Anketa za odměny ANEB Jak udělat DV zajímavější?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:05 am    Předmět: Citovat

No ja to pchopil tak, ze to bude spis jako vizitka typu kdyz se predstavujou lidi... jako, "takhle se jmenujeme a kdyz se vam bude chtit nas navstivit, tady mate adresu", a muselo by se to davat az po nejakem aspon kratkem povidani, ne ji to jen vrazit a beze slova zmizet Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
No ja to pchopil tak, ze to bude spis jako vizitka typu kdyz se predstavujou lidi... jako, "takhle se jmenujeme a kdyz se vam bude chtit nas navstivit, tady mate adresu", a muselo by se to davat az po nejakem aspon kratkem povidani, ne ji to jen vrazit a beze slova zmizet Smile

Nojo, ale to je pro mě úplně jedno, já prostě nedokážu oslovit člověka (na ulici, v kavárně, kdekoli) na základě toho, že se mi líbí jeho/její vlasy. A když tak o tom přemýšlím, tak ani mezi svými známými se moc o dv.cz nešířím, s těma si zas povídám o jiných věcech, vlasy neřešíme. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

já bych to dávala v kadeřnictví, když bych viděla, že ta holka má třeba pěkné vlasy a hlavně, že má o ně zájem... tu ulici bych podnikla asi jen kdyby mě opravdu někdo hodně zaujal... a vzhledem k tomu, že čáslav je malé město, během chvíle by se o mě neslo, že otravuju lidi na ulici, dělala bych jen to kadeřnictví Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Aha napsal:
No ja to pchopil tak, ze to bude spis jako vizitka typu kdyz se predstavujou lidi... jako, "takhle se jmenujeme a kdyz se vam bude chtit nas navstivit, tady mate adresu", a muselo by se to davat az po nejakem aspon kratkem povidani, ne ji to jen vrazit a beze slova zmizet Smile


já ti nevím, vůči neznámým lidem, kteří mi chtějí něco vykládat na ulici jsem silně skeptická a dost se jich straním... Mě to připadá docela jako opruz... Navíc bych to tedy určitě nemohla být já, kdo by někoho oslovil, to bych nedokázala... Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

koukám, že ste tu všichni takový bubáci, to mě když někdo osloví (a nesmrdí po chlastu a dalších hegešárnách), tak ho většinou vyslechnu, odpovím mu na otázky a tak... v tomhle směru jsem celkem komunikativní... občas je to sranda, minule nás zastavili o2 nabídkáři (neřikám, že jim fandim, tohle bych dělat v životě nešla), byla zima, docela sme i pokecali, řikám, že mi je zima, tak mi pučil rukavice, kamarádce se zasmál, když mu v 19 letech odpověděla na otázku komu nejčastěji volá: MAMINCE... (má z toho hrozný deprese Very Happy )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 2:54 pm    Předmět: Citovat

jo, tak rozhazovat na ulici, to by asi fakt zavánělo nějakou komerční propagací-přesně to, na co jsou lidé alergičtí. Ale třeba ty kadeřnice, to je docela dobrý nápad;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 3:52 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
koukám, že ste tu všichni takový bubáci, to mě když někdo osloví (a nesmrdí po chlastu a dalších hegešárnách), tak ho většinou vyslechnu, odpovím mu na otázky a tak... v tomhle směru jsem celkem komunikativní...


já jsem děsně nekomunikativní bubák... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:31 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
tiborMel napsal:
koukám, že ste tu všichni takový bubáci, to mě když někdo osloví (a nesmrdí po chlastu a dalších hegešárnách), tak ho většinou vyslechnu, odpovím mu na otázky a tak... v tomhle směru jsem celkem komunikativní...


já jsem děsně nekomunikativní bubák... Twisted Evil Laughing Laughing Laughing

ale tady ti to jde Very Happy Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 8:14 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:

ale tady ti to jde Very Happy Laughing Laughing


viz vlákno o srazech, tam je to celkem jasně řečeno, co se internetové komunikace týká... Laughing Laughing Laughing Jinak jsem velmi vzácný exemplář manželky, kterému je občas dokonce protějškem vyčítáno, že málo mluví... Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
tiborMel napsal:

ale tady ti to jde Very Happy Laughing Laughing


viz vlákno o srazech, tam je to celkem jasně řečeno, co se internetové komunikace týká... Laughing Laughing Laughing Jinak jsem velmi vzácný exemplář manželky, kterému je občas dokonce protějškem vyčítáno, že málo mluví... Laughing Laughing Laughing Laughing

tak to se mi moc často nestává... maximálně když sem nebo hraju uraženou Laughing Laughing
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.