Pro-ana
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d812a2e5fc1059675a976df0cd06c3d5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 8:23 am    Předmět: Citovat

brthezka jj, to mas pravdu Very Happy
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 8:37 am    Předmět: Citovat

Ach jo, tady se mi vybavil jeden zážitek, když jem byla asi před 2 měsícema v Holmes place v sauně, tak jsem se v šatnách svllékala a pak jsem si ještě chtěla dojít na záchod a tady člověk musí projít kolem všech skříněk, protože já jsem byla až uplně vzadu..A já šla kolem slečny, a ta na sobě neměla opravdu nic víc než kost a kůži.. Byla nahá a prohlížela se v zrcadle, já jsem se jí hrozně lekla, fakt.. Pak mi z toho celou dobu bylo tak zvláštně úzko. O anorektičkách člověk slýchá pomalu dnes a denně ale vidět to takhle zblízka a troufám si říct fakt v jednom z těch konečných stadií je fakt hrozné.. Slečna šla pravděpodobně do posilovny, protože v té relaxační zoně jsem jí nepotkala a šla do Holmes place, ne ven.. Ale je mi záhadou, co v té posilovně dělala, podle mého její tělo bylo rádo, že nějak stojí.. No ještě teď je mi z toho tak zvláštně Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

Anorektiček je mi líto, je to zákeřná a nebezpečná nemoc, neřeknu, když do toho někdo spadne a ani neví jak, ale dělat z toho životní styl a navzájem si radit, jak nejíst, vyplivovat jídlo, tajit to před rodiči a pořádat soutěže, kdo vydrží nejdál o hladu? Rolling Eyes To je fakt na facku Embarassed A ta jejich "úžasná" motta ve stylu Nebav se s tlustýma, jsou pro tebe podřadní a Jen štíhlá budeš šťastná jsou fakt k pláči Confused Hlavně si říkám, co je to za blbé nápady vyhazovat jídlo do záchodu a takové kecy, když tolik lidí a dětí na světě umírá hlady Rolling Eyes Sice jsou ty holky nemocné, ale když se tím ještě chlubí a zakládají si různé kluby tak mi jich snad ani líto není Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Chew and split. Wink

Jejich volba, dobře jim tak, není normální se tím chlubit na netu a radit si, jak pomalu, ale jistě umřít.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 11:18 am    Předmět: Citovat

Mně jich je líto, protože to prostě v hlavě nemají v pořádku, takže ani ty hloupé řeči mě nijak nevytáčí. Opravdu na ty kosti potažené kůží není hezký pohled. A to, že si můžou radit na netu je největší zlo, tak získávají dojem, že to, co dělají je správně a ti, co to s nimi myslí dobře jsou ti špatní. Evil or Very Mad
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

Anorektičky a bulimičky vážně nechápu. Já jsem vysoká a hubená, je mi pořád zima, jsem unavená, nemůžu sehnat hadry, kde mi nejsou krátké rukávy a když koupím větší číslo tak to na mě plandá...nevím, proč to někdo dobrovolně podstupuje.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

O tomhle vím taky už dávno,když jsem na to tenkrát nahodou narazila na netu,tak jsem ze zvědavosti přečetla pár blogu holek co to vyznávají jako životní styl.A nestačila jsem se divit Shocked jedna holčina tam psala že za celej den snědla jen jablko a pak šla na dvě hodiny běhat, aby nepřibrala Rolling Eyes Je to smutný a nejhorší na tom je že se v tom navzájem podporujou!Mě je s toho zle!
Přesně tak ty holky to nemají hlavě v pořádku...vidějí se tlustý a při tom jsou kost a kuže...fuj!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

Jo tak mně je taky na blití z těch fotek. Jednu dobu jsem chtěla být dost hubená, aby mi byly vidět pánevní kosti. Teď jsem se přeorientovala, chtěla bych být tak akorát a spíš zpevněná a vysportovaná, aby mi nelezly kosti, ale ni sádlo.
Teď je mým vzorem taková postava, abych dokázala souložit na vaně (jako držet se na okrajích na rukách a na nohách - zádama dole- a ještě si to užít) Very Happy (ne fakt kdybych to neslyšela, tak neuvěřim, že je to možný) Wink Přesně tak, aby se chlap nebál, že se můžu zlomit. To je stejně zajímavé, jak se se změnou hormonů mění i myšlenky a preference Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 7:54 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:

Teď je mým vzorem taková postava, abych dokázala souložit na vaně


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Promiň, že se směju jak puboš, ale to jsem ještě neslyšela Laughing Zhubnout do plavek nebo do šatů, to už jsem slyšela milionkrát, ale souložit na vaně, to je originál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Ked som si do googlu dala thinspiration, spomedzi vsetkych obrazkov co mi tam vyhodilo, ma najviac dostal tento...



Ta baba je v tvari taka pekna, ale zvysok, proste na vracanie, vyzera akoby vyšla z osvienčimu.. Ako chodica hrkálka. Neuznávam take, brutal masaker uz len na pohlad,fuj... Sa nemože nazvať ani ženou...


Docela se divím, že při takovém úbytku hmotnosti, která je určitě dlouhodobá a po různých dietách má takové krásné vlasy. A i v obličeji je pěkná, ne pohublá.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.