Toni and Guy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2db20aa6ec77022fd48ec372d972ebe7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

Děkuji. Nevím jaký koupit. Máma si vlasy barví i fenuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:50 am    Předmět: Citovat

Já moc s Tondou zkušenosti nemám, možná někdo jiný třebas Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:55 am    Předmět: Citovat

Ale i tak děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Moje mamča si nechala někde v parfumérce vnutit na hnědé vlasy nebo co. Navíc jí tam ten "kadeřník" udělal na hlavě něco jako účes - její husté tmavé vlasy připlácl k hlavě tunou gelu, takže vypadala jako šílený motocyklista s bytelnou helmou Shocked Hodně jsme se pak doma nasmáli. Ten šampon strašlivě smrdí, mně to připomíná spoceného chlapa, co na sebe nalil Pitralon. No, a že by po tom měla nějak supr vlásky to tedy ne. Zrovna včera na mě ta skoro plná lahvička spadla do vany. Mamča už přesedlala na něco jiného, lepšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poupátko
161-320
161-320


Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 178

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 5:57 am    Předmět: Citovat

A na co Smile ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

poupátko napsal:
A na co Smile ?

Momentálně na sobě dělá pokusy se šamponem pro stárnoucí vlasy antiaging od Oriflame. Má je na omak heboučké a lesknou se. A to má jinak takové ty "jižanské" dráty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arya
161-320
161-320


Založen: 7.8.2009
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

vo FAnn parfumerke (v michalovciach aspon) mali akciu na 75 ml flasticky po 1,50 eur, tak som si vzala samponik a kondis na kucerave vlasy. je toho tak na 3 pouzitia, otestujem cez tyzden Laughing

zlozenie samponu:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Cocamide DEA, Phenoxyetanol, Polyquaternium-10, Parfum, Quaternium-80, Dipropylene glycol, Potassium sorbate, Glycerin, Citric acid, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl methylpropional, Polyquaternium-7, Hydroxylsohexyl 3-cyclohexenecarboxaldehyde, Disodium phosphate, Hydroxycitronellal, Sodium acetate, Isopropyl alcohol, Methylparaben, Propylparaben.

zlozenie kondisu:
Aqua, Cetyl alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl dimethylamine, Cetrimonium chloride, Phenoxyethanol, VP/VA copolymer, Glycerin, Glyceryl stearate, Amodimethicone, Polyquaternium-11, Citric acid, Behentrimonium chloride, Parfum, Dipropylene glycol, Isopropyl alcohol, Butylphenyl methylpropional, Hydroxylisohexyl 3-cyclohexenecarboxaldehyde, Tricedeth-10Hydroxycitronellal.

vlasky krasne vonaju, prave ich susim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavuš
21-40
21-40


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

V Sephoře měli nedávno slevy u téhle značky, tak jsem to riskla a koupila jsem šampon Platinum Blonde. A není vůbec špatný. Stáhne z vlasů nažloutlé tóny a přidá něco málo na objemu. Vůně taky celkem příjemná..
Jen se po něm hůře rozčesávají vlasy (což spraví kondiš Oil Nutritive). A poněkud nepraktická je ta pumpička. Když na ni šátrám mokrýma rukama, tak je pravděpodobnější, že šampon zvrhnu než že si ho nadávkuju do dlaně Laughing .. Ale jinak OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2009 8:45 pm    Předmět: Citovat

Já jsem Tonyho měla. Zašla jsem pro něco do parfumerky a koukala jsem, že mají i šampony. Nebylo to drahé, navíc jsem měla pocit, že jsem o té značce už slyšela (že je kvalitní)

No až doma mi došlo, že jsem si spletla TIGI s Toni Very Happy

Ale tak nejsem typ, který věci vyhazuje, tak jsem ho několikrát vyzkoušela..no zkrátím to. Tahle hnusné vlasy jsem neměla po ničem (a to třeba u přítele z nouze používám Oriflame nebo drogérkové věci)

Příšerné..vlasy se nedaly vůbec rozčesat, na omak hrubé, slepené, nepříjemné, prostě hnusné (podotýkám, že jsem měla šampon na extra suché vlasy a bezoplachový kondicionér, který zřejmě ironicky nazvali přímo bombou na suché vlasy)
No bomba to byla, už je v koši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kiks
81-160
81-160


Založen: 24.12.2009
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ja som si tiež kúpila taký šampon,ale nepripadal mi niejak lepší ako napr. detské šampony...Vlasy mi po nom pripadali také normálne,ako sú obyčajne.Asi mi ten šampon veľmi nesadol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.