Plastické operace
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d07b478f91d81cb62102ab7d8cd239f4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

já bych se plastice nebránila Very Happy jak prsou, tak i mi padá trochu pravé víčko (nebo spíš to místo pod obočím, tak to trochu zvednout), liposukci bych taky podstoupila... jen mít na to Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

Shocked Shocked Shocked ten odkaz od Ká..(neni tady někdy blicí smajl?)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:14 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já bych se plastice nebránila Very Happy jak prsou, tak i mi padá trochu pravé víčko (nebo spíš to místo pod obočím, tak to trochu zvednout), liposukci bych taky podstoupila... jen mít na to Laughing


zdravý postoj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing to by z Tebe byla uplně nový Tiborek Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

já se teda hlavně bojim toho řezání..takže když už, tak bych zkusila to jak ti injekcí naplní o číslo ta prsa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 6:25 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
tiborMel napsal:
já bych se plastice nebránila Very Happy jak prsou, tak i mi padá trochu pravé víčko (nebo spíš to místo pod obočím, tak to trochu zvednout), liposukci bych taky podstoupila... jen mít na to Laughing


zdravý postoj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing to by z Tebe byla uplně nový Tiborek Laughing Laughing Laughing

ne, jen takový drobnější změny. prsa podepřít a ty nadočnicový oblouky a bylo by Very Happy a pak teda ten pupek a boky no Very Happy ale to až časem Laughing Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 6:28 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
tiborMel napsal:
já bych se plastice nebránila Very Happy jak prsou, tak i mi padá trochu pravé víčko (nebo spíš to místo pod obočím, tak to trochu zvednout), liposukci bych taky podstoupila... jen mít na to Laughing


zdravý postoj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing to by z Tebe byla uplně nový Tiborek Laughing Laughing Laughing

ne, jen takový drobnější změny. prsa podepřít a ty nadočnicový oblouky a bylo by Very Happy a pak teda ten pupek a boky no Very Happy ale to až časem Laughing Laughing Laughing

nojo, že zrovna ty to potřebuješ Evil or Very Mad Smile
já myslim, že plastiky jsou pro lidi po nehodě, po nemoci, případně kdzž má někdo nějaký opravdu velký estetický handicap... u normálních lidí jsou přece hezký a roztomilý právě ty nepravidelnosti, ne? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
[
nojo, že zrovna ty to potřebuješ Evil or Very Mad Smile
já myslim, že plastiky jsou pro lidi po nehodě, po nemoci, případně kdzž má někdo nějaký opravdu velký estetický handicap... u normálních lidí jsou přece hezký a roztomilý právě ty nepravidelnosti, ne? Shocked


Naprosto souhlasím, ale neberu to nijak militantně, když někomu nepřipadá zbytečné nechat se uspávat a řezat do sebe kvůli většímu poprsí...je to jeho věc. U sebe si umím představit snad jen takové drobnosti jako eliminaci podbradku či vytažení povislých víček, samozřejmě ve vyšším věku, teď ještě ani jedno nemám Laughing Ale velké zákroky kdy se zasahuje do těla hodně, to bych asi nedala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Naprosto souhlasím, ale neberu to nijak militantně, když někomu nepřipadá zbytečné nechat se uspávat a řezat do sebe kvůli většímu poprsí...je to jeho věc. U sebe si umím představit snad jen takové drobnosti jako eliminaci podbradku či vytažení povislých víček, samozřejmě ve vyšším věku, teď ještě ani jedno nemám Laughing Ale velké zákroky kdy se zasahuje do těla hodně, to bych asi nedala...

jééé, já jsem to nemyslela militantně Laughing mě jenom vždycky naštvě, když pěkná holka vyjmenovává, co všechno by si nechala změnit... Confused
a upřímně, na lidi, kteří do sebe nechají řezat pro nic za nic, bych určitě změnila názor k horšímu (ale ne tak, že bych je za to nějak odsuzovala, nebo tak, jenom mi to příjde zbytečně malicherné... Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 12:14 pm    Předmět: Citovat

já bych taky nechtěla nějak extrémně velký zákroky Very Happy prsa zvětšit nechci, jen je trochu dotvarovat nahoru, po tom, co sem kdysi zhubla, to prostě neni ono Very Happy (jooo to dřív Very Happy za mlada držely krásně Very Happy ), ty oči taky spíš tak jako ke stáru třeba, neni to nic, z čeho bych nemohla spát, jen si toho sem vědoma, že mi to tak jako leze do oka Very Happy dalo by se to vyliftit Very Happy nechci měnit ksicht nebo tak, zas nejsem magor Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
nechci měnit ksicht nebo tak, zas nejsem magor Very Happy

to rááda slyšim Laughing Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.