Vydrží barva na melíru?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2017e891cd410898d771cf961d16e78cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:27 pm    Předmět: Vydrží barva na melíru? Citovat

Ahoj. Jsem tu nová a mám dotaz. Nedávno, asi před dvěma měsíci, jsem si nechala udělat melír na středně hnědé vlasy, ale po čase jsem se v tom necítila moc dobře, tak jsem to přebarvila zpět na moji barvu, ale po pár umytích byl melír trochu vidět. Vydrží barva na melíru nebo se z něj postupně vymyje? Díky za odpovědi, Iva.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:30 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Ifa napsal:
Ahoj. Jsem tu nová a mám dotaz. Nedávno, asi před dvěma měsíci, jsem si nechala udělat melír na středně hnědé vlasy, ale po čase jsem se v tom necítila moc dobře, tak jsem to přebarvila zpět na moji barvu, ale po pár umytích byl melír trochu vidět. Vydrží barva na melíru nebo se z něj postupně vymyje? Díky za odpovědi, Iva.


Ze zesvětlených vlasů se barva vždycky rychleji vymývá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:34 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Tak samozřejmě Wink , ale jestli mám počítat s tím, že mi melír zase úplně vyleze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:38 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Ifa napsal:
Tak samozřejmě Wink , ale jestli mám počítat s tím, že mi melír zase úplně vyleze.


To ti těžko řeknu, když nevím, v jakým stavu máš vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:41 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Tam kde byl melír, tak to trošičku vylezlo do platinova, ale vypadá to jako vyšusovaný od sluníčka, takže žádnej problém s tím. Mě jen zajímá, jestli je tu někdo z vás, kdo má zkušenosti s přebarveným melírem a jestli se barva, dlouhotrvající, z něho úplně vymyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:44 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Ifa napsal:
Tam kde byl melír, tak to trošičku vylezlo do platinova, ale vypadá to jako vyšusovaný od sluníčka, takže žádnej problém s tím. Mě jen zajímá, jestli je tu někdo z vás, kdo má zkušenosti s přebarveným melírem a jestli se barva, dlouhotrvající, z něho úplně vymyje.


Tak jako se při melíru zesvětluje jen část vlasů, tak já mám zesvětlený vlasy všechny. Chovají se úplně stejně jako vlasy po melíru a z vlastní zkušenosti můžu říct, že jak ta barva není až tmavě hnědá, vymyje se. Navíc to jde přes divný tóny. A bacha na popelavý podtóny barev, může ti to chytat do zelena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 2:47 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Jednoduše řečeno. Melíru se nazbavím a budu muset počkat než odroste.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 3:54 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Ifa napsal:
Jednoduše řečeno. Melíru se nazbavím a budu muset počkat než odroste.

Mám stejný problém ale budu ho barvit hennou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 6:34 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Ifa napsal:
Jednoduše řečeno. Melíru se nazbavím a budu muset počkat než odroste.

já se ho nezbavila šíleně dlouho, akorát měnil barvy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:03 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

Day napsal:
Ifa napsal:
Jednoduše řečeno. Melíru se nazbavím a budu muset počkat než odroste.

já se ho nezbavila šíleně dlouho, akorát měnil barvy Smile


tak tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.