(pooperační,neoperační) jizvy a ranky a jiné nelibosti...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04bf930bb57446ba97428ed556576e13Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kolik máte jizev?
žádnou, jsem prostě neposkvrněn/á
4%
 4%  [ 5 ]
jen pár z divokého dětství či mládí
34%
 34%  [ 39 ]
jednu-dvě, ale velké viditelné
25%
 25%  [ 29 ]
dost, jsem prostě magnet na rány a jizvy
34%
 34%  [ 39 ]
Celkem hlasů : 112

Autor Zpráva
Kiks
81-160
81-160


Založen: 24.12.2009
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

Ja mám jaziev až až.Dosť ich mám od bickykla,korčúl,a ked som bola malá som sa vozila na kolobežke.A najnovšiu mám od tobogánu,ktorá mi už cez rok nechce zmiznúť.Toto leto asi kvôli nim nebudem nosiť ani minisukne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasek
0-7
0-7


Založen: 14.5.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá květen 14, 2010 12:58 pm    Předmět: na hojení jizev Citovat

Já trpěla na dlouhodobé hojení jizev a různých ranek, pooperačních jizev apod. Trvalo mi i vic jak rok, nez se mi rána zacelila. Mam dobrou zkusenost s curenzymem, myslim, na hojeni mi zabírá, takze jsem spokojenejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 10:14 pm    Předmět: Citovat

ahoj, včera jsem byla na operaci-excise nezhoubného nádoru v třísle, takže mám 7 stehů v podkoží a plastickým stehem sešitou kůži. Nicméně mi hodně záleží jak bude vypadat jizva. Před rokem mi vyndavali pihu na boku, byly to jen 3 stehy, taky nějaké plastické, ale jizva není moc hezká, mám asi špatné hojení, protože jsem se o ni starala (tlakové masáže, promazávání sádlem atd.). Tak se bojím, že se mi jizva v třísle nezahojí moc hezky. Tak bych se s váma chtěla poradit co a jak, aby ta jizva byla tenká a vypadala prostě co nejlépe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
ahoj, včera jsem byla na operaci-excise nezhoubného nádoru v třísle, takže mám 7 stehů v podkoží a plastickým stehem sešitou kůži. Nicméně mi hodně záleží jak bude vypadat jizva. Před rokem mi vyndavali pihu na boku, byly to jen 3 stehy, taky nějaké plastické, ale jizva není moc hezká, mám asi špatné hojení, protože jsem se o ni starala (tlakové masáže, promazávání sádlem atd.). Tak se bojím, že se mi jizva v třísle nezahojí moc hezky. Tak bych se s váma chtěla poradit co a jak, aby ta jizva byla tenká a vypadala prostě co nejlépe Smile


Nevím, jestli tě potěším, ale mně se jizvy hodně různě hojily podle toho, jak byly zašité. Po pihách mám velké růžové fleky, ale po slepáku, kde ta kůže byla (jak to jen popsat...) přitisknutá k sobě jakoby vnitřní stranou a steh nevedl vrchem, ale jakoby ze strany skrz kůži a zase zpátky, tak po tomhle šití mám jen tenkou čárku a 4 malé, už skoro neviditelné tečky z každé strany. A o tuhle jizvu jsem se zrovna vůbec nestarala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 10:27 pm    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
Kláruška07 napsal:
ahoj, včera jsem byla na operaci-excise nezhoubného nádoru v třísle, takže mám 7 stehů v podkoží a plastickým stehem sešitou kůži. Nicméně mi hodně záleží jak bude vypadat jizva. Před rokem mi vyndavali pihu na boku, byly to jen 3 stehy, taky nějaké plastické, ale jizva není moc hezká, mám asi špatné hojení, protože jsem se o ni starala (tlakové masáže, promazávání sádlem atd.). Tak se bojím, že se mi jizva v třísle nezahojí moc hezky. Tak bych se s váma chtěla poradit co a jak, aby ta jizva byla tenká a vypadala prostě co nejlépe Smile


Nevím, jestli tě potěším, ale mně se jizvy hodně různě hojily podle toho, jak byly zašité. Po pihách mám velké růžové fleky, ale po slepáku, kde ta kůže byla (jak to jen popsat...) přitisknutá k sobě jakoby vnitřní stranou a steh nevedl vrchem, ale jakoby ze strany skrz kůži a zase zpátky, tak po tomhle šití mám jen tenkou čárku a 4 malé, už skoro neviditelné tečky z každé strany. A o tuhle jizvu jsem se zrovna vůbec nestarala.



já ti rozumím, jak myslíš ten steh, asi přesně tenhle jsem měla na tom boku jak se mi nezahojil hezky Sad totiž když mi vyndali stehy, tak to vypadalo naprosto krásně a doktor řikal, že tam nebude skoro nic vidět. První 3 dny to bylo krásný, ale pak se mi to roztáhlo a vystouplo a i když je ta jizva krátká asi jen 1.5 cm, tak je docela ošklivá. Ještě nevím jakej v tom třísle mám steh, odlepím to až v neděli, tak se budu modlit aby to bylo něco co mi víc sedne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá září 17, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

To je škoda, že se ti to tak roztáhlo Confused Tak snad ti to teď dopadne lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2011 7:37 pm    Předmět: Citovat

nějak podezřele mi zase začaly být vidět jizvy.. docela mě to štve..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aneth
161-320
161-320


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 190

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 12:13 am    Předmět: Citovat

Já mám zase docela čerstvou jizvu na čele, tak dva až tři cm, ale to už je mi jedno, bylo s tim tolik problémů, který se už táhly rok, že sem ráda jak to všechno dopadlo. Naštěstí se mi jizvy hojej dobře, tak myslim že za rok už to skoro nebude vidět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 12:49 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
nějak podezřele mi zase začaly být vidět jizvy.. docela mě to štve..


A není to taky trochu způsobený tím, že se pozoruješ po tom výstupu těch ženských?? Že jako před tím jsi byla v poho a teď to víc sleduješ, nebo se ti připomněly tím??

Já své jizvy nějak moc neřeším. Lidi si zvykli a neptají se na ně. Teda více méně neřeším, musím dávat bacha, když si vybírám boty, aby mi to moc nedřelo, protože jizvu hlavní mám kus nad patou něco přes 10 čísel, takže přesně v místech, kde můžou blbé boty dřít :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 1:03 pm    Předmět: Citovat

Snad se tu ptám správně-nevíte, jestli je potřeba po vyřezávání znamének mít nějaký klid? Jdu vyřezávat 4, nejsou velká a jinde mi psali, že určitě budu moct normálně fungovat, jenže já pak musím zpět do školy a jelikož 2 mám v podpaží tak mamka si myslí, že nebudu moct tahat těžký batoh ani hned po tom vyřezávání trajdat 2 hodiny někam vlakem tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.