Uprava dlouhych vlasu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=93b631ba81d603490696e4bef15848d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Veronika napsal:
Ten účes z toho odkazu je vážně perfetní, ale nechápu, jak to může té slečně takhle držet.... dala tam jenom pár sponek a vlasy jí držely skvěle tvar. Vždycky se mi tyhle drdoly líbily, ale nevím, jak to ty dotyčné slečny dělají, že se jim to hned nerozpadne. Jo, se skřipcema mám taky problémy, většina je hodně malých.. takže potřebuju minimálně dva a to už pak nevypadá tak pěkně a těžko se to kamuflážuje.

ja tenhle uces fixuju pomoci hrebinku. pichnu ho tam stejnym stylem jako popisovala Kataska Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

rumjana napsal:
Ještě mě napadla další jednoduchá věc, stáhnout půlku horních vlasů do copku a potom i spodní půlku a zagumičkovat i s horním copkem spodní vlasy druhou gumkou. lépe to drží než samotný 1 copek (jaks psala i Ty, když je ohon vysoko, nedrží, ale hlavně mě táhne, ten nízko posazený mi sice nevadí, ale vlasy více lítají)

tohle si občas dělám, opravdu, celý den se to nehne a vydrží. naposledy jsem to měla do helmy a osvědčilo se, ještě jsem ty volné vlasy z poslední gumky zapletla a bylo to fakt perfektní, co se týče zajištění vlasů do helmy na motorku...
jinak skřipce mám stejně stále nejradši, přežívám s nima jak normální dny, tak i u moře se osvědčily, i na tu motorku se dokonce dají (prostě udělat drdol hodně u krku, tudíž zůstane těsně pod helmou... mně se osvědčilo i ve vysokých rychlostech).
na druhou stranu, mně sřipce celkem drží a neslejzají, tak nějak si myslim, že je to i kvalitou vlasu, zdravé rovné vlasy, které jsou uzavřené, se do sebe nedokáží zaklesnout a stejně tak po nich všechno sklouzne, kdežto vlasy á la chemlon jako mám já, těm to problém nedělá
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, že to nebude kvalitou, spíš typem vlasů. Taky se divím tomu, jak někomu kloužou skřipce, nedrží jehlice a vypadávají vlasy z ohonu. Mě drží v pohodě úplně všechno a to si nemyslím, že bych měla vlasy zničené a nekvalitní, ale nemám takové ty těžké klouzavé rovné, které si právě myslím, že mají tendenci se odevšud vyvlékat Wink

Ale zničené vlasy budou každopádně držet líp, to jo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Já myslím, že to nebude kvalitou, spíš typem vlasů. Taky se divím tomu, jak někomu kloužou skřipce, nedrží jehlice a vypadávají vlasy z ohonu. Mě drží v pohodě úplně všechno a to si nemyslím, že bych měla vlasy zničené a nekvalitní, ale nemám takové ty těžké klouzavé rovné, které si právě myslím, že mají tendenci se odevšud vyvlékat Wink

Ale zničené vlasy budou každopádně držet líp, to jo Very Happy

tohle je zapeklita vec a nekdo by nam to mel vysvetlit. protoze jeste tak pred pul rokem mi drzely vsechny skripce a pak z niceho nic Shocked mi ze vsech vlasy vyklouzavaly jako hadata behem chvilky Evil or Very Mad nejdrive jsem myslela, ze mam spatny skripec - poridila jsem novy se zoubkama a stejne klouzou (tak jsem nakoupila par dalsich - zbytecne)... Ale hulky vcelku drzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarghul
81-160
81-160


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 99

PříspěvekZaslal: st duben 07, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

Prosim vas jak delate uces "šnek"? Hodne to tady chvalej na jemne vlasy tak bych to chtel skusit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

poslední dobou jsem si oblíbila obyčejný culík. Vlasy se mi nepletou, dá se to nosit i když jsou vlasy mastnější a vypadá to dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

Neviem kam to šupnúť, skúsim sem. Zaujal ma tento účes http://www.everfunny.com/wp-content/uploads/2011/08/Brilliant-braids.jpg Skúšal niekto niečopodobné nosiť bežne? idem mi najmä o to či sa vlasy veľmi zachlpia.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 11:39 am    Předmět: Citovat


Servus,

vedel by mi niekto pomôcť radou pri úprave 1,5 m dlhých, veľmi hustých vlasov? V poslednom čase ich nosím v drdole, ale nevyzerá to veľmi pekne. Vlasy v cope mi prekážajú pri práci, neustále sa mi pletú pod nohy. Potrebujem nejaký účes, pri ktorom mám vlasy stiahnuté z tváre a zároveň mi siahajú maximálne do pásu. Komplikované spletence neprichádzajú do úvahy, trvá to príliš dlho a ja nemám ráno toľko času.

Ďakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 12:47 pm    Předmět: Citovat

Lara25 - fíha tak dlouhé vlasy.
No můžeš zkusit omotat cop kolem hlavy a připevnit sponkama. Mě to krásně drží a vlasy se nikde nepletou. Wink
Jinak je spousta způsobů jak umotat drdol a ještě víc pěkných sponek na jejich uchycení. Zkus se podívat po flexi8 nebo dřevěných sponách od HPStylu.
A samozřejmě pro inspiraci tu máme návody na účesy. Zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 10:51 pm    Předmět: Citovat

mne by sa tiež zišli nejaké tie rady, že čo s vlasmi...vkuse len vlasy v "Adélinom drdole", a raz za dva - tri týždne zapletené v cope...a toť vše....nejaké pekné účesy, čo nebudú náročné na výrobu... Smile pre moje vlasy Very Happy vopred dík...a čo sa týka ihlíc do vlasov, tak tie nemám žiadne, jedine tak tušky môžem namiesto nich použiť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.