní naprosto spokojená - jednak vypadá přirozeně a hezky oddělí řasy, ale hlavně mi vydrží celej den a nijak se nerozmazává a to už se mnou přežila brusle, kdy ze mě lilo, jak z konve i slzení u filmu. Smile Plus má dobrej kartáček - je to takovej oboustrannej zahnutej silikonovej hřebínek.
Jinak jako pojistku proti rozmazávání doporučuju bázi pod oční stíny od e.l.f.u (tu klasickou, třpytivá je dost na prd) - já si jí trošku máznu i pod oči a pak se mi žádná řasenka nemaže, i kdyby hodně chtěla Wink


Děkuju za tip, zkusím i tu bázi. Jde mi hlavně o to, aby pokud možno nebyla testovaná na zvířatech - vím, že u Alverde na to ty kontroly nejsou tolik přísné, ale s tím certifikátem, co má, by se testovat nemělo...jinak make-upy i pudry má Alverde špičkový. Snažím se v rámci svých možností podporovat značky, co netestují, ale zase nejsem tak za vodou, abych mohla dát třeba osm stovek jenom za řasenku...Ještě jednou díky za tip, zkusím a uvidím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 10:53 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
To přírodní dekorativky prostě dělají. Jediná kvalitní, co jsem potkala, byla od Hauschky objemová barevná. Stojí 507.

Veškeré Santé, Lavery a Alverde jsou konkrétně pro mě akorát vyhazování peněz.


U dekorativky mi ani tak nejde o to, aby byla přírodní, jako spíš aby měla certifikát, kterej alespoň z principu vylučuje testy na zvířatech, což třeba Alverde a pár dalších přírodních značek má...Každopádně děkuju za Tvoji zkušenost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2013 11:10 am    Předmět: Citovat

Tak Hauschka myslím certifikovaný je Smile Uznávám, že ta řasenka je drahá jak čert, ale měla jsem ji fakt asi dva roky snad a byla super. Plus nedráždí citlivé oka. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 5:17 pm    Předmět: Citovat

pokiaľ ti ide iba o certifikát, mám teraz riasenku z Yves rocher a je super. tí netestujú nič.
alverde som už vzdala, zvyšok dekoratívky mám prírodnej, ale špirály proste ee.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: ne květen 12, 2013 6:49 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
pokiaľ ti ide iba o certifikát, mám teraz riasenku z Yves rocher a je super. tí netestujú nič.
alverde som už vzdala, zvyšok dekoratívky mám prírodnej, ale špirály proste ee.


Dívala jsem se na jejich stránky, ale asi jsem slepá - žádné prohlášení o tom, že by netestovali na zvířatech, jsem tam nenašla. zakládají si na tom, aby kosmetika byla v největší možné míře přírodní a neobsahovala složky z mrtvých zvířat, ale nikde nebyla zmínka o tom, že by netestovali... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 6:53 pm    Předmět: Citovat

Yoko: Yves rocher měl certifikát o netestování HCS, ale byl jim odebrán z toho důvodu, že své výrobky dodávají i do Číny, kde jsou testy na zvířatech povinné...četla jsem to tuším někde tady na fóru, někdo to tu psal...

Mám dotaz, máte někdo zkušenost s korektory od Lavery, Logony, Alvy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.