Kouty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58559a958e1f4530481b7ed85f9b857bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

tanka777: kdyby jen předčasné stárnutí, kůže se po nich ztenčuje. mamá má tak tenkou kůži na rukách, že se odře prakticky o vše. 15 let jí léčili atopák flucinarem, protože to bylo jednoduší, než jí uděla pořádné testy na alergie...

Jako já bych si to dobrovolně na hlavu nedala. Jednek sme je dost nechutně proprali ve škole, druhak jsem po mastech z kortikoidy vždy měla spíš větší potíže. Ano, někomu to může pomoct, ale to je t, co jsem už psala, chce to první pořádnou diagnostiku, ne střílet od boku.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:00 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Keby sa nečešem tak to si neviem predstaviť, jednak mne drdol pomaly ani nejde spraviť, jedine paródia naň .... a keď nečešem, tak mám tie vlasy hrozné .... Okrem toho, aj tak každý deň musím odchlpiť svoj kabát, ktorý je strašný stále tak si neviem predstaviť ako by to bolo ešte keby nečešem... teraz skúsim aj ampulky s placentou a uvidím či neako pomôže....


ja mám kabát chlpatý či češem či nie..stal sa z neho kožúšok Very Happy nono aj ja som ich pozerala:) vyzerajú zaujímavo a každý druhý deň vtierať to neznie ani ako taká makačka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:04 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
tanka777: kdyby jen předčasné stárnutí, kůže se po nich ztenčuje. mamá má tak tenkou kůži na rukách, že se odře prakticky o vše. 15 let jí léčili atopák flucinarem, protože to bylo jednoduší, než jí uděla pořádné testy na alergie...

Jako já bych si to dobrovolně na hlavu nedala. Jednek sme je dost nechutně proprali ve škole, druhak jsem po mastech z kortikoidy vždy měla spíš větší potíže. Ano, někomu to může pomoct, ale to je t, co jsem už psala, chce to první pořádnou diagnostiku, ne střílet od boku.




tak som to aj myslela, stencena koza - predcasne vrasky, lahko odreta pokozka a pod. ako spominas. nieco sa mi mari, ze to je aj dost nebezpecne davat blizko oci.
kazdopadne tiez niesom ich zastanca. v najhorsom mozu pomoct, ale v lekarom stanovenej lehote ukoncit pouzivanie a hotovo.
my sme ich mali s lejkom na najhorsie priznaky atopaku, tie prve. niektore pomohli, niektore nie...tiez to nieje vseliek
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

preboha to je vážne des :O no ja som tam čítala všetky tie následky, že som aj chvíľu váhala, čo mi to tá kožná predpísala:D ale hlavne, že to kútový účel splnilo..inde na vlasy som sa to bála využiť, čo je možno aj šťastie keď to tu tak čítam:D myslíte, že by aj dva týždne mohli spôsobiť niečo také ako je to stenšenie alebo stárnutie kože? Shocked
uvidím ako zajtra:D snáď mi to zase nebude chcieť predpísaťVery Happy niekedy ma tiež tá moja kožná dokáže udiviť Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

uznávam ... vôbec som nerozmýšlala Smile ... videla som len to že za týždeň nové vlasy a už som mala len na rozume že kde to zohnať Smile .... Ste skvelé, že ste mi to vysvetlili ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:08 pm    Předmět: Citovat

sstrange dva tyzdne by nemal byt problem, ved si precitaj aj pribalovy letak. ale dlhodobo sa to urcite pouzivat nema a tiez nie, ked na to nieje vazny dovod Wink
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

Sstrange: jak píše tanka, 2 týdny by měly být v pohodě. Problém je dlouhodobé nepřetržité užívání v rámci mnoha měsíců až let Wink A kdyby ti měly dělat problémy jako třeba mě, tak už by se to projevilo Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
Kvetinka06 napsal:
Keby sa nečešem tak to si neviem predstaviť, jednak mne drdol pomaly ani nejde spraviť, jedine paródia naň .... a keď nečešem, tak mám tie vlasy hrozné .... Okrem toho, aj tak každý deň musím odchlpiť svoj kabát, ktorý je strašný stále tak si neviem predstaviť ako by to bolo ešte keby nečešem... teraz skúsim aj ampulky s placentou a uvidím či neako pomôže....


ja mám kabát chlpatý či češem či nie..stal sa z neho kožúšok Very Happy nono aj ja som ich pozerala:) vyzerajú zaujímavo a každý druhý deň vtierať to neznie ani ako taká makačka Very Happy


To aj ja .... a keď niekam prídem tak sa cítim hodne trapne keď ho dám dolu a sa po ňom tak pozerajú úplne že fuj alebo čo. Akoby som neschopná vyčistiť si kabát keď viem že mi padajú vlasy. A pritom som to urobila pred 20min ..... Nikoho nenapadne že by to mohol byť problém ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

ste skvelé baby ďakujem moc:) prejaviť sa to našťastie prejavilo len tými vláskami..ale keď rozmýšlam tak niekedy vstrede toho týždňa sa mi v miestach vtierania vyhádzalo pár drobných vyrážiek, len som k tomu nič nepripisovala ..vždy zmizli niekedy v druhom týždni keď som už nebrala ten gél..tak ktovie možno to mohlo byť aj z toho Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 9:41 pm    Předmět: Citovat

[quote="Kvetinka06"]
Sstrange napsal:
Kvetinka06 napsal:

To aj ja .... a keď niekam prídem tak sa cítim hodne trapne keď ho dám dolu a sa po ňom tak pozerajú úplne že fuj alebo čo. Akoby som neschopná vyčistiť si kabát keď viem že mi padajú vlasy. A pritom som to urobila pred 20min ..... Nikoho nenapadne že by to mohol byť problém ..



to je tak keď oni také problémy nemajú tak nevedia, že čoilen zaškúlenie nad tým má pre nás hlbší význam..aj moja mama večne keď prídem sa furt sťažuje, že tie vlasy musí neustále zbierať a hento tamto..a pritom vie, že s tým mám už dlhšie problémy..nechápem to. Asi si to fakt len treba zažiť aby človek vedel aké to je aj z druhej strany
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.