No Poo mytí: Kondicionér
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Žaba
21-40
21-40


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Já umývám jen kondicionérem a mým (extrémně suchým) vlasům to dělá extrémně dobře Smile. Rada kadeřnice moc nevymývat se mně neosvědčila, pak se na to chytá prach a ten vlasy vysušuje (nebo se mně to aspoň zdálo), takže můj postup je namatlat - nechat co nejdýl působit (tím myslím několik hodin v igelitový a vlněný čepici) - velmi důkladně vodou vymýt. Vlasy si lebedí jako nikdy předtím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
butterfly8888
41-80
41-80


Založen: 16.4.2010
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 2:57 pm    Předmět: česká blbost, aneb čtení návodů... Citovat

Jak jsem si "nechtěně" umývala kondicionérem čtvrt roku vlasy... U Avonu byla akce, sleva když nakoupíte to a to, dostanete k tomu tam to a to.. no znáte to, akce s šampony a kondicionery...no nekupto. Nikdy jsem neměla s Avonovými přípravky na vlasy problémy, tak jsem si řekla proč ne.. a koupila jsem. Byly to kondicionéry a šampony v úplně stejném balení, rozdíl byl jen v nápisu na obalu... Tak používám šampon, kondicionér k němu jsem nepoužívala od stejné řady, ale doplpávala jsem Syoss... a pak jsem šampon dobrala a v domněnce, že je to šampon jsem otevřela nový "kondicionér"... nějak jsem zapomněla, že jsem nekupovala jen šampony, ale i kondicionér a začala ho používat místo šamponu... Nijak mi to nevadilo, vlasy se bezva česaly, jen jsem kvůli mazu musela častěji umývat, tak jsem vysadila "kondicionér" (používala jsem tedy 2 kondicionéry místo jak jsem si myslela šampon+kondicionér...)
No a po čtvrt roce si kamarádka půjčovala šampon, tak jsem jí bez váhání půjčila ten můj... a pak se dost divila, když kamarádka se otočila s tím, že je to kondicionér..
Takže 3měsíce používat kondicionér msto šamponu... ale vlasy na to nic... dokonce zlepšení v kvalitě, ale zato spíš patří díky henně než tomu kondicionéru Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po srpen 23, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Já myslím, že rada nedávat kondicionér na hlavu / k hlavě byla v top tématu Jemné vlasy a vláknech či článcích souvisejících, a radilo se to proto, aby jemné vlasy neztratily objem / neplihly. Takže proto je tam doporučováno použití od uší / ramen dolů. Že by byl kondicionér pokožce hlavy škodlivý, to si nemyslím...
Áha, tak to se mojich vlnitých netýká. Já su kolikrát ráda, že po mytí jen kondicionerem trochu plihnou.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 5:04 pm    Předmět: Citovat

Úspešne umývam vlasy kondicionérom. Využívam to keď potrebujem mať čerstvo umyté vlasy (vtedy vyzerajú najlepšie) ale na umytie to nie je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žaba
21-40
21-40


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 11:07 am    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Úspešne umývam vlasy kondicionérom. Využívam to keď potrebujem mať čerstvo umyté vlasy (vtedy vyzerajú najlepšie) ale na umytie to nie je.

Myslím, že na umytí to je. Umývám kondicionérem už 3 roky (s jedinou výjimkou - když děti přinesly domů vši, to jsem nějakej ten protivšovej šampon použít musela a myslela jsem, že o ty vlasy snad přijdu, byl to běs, sypaly se mně z hlavy v plných hrstech), dělá jim to vyloženě dobře, jsou měkké, kroutí se, rostou do délky, míň se lámou a štípou a i ty, co přece jen dvojité konečky mají, vypadají líp (hlavně se nepřestávají kroutit a hnusně netrčí) a vůbec, co mně se týče, tak umývání kondicionérem je přesně to, co mým vlasům dělá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 11:12 am    Předmět: Citovat

Žaba napsal:
bloodQUEEN napsal:
Úspešne umývam vlasy kondicionérom. Využívam to keď potrebujem mať čerstvo umyté vlasy (vtedy vyzerajú najlepšie) ale na umytie to nie je.

Myslím, že na umytí to je. Umývám kondicionérem už 3 roky (s jedinou výjimkou - když děti přinesly domů vši, to jsem nějakej ten protivšovej šampon použít musela a myslela jsem, že o ty vlasy snad přijdu, byl to běs, sypaly se mně z hlavy v plných hrstech), dělá jim to vyloženě dobře, jsou měkké, kroutí se, rostou do délky, míň se lámou a štípou a i ty, co přece jen dvojité konečky mají, vypadají líp (hlavně se nepřestávají kroutit a hnusně netrčí) a vůbec, co mně se týče, tak umývání kondicionérem je přesně to, co mým vlasům dělá dobře.


Každý sme individualita, originál. Wink To znamená, že každému bude vyhovat jiný přípravek na umývání vlasů, bloodGUEEN to má prostě nějak, a ty jinak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 1:20 pm    Předmět: Citovat

Žaba: Možno tvojim to vyhovuje, nehovorím že sa tým vlasy umyť nedajú. Mám rýchlo sa mastiace vlasy, umývam každý druhý deň. Keby umývam len kondicionérom tak musím umývať každý deň a mám o dosť menší objem. Už bez toho mám tri chlpy na hlave a časté umývanie je pre mňa otrava. Preto túto metódu používam len občas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Žaba
21-40
21-40


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 3:08 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
Žaba: Možno tvojim to vyhovuje, nehovorím že sa tým vlasy umyť nedajú. Mám rýchlo sa mastiace vlasy, umývam každý druhý deň. Keby umývam len kondicionérom tak musím umývať každý deň a mám o dosť menší objem. Už bez toho mám tri chlpy na hlave a časté umývanie je pre mňa otrava. Preto túto metódu používam len občas.

No jo, já mám naopak vlasy, co se nemastí absolutně vůbec, když je nebudu ani kondicionérovat, ani šamponovat, budou i přes to tak suché, že se normálně olamujou a opadávají jak suchý jehličí. Určitě to funguje na každý vlasy jinak. Na druhou stranu kamarádky, co se jim vlasy hodně mastí, říkaly, že když je delší nemyjí tak často, jak jsou zvyklé, tak se mastit přestanou. Kdo ví, co by se s maštěním stalo po delší době používání samotného kondicionéru?
Je ale fakt, že ten menší objem by to skoro určitě dělalo pořád, tomu by se asi nedalo vyhnout, a chápu, že to by se ti nelíbilo. Mně to naopak vyhovuje, cokoli mně ty vlasy trochu zkrotí, je vítáno Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

Tak to je jasné keď máš taký typ vlasov, že ti to sedí. Smile Odďalovať interval umývania som skúšala bez úspechu asi pol roka. Mastili sa stále rovnako. Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Celestína
8-20
8-20


Založen: 2.1.2011
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 11:49 am    Předmět: Re: Mytí vlasů kondicionérem Citovat

Marion napsal:
Na hodně stránkách jsem četla, že vlnité, suché nebo i normální vlasy je dobré mýt kondicionérem. Když jsem nedávno měla vlasy suché, ale zplihlé a potřebovala jsem je umýt, použila jsem místo šamponu kondicionér. Během mytí skvělé, ale pár hodin po umytí tak přesušené, že jsem neměla odvahu to zkoušet znovu. Zajímalo by mě, jestli jste to někdo zkoušeli. Jestli to nebylo třeba typem kondicionéru nebo co jsem mohla udělat špatně.



Ahoj,ja si vlasy umývam tiež len kondicionérom,a môžem ti povedať že je to skvelé,len si treba dať pozor na výber kondicionéru Smile

Skús sa pozrieť,čo ten tvoj obsahuje. Neobsahuje proteíny,alebo ako to nazvať,aby sa všetci chemici v hrobe neobracali? ...Našla som na nete zoznam látok,ktoré si pozri či v tom kondicionéri náhodou nemáš :
citace:
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed casein
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed collagen
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed hair keratin
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed keratin
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed rice protein
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed silk
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed soy protein
Cocodimonium hydroxypropyl hydrolyzed wheat protein
Cocodimonium hydroxypropyl silk amino acids
Cocoyl hydrolyzed collagen
Cocoyl hydrolyzed keratin
Hydrolyzed keratin
Hydrolyzed oat flour
Hydrolyzed silk
Hydrolyzed silk protein
Hydrolyzed soy protein
Hydrolyzed wheat protein
Hydrolyzed wheat protein
Keratin
Potassium cocoyl hydrolyzed collagen
TEA-cocoyl hydrolyzed collagen
TEA-cocoyl hydrolyzed soy protein
[/i]
Môžeš mať vlasy jednoducho citlivé na tieto látky,a preto boli vysušené po chvíľke Smile Proteíny sami o sebe nie su zlé,viac menej akoby vyplňajú poškodený vlas (nachvíľu),ale niektoré vlasy na to reagujú práve takto,vysúšaním,strapatením atď. Jednoducho sa musí udržiavať rovnováha medzi látkami,ktoré ti vlasy hydratujú a medzi proteínmy,ktoré ti ich akože dočasne "opravia"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.