Chem. barva vs Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2c3a010d59b53ac7826509f12e779a58Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 1:14 am    Předmět: Citovat

Nevím, psali tam, že si vlasy barvila několik let... ale i tak, senzibilizace na konkretní alergen může trvat i několik let... v tom je právě ta zákeřnost... takže klidně mohla mít hlavu x-krát už nabarvenou, tělo na to reagovalo pomalu, a po posledním testu to dopadlo ještě dobře, ale poslední barvení už bohužel ne... Confused Jako chudák holka, tohle bych opravdu nechtěla nikdy zažít... (další důvod se zbavovat chemie Laughing )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:07 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Souhlasím, je to nebezpečné.
Mnohem nebezpečnější než ta henna jsou ale právě ty černé a hnědé chemické barvy, většina lidí, kterou to postihlo u nás měla reakce na Palettka, ty jsou toho parafenylendiaminu plné Confused


teď jsou na blesku další dva články z čr na toto téma a oběma slečnám se to stalo právě s palette.
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/170889/dalsi-divky-skoncily-po-barveni-vlasu-v-nemocnici-slo-jim-o-zivot.html
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/170610/marketu-malem-zabilo-barveni-vlasu-divka-skoncila-v-nemocnici.html

takže nejspíš to bude opravdu tím ppd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 6:42 pm    Předmět: Citovat

To mě nepřekvapuje...a obě tmavovlasé. Nejvíce ppd je v černých barvách. Mě se barvením na tmavo nikdy nic nestalo, spíš jsem myslela, že mi hlava shoří po červené permanentní Londě, ale stejně už bych, kdybych barvila načerno, vybrala jinou značku, třeba garnier Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GabiGabi
0-7
0-7


Založen: 5.5.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 10:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj!Měla bych dotaz. Vlasy sem si 3x henovala..henou z DM. Poprvé sem si koupila hnědou hennu a nechala ji na hlavě hodinu..vůbec mi nechytla..druhý pokus..nechala sem si hennu na hlavě asi 3 hodiny (take hnědou) a chytl mi jenom lehký odstín, ktery se hned vymyl..a třetí pokus, smíchala sem černou s hnědou a nechala na hlavě hodinu (nevěděla sem jak černá působí) a nechytlo mi to taky ...takže ted mam na hlavě tak 10 cm odrost mé velice "krásné" světle hnědé a konce mam tmavé..Henovala jsem naposledy asi před měsícem a tak by mě zajimalo, za jak dlouhou dobu si mohu vlasy nabarvit (normalní barvou chemickou)..jelikož bych zase chtěla mít nějakou pěknou barvu a ne tady ten mix..a ptám se na vaše zkušenosti, jelikož bych nerada aby mi vlasy vypadaly nebo se polámaly..to bych radši chodila s tím odrostem:D Děkuji pěkněSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 3:20 pm    Předmět: Citovat

GabiGabi napsal:
Ahoj!Měla bych dotaz. Vlasy sem si 3x henovala..henou z DM. Poprvé sem si koupila hnědou hennu a nechala ji na hlavě hodinu..vůbec mi nechytla..druhý pokus..nechala sem si hennu na hlavě asi 3 hodiny (take hnědou) a chytl mi jenom lehký odstín, ktery se hned vymyl..a třetí pokus, smíchala sem černou s hnědou a nechala na hlavě hodinu (nevěděla sem jak černá působí) a nechytlo mi to taky ...takže ted mam na hlavě tak 10 cm odrost mé velice "krásné" světle hnědé a konce mam tmavé..Henovala jsem naposledy asi před měsícem a tak by mě zajimalo, za jak dlouhou dobu si mohu vlasy nabarvit (normalní barvou chemickou)..jelikož bych zase chtěla mít nějakou pěknou barvu a ne tady ten mix..a ptám se na vaše zkušenosti, jelikož bych nerada aby mi vlasy vypadaly nebo se polámaly..to bych radši chodila s tím odrostem:D Děkuji pěkněSmile


Asi bych dala šanci ještě jiné značce henny, z vlastní zkušenosti vim, že ty hnědé a černé odstíny z DM moc nechytají....ale s chemickou barvou ti tu určitě někdo jiný poradí taky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2012 5:33 pm    Předmět: Citovat

GabiGabi napsal:
Ahoj!Měla bych dotaz. Vlasy sem si 3x henovala..henou z DM. Poprvé sem si koupila hnědou hennu a nechala ji na hlavě hodinu..vůbec mi nechytla..druhý pokus..nechala sem si hennu na hlavě asi 3 hodiny (take hnědou) a chytl mi jenom lehký odstín, ktery se hned vymyl..a třetí pokus, smíchala sem černou s hnědou a nechala na hlavě hodinu (nevěděla sem jak černá působí) a nechytlo mi to taky ...takže ted mam na hlavě tak 10 cm odrost mé velice "krásné" světle hnědé a konce mam tmavé..Henovala jsem naposledy asi před měsícem a tak by mě zajimalo, za jak dlouhou dobu si mohu vlasy nabarvit (normalní barvou chemickou)..jelikož bych zase chtěla mít nějakou pěknou barvu a ne tady ten mix..a ptám se na vaše zkušenosti, jelikož bych nerada aby mi vlasy vypadaly nebo se polámaly..to bych radši chodila s tím odrostem:D Děkuji pěkněSmile


pokud nebudeš zesvětlovat, tak už můžeš barvit, zvlášť když ti to nechytalo.
jinak k henně hodina je opravdu málo, tmavé odstíny tak ty 3 hodiny minimálně, navíc dmkovová henna je slabá. moc pěkné odstíny ale dělá henna lush brun nebo noir nebo kombinace obou.
hodně si tu chválí i hennu khadi. ale značek je víc, chce to trochu trpělivosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fantazia
0-7
0-7


Založen: 8.6.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 8:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj, tak bych se s vámi jen chtěla podělit o moji novou zkušenost s hennou. Jsem jedna z těch, která se pokoušela na netu sehnat informace "jak chytá zlatá blond od hennecolor na odbarvené vlasy"

Stav mých vlasů před hennou byl asi takový: asi 3 cm světle popelavé odrosty (prokletí přírodních blondýnek) Smile a zbytek vlasy zesvětlené barvou. Je nutno podotknout, že jsem se nebarvila často, takže ten vlas zřejmě nebyl tak úplně zničený.

Nebudu tu sáhodlouze popisovat, jak jsem doufala ve sjednocení odrostů a světlých vlasů..to se totiž nestalo. Ale z druhé strany nejsem ani zelená!!!! Což je velké plus! Odrosty mi mírně ztmavly, a světlé odbarvené vlasy jsou teď opravdu do zlato-žluta.

Změny kvality vlasů jsem si nepovšimla, ale to je asi přirozené, když jde o první barvení. Rozhodně se již nechci vracet k chemii, ta je zlo!
Obecně mám tedy celkem kladné pocity, jediné velké mínus je ten nepořádek, co se kolem toho nadělá Very Happy..Doufám, že tímto příspěvkem aspoň někomu pomůžu, při rozhodování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 8:54 am    Předmět: Citovat

Hlavně, že jsi spokojená, ono se to po dalších barveních určitě zlepší! Myslím teď kvalitu vlasů, ale i ta barva na tom bude určitě lépe. A časem se naučíš s hennou lépe pracovat a toho nepořádku okolo nebude tolik Wink
Zkus kdyžtak nahrát k sobě do galerie nějakou fotku (ideálně před a po), to pomůže určitě spoustě lidem! Samotnou by mě zajímalo, jak chytá zlatá blond na takové ty nijaké přírodně blond vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

Lalaith ... dávam čerstvú info zo včera Smile. Mám presne takú farbu, špinavý blond alebo presnejšie popolavá. Včera som nechala hennecolor 3 hodinky a presne ako sa píše nado mnou, moje vlásky stmavli a zbytky po melíre vystúpili, teda mi ich ešte poriadne ohraničili a upútali pozornosť na to, že mám odrastenej pol hlavy bez melíru Smile. Ale farba je to možno aj celkom fajn, len by som brala skôr keby to zosvetlilo trošku aj tie moje. Odlesky na slniečku sú však pekné. Asi budem pokračovať s cassiou alebo ešte rozmýšlam, že za mesiac dám pár blond pramienkov len na tie odrasty a potom budem pokračovať s tou zlatou. Kedže mi vlasy rastú enormne pomaly, a pokiaľ odrasty nemám presne do tej pol hlavy tak mi to ani nevadí, lebo to zas nie je tak viditeľné, vychádza mi to ako kaderníčka raz za pol roka, možno aj viac a mesačne hennovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2012 12:56 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06: S hennou bohuzel vlasy nikdy nezesvetlis, mozna zdanlive opticky kdyz na hnede vlasy das zrz, tak se budou zdat jakoze "svetlejsi" ale to rozhodne neplati u blond.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.