Methionin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 11:44 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Sstrange: u nás se dá 100 tablet sehnat okolo 200kč. Já dávkuju 2 denně, takže mi to nepřijde nějak hrozné Wink a neberu ho dlouhodobě, jen cca 6 měsíců v roce v kritických obdobích. Jaro a podzim Wink


To ani nie je hrozné to máte skveléSmile u nás hold to euro..Very Happy škoda reči..10 eur len tak práskne:D Tiež by som to chcela vyskúšať len tak či to zaberie aspoň troška..a potom sa uvidí či by to bolo dobré aj ako občasná kúra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kussenka
21-40
21-40


Založen: 26.5.2011
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po únor 27, 2012 4:11 pm    Předmět: Citovat

Philogia napsal:
kussenka napsal:
Ahoj vlasatice Very Happy
Tak konečně HO mám...
Po velkých patáliích a výsměchu lékárnic i pí. Prim. na kožním,se mi podařilo v ústavní lékárně sehnat Methionin.pan lék árník se ani nesmál ani nedivil že chci "jed" a dokonce věděl že je to výborné na vlasy.... Wink
S jakým nadšením jsem opouštěla tuto lékárnu......

Mám sto chutí s touto krabičkou oběhnout všecny ty vzdělané slepičí lékárnice!... Twisted Evil


Gratulace Smile A přeju hodně štěstí, ať zabere (Nezapomeň nás pak poinformovat, jak to dopadlo!) Smile

Ke vzdělanosti některých lékárnic - už jsem narazila na lékárnici, která nevěděla, že kyselina panthotenová je vitamin B5 (respektive vůbec netušila, že to je vůbec nějaký vitamin skupiny B), takže... Wink


DĚKUJU
Very Happy Jééééé.
.....No vidím že se NĚKTERÉ holky z lékáren mají ještě co učit.... Very Happy

Ale co už ho konečně mám tak doufám že zabere....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

tak naozaj to nechcem zakríknuť, ale po dvojtýždňovom užívaní methioninu sa zdá že mi vlasopád ustal aspoň o 50 % !Smile dnes si vlasy skúsim okúpať tak uvidíme či je to fakt pravda..ale fakt v to verímSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 6:37 am    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat jestli se k tomu Methioninu dá užívat i jiný tablety na vlasy.Třeba Dermax.Wensdy se v tom vyzná,tak bych ji ráda poprosila o odpověd.Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 7:51 am    Předmět: Citovat

JE to naprosto jednouché, stačí si přečíst složení. je tam methionin, tak to k methioninu neberu, neni tam methioni? pak žádný problém...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 8:04 am    Předmět: Citovat

No já totiž někde četla,že na padání zabírá Methionin v dávce 800-1000mg denně.A Dermax má 150 mg jedna tobolka.Při stanovené dávce 2 denně je to 300 mg.Tak jsem si myslela,že když přihodím čistý Methionin,tak si pomůžu.Asi blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 8:11 am    Předmět: Citovat

maximální dávka je někde okolo 1500mg den. Ovšem ti také může být pěkně zle. navíc je rozdíl brát ho samotný a brát ho v komplexu vitamínů. A ještě jedna věc. Musíš mít opravdu nedostatek této aminokyseliny, aby ti pomohl. Jinak je jako všechno na nic

Já osobně mám dobré zkušenosti s dávkou 500mg obden, takže bych tomu co jsi četla zas až tak nevěřila. Opravdu záleží na více faktorech Wink Nezepomen, že ho nejspíš i v dostatečném množství přijímáš ve stravě.

Citace

Dobrým zdrojem však jsou obilniny, ořechy (semena), ryby, vejce, jogurty a maso. Mezi základní způsoby využití patří již zmíněná pozitivní role při redukci nadváhy jako "spalovač tuků", dále pomáhá chránit játra před toxickými látkami, je to významný antioxidant (chrání organismus před vlivem volných radikálů), hraje roli v syntéze kolagenu či např. napomáhá zabránit lámavosti vlasů. Rovněž je důležitý při regeneraci nehtů či pokožky. Bývá doporučován jako součást regenerace při náročných sportovních výkonech.

Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/methionin.htm#ixzz1z4NVWLiP
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 8:58 am    Předmět: Citovat

Já jsem úplně blbá.Já si tím způsobila pěknej vlasopád.Vysadila jsem Dermax a budu užívat jen Methionin.Zajímalo by mě,kdy to přestane padat.Už to bylo celkem OK.Ale ted.Při mytí dochází o 50 vlasů.O polovici víc.Jsem tam,kde jsem začala.Jinak ti moc děkuji za vyčerpávající odpověd.Jsi moc hodná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 5:20 pm    Předmět: Citovat

Zdravim, uz dlhsie poskulujem po methionine (clovek furt nevie coby z nudy Very Happy ), ale v 2 lekarnach ma vypoklonkovali a nikde som nic nevedela najst az doteraz...
http://www.lekarna.cz/phyteneo-methionin-komplex-cps-60/
Je to ono? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Jj to je ono...je víc druhů.Já osobně kupuji tenhle:
http://www.lekarna.cz/tableta-methioninu-0-5-csc-100ks/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.