Proč je (není?) péče o dlouhé vlasy tak náročná?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karina
81-160
81-160


Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 7:11 pm    Předmět: Citovat

Tak tak,pravil jeden moudrý člověk.....Ilonka Wink .Fakt máš pravdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st listopad 26, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
pimpa napsal:
luminka napsal:
Tak jsme měly v práci diskuzi. Už nevím, která žena si postěžovala, že jí nějak trčely vlasy, tak jsem řekla, že kdo má dlouhé, tomu netrčí a nestojí, vstane a jde. A ty ženské začaly své krátké vlasy obhajovat, že je s tím méně práce (dneska jsem seděla s krátkovlasými). A pak mě pravidělně stříhaná kolegyně upozornila, kolik práce už má hotové a že já zaostávám, asi už jí došly argumenty. A jiná, co se letos nechala zase trochu více ostříhat (když vloni zkoušela delší vlasy) je na mě poslední dobou trochu protivná a už mi taky doporučovala ostříhání.

Já jsem si včera v práci posteskla, že bych potřebovala zhubnout, protože se mi nelíbí, co ukazuje váha, a bylo mi řečeno, že bych se měla nechat ostříhat, abych byla lehčí... Very Happy

To je zajímávé, jak delší vlasy leží mnoha lidem ( většinou ženského pohlaví) v žaludku.... Laughing Zde platí jediné - na hrubý pytel hrubá zaplata!

Tedy moje dlouhé vlasy leží sem tam v žaludku mému psovi. A to pak máte vidět to venčení...ehm Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 8:32 am    Předmět: Citovat

Proč si lidi myslí , že péče o dlouhé vlasy je náročná.. Mě to tak nepřipadá.. Pečuju o ně jako když jsem je měla na ramena, ty spíše dali víc práce trčí to na všechny strany v culíku to nedrží milion sponek se na ně musí dávat.. Jsem ráda že je mam už delší, drží to jak má.. A určitě je nechám růst dál do délky ještě Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 9:19 am    Předmět: Citovat

Taky se hlásím do klubu "pečovat a hýčkat si vlásky mě moc baví".. změny v nich si sice všímám jen já, a když někam přijedu se svou vlasovou výbavou (a to netahám vše, ta cestovní je omezená!) lidi na mě koukaj jak na debila.. no co!
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 9:23 am    Předmět: Citovat

To znam cestovní vlasová výbava je sice omezená, ale když někam jedu tak jedu prý jak drogerie Laughing Laughing A to toho moc nemám, ostatní si vezou pouze šampon a říkají jak já tolik toho můžu tahat a pak stejně neodolaji a pučí si to odemě Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

Neviem kde na to tí ľudia prišli Smile Mala som aj krátke vlasy, a môžem povedat že teraz češem menej asi o dve tretiny (teraz 1 krát za deň, niekedy ani to nie keď držia v cope, predtým aspon tri krát...) umývanie tiež o dve tretiny menej (predtým 3 krát za týždeň, teraz raz za 7 -8 dní)...Strihanie, predtým minimálne každé tri mesiace, teraz raz za rok Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 11:47 am    Předmět: Citovat

Péče o vlasy, jak o ty již dlouhé, tak o ty, co dlouhé teprve budou, je náročná. Kdyby nebyla, tak by ty dlouhé vlasy mohl mít každý Smile Ale mě osobně to začalo bavit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 4:46 pm    Předmět: Citovat

Mno, tak já na půjčení si bráchova šampónu pranic náročného nevidím Very Happy Jediný další krok, co pak podnikám, je našplíchání rozčsávače, jehož největší část beztak přistane na podlaze, takže těžko říct, jestli to má efekt. Uschne to pak samo a šlus. Maximálně potom možná to česání, ale to když se mi nechce, tak to prostě nečešu - sice to pak vypadá všelijak, ale i to se dá vyřešit nedbale elegantním drdolem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: so květen 14, 2011 10:27 pm    Předmět: Citovat

Taru:
tak tak... dneska ten dred nešel ročestat tak jsem udělala drdol a zapíchla ho jehlicí... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne květen 15, 2011 7:11 am    Předmět: Citovat

Taru, plně souhlasím. Šampón, který mi přijde v koupelně pod ruku, opláchnout, vyždímat. Když se hodně flákám jsem ve vaně 20 minut. Uschne to samo a rozčešu až když mám náladu. Mikádo byl vopruz, muselo se vénovat, kulmovat, lakovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.