Co s "anténkami"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 6:40 am    Předmět: Citovat

Woky, nestraš! Já mám ty anténky po celé vlasové linii nad čelem... Rolling Eyes Taky se mi zdá, že nikdy nedorostou na víc jak tak 5cm... Confused Tak hromadný ústup vlasů Surprised - radši nedomýšlím... Mám je tam ale roky, jen tak před rokem až 1 a 1/2 rokem byly fakt hustší, ale to jich spousta dorostla...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Kláruška07 napsal:
přesně tak kde se chlapům dělají kouty Very Happy tak tam mi to neustále trčí. Jsou to takový krátký vlásky, hodně zvlněný a mám pocit že snad nerostou. Já tomu řikám chmíří Very Happy ...
Já tam taky nemám kouty, ale tyhle anténky. Byť kdysi jsem je neměl, byly tam normální vlasy, takže já jejich vznik připisuju podobným procesům jako vznikají kouty. Už jsem si na to tam nějak zvyknul a jen si musím občas zkontrlovat v zrcadle, výloze, apod., zda netrčí nežádoucím směrem. Tuhle mě viděla ségra doma s čerstvě umytou hlavou a zeptala se mě, jestli nemám ofinku, když viděla tyhle vlásky. Very Happy


jojo, naprosto ti rozumim Smile akorát já to nemůžu přisuzovat procesu "koutů" protože já to mám odmalička Very Happy ale co s tím, to prostě nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misacek00
0-7
0-7


Založen: 20.1.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:36 pm    Předmět: pořád mi rostou nové vlasy u hlavy Citovat

Ahoj,prosím radu,mám dlouhé vlasy do pasu,ale hodně mi jich nových narostlo u hlavy a když si chci vlasy sčesat do culíku nahoru trčí mi z toho všude ty kratčí vlasy,fakt nevim co s tim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobře, že ti rostou nové vlasy, ne?
Oni musí dorůst, s tím nejspíš nenaděláš nic, jenom třeba něčím uhladit, třeba kokosovým olejem nebo nějakým voskem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:50 pm    Předmět: Re: pořád mi rostou nové vlasy u hlavy Citovat

misacek00 napsal:
Ahoj,prosím radu,mám dlouhé vlasy do pasu,ale hodně mi jich nových narostlo u hlavy a když si chci vlasy sčesat do culíku nahoru trčí mi z toho všude ty kratčí vlasy,fakt nevim co s tim?
Laughing Koukni ke mně do profilu.... Já už se s tím hodněkrát rozčilovala, ale co s tím, no jedině to nějak uhlaď - lakem (třeba přírodním) nebo já v ruce smíchám med s vodou... Na druhou stranu můžeš(me) být rády, že ty vlasy vůbec rostou a přidává jim to na hustotě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

Presne tak ... Smile Taky obcas vypadam jak kdybych strcila prsty do zasuvky Laughing (zejmena na spancich, kde mi pred rokem vyrasily rovnou cele dva prameny, vypadam jak kdybych mela rohy Laughing)

Nebo zatim muzes nosit klasickou plastovou/kovovou celenku nebo takovou tu latkovou satkocelenku ... ty to taky pekne skryji Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 6:18 pm    Předmět: Citovat

Toho se nezbavíš... vždy když ti vypadne vlas, začne na jeho místě růst nový...v průměru ti vypadne 100 vlasů denně... Jde to jen maskovat jak píší holky Smile já z toho taky kvetu Very Happy
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Tyjo co já bych za to dala, kdyby mi po těch vypadlejch narůstaly nový Very Happy Buď ráda že ti rostou, uhladit to můžeš trochou laku, nebo jen vodou, nebo gelem ze lněných semínek, anebo to prostě neřešit a radovat se Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hajula
321-600
321-600


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 453

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 8:58 pm    Předmět: Re: pořád mi rostou nové vlasy u hlavy Citovat

Sim napsal:
misacek00 napsal:
Ahoj,prosím radu,mám dlouhé vlasy do pasu,ale hodně mi jich nových narostlo u hlavy a když si chci vlasy sčesat do culíku nahoru trčí mi z toho všude ty kratčí vlasy,fakt nevim co s tim?
Laughing Koukni ke mně do profilu.... Já už se s tím hodněkrát rozčilovala, ale co s tím, no jedině to nějak uhlaď - lakem (třeba přírodním) nebo já v ruce smíchám med s vodou... Na druhou stranu můžeš(me) být rády, že ty vlasy vůbec rostou a přidává jim to na hustotě Wink


koukala jsem do tvy galerky a mam uplne to samy Very Happy presne kdyz si udelam vysokej culik (nebo i normalni), tak mi z nej pak behem chvile vylezou tak 10 cm praminky, vypadam, jak kdybych byla na mikado Smile ale aspon dobry znameni, ze rostou! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 12:11 pm    Předmět: Citovat

Taky mám problém tady s těma "anténkama".. rostou mi po celé linii čela, ale bohužel tak blbě, že na levé straně mi rostou dolů a na pravé se mi nějak divně kroutí nahoru. takže nehrozí abych nosila nějaký culík vyčesaný vysoko, ty co rostou nahoru jdou trochu uhladit gelem, ale druhou půlku čela mi hyzdí ty podrůstky. jsou sice kraťunký, ale je to děs. Navíc mi čouhají i anténky před ušima.
bohužel musím nosit volnější culíky a copy, to se zamaskuje.

vždycky jsem myslela že jednoho krásnýho dne z nich naroste dlouhá ofina, ale jsou tam pořád tadyty krátký potvory! Ale nenadělám asi nic, příroda holt symetrii nebere moc vážně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.