Toni and Guy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:52 am    Předmět: Toni and Guy Citovat

V Rossmannu jsem už před časem narazila na nový šampon se třpytkami uvnitř. Je to Toni and Guy, úplně nová značka. Mají (kromě masek a kondicionérů) třpytkové šampony pro blond, rezavé a hnědé vlasy, dále šampon pro barvené a poškozené vlasy a šampon pro vysoký lesk. Přestože se jedná o šampon se silikony (aspoň jsou vymývací) a ne zrovna laciný (skoro 300 Kč), nakonec jsem vyměkla a ten se zlatým třpytem si koupila. Testování proběhne ve středu nebo ve čtvrtek, tak dám vědět. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

Co jsou zač tyhle třpytky? Nemůže to ve vlasech udělat nějakou paseku? Na nějakou slavnostní příležitost by to bylo efektní, ale nevím, jak se toho pak dá zbavit? Proti třpytkám jsem od jistých zkušeností radši paranoidní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Tohle nejsou přímo flitry, jen takový jemný třpyt. Celá ta tekutina je prostě taková jemně třpytivá, jako roztavený kov. Ještě nevím, co to udělá,a le jsem na to strašně zvědavá. Určitě dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 1:25 pm    Předmět: Re: Toni and Guy Citovat

Fairy napsal:
V Rossmannu jsem už před časem narazila na nový šampon se třpytkami uvnitř. Je to Toni and Guy, úplně nová značka. Mají (kromě masek a kondicionérů) třpytkové šampony pro blond, rezavé a hnědé vlasy, dále šampon pro barvené a poškozené vlasy a šampon pro vysoký lesk. Přestože se jedná o šampon se silikony (aspoň jsou vymývací) a ne zrovna laciný (skoro 300 Kč), nakonec jsem vyměkla a ten se zlatým třpytem si koupila. Testování proběhne ve středu nebo ve čtvrtek, tak dám vědět. Very Happy


Jé Toni and Guy je kadeřnictví v centru Prahy. Něco jako Cut and Color, ale ještě snobštější a dražší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

Tak na to jsem moc zvědavá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem Toni and Guy videla a mám doma i letáček. Taky mě docela nadchla-hlavně ten šampon na hnědé vlasy,ten se mi velmi páči Very Happy Jen nevím zda do toho nakonec půjdu,ale určo to bude lepší než Nivea na hnědé. Hlavně potom Fairy poreferuj,už se moc těším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

Vzhledem k nepředvídatelným a naprosto šíleným okolnostem Wink Very Happy jsem ten šampon vyzkoušela už dnes. Pění parádně, pěna je z něj žlutá, takže lehce tónuje. Třpytky ve vlasech jako takové nemám žádné. Je to jeden z těch šampónů, co vlasy uhlazují, spíš než objemují, ale nezdály se mi nijak zvlášť zplihké ani zatížené. Zato ten lesk a hebkost jsou neuvěřitelné. Lesknou se (promiňte mi ten výraz, ale je přesný) jak psí kulky! Nádherný zlatavý lesk a třpyt! Takže já hodlám tento zázrak střídat s Baronkou a Shea butter, protože výsledek je jemný, ale velice efektní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

Vzhledem k nepředvídatelným a naprosto šíleným okolnostem Wink Very Happy jsem ten šampon vyzkoušela už dnes. Pění parádně, pěna je z něj žlutá, takže lehce tónuje. Třpytky ve vlasech jako takové nemám žádné. Je to jeden z těch šampónů, co vlasy uhlazují, spíš než objemují, ale nezdály se mi nijak zvlášť zplihké ani zatížené. Zato ten lesk a hebkost jsou neuvěřitelné. Lesknou se (promiňte mi ten výraz, ale je přesný) jak psí kulky! Nádherný zlatavý lesk a třpyt! Takže já hodlám tento zázrak střídat s Baronkou a Shea butter, protože výsledek je jemný, ale velice efektní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vzhledem k nepředvídatelným a naprosto šíleným okolnostem Wink Very Happy jsem ten šampon vyzkoušela už dnes. Pění parádně, pěna je z něj žlutá, takže lehce tónuje. Třpytky ve vlasech jako takové nemám žádné. Je to jeden z těch šampónů, co vlasy uhlazují, spíš než objemují, ale nezdály se mi nijak zvlášť zplihké ani zatížené. Zato ten lesk a hebkost jsou neuvěřitelné. Lesknou se (promiňte mi ten výraz, ale je přesný) jak psí kulky! Nádherný zlatavý lesk a třpyt! Takže já hodlám tento zázrak střídat s Baronkou a Shea butter, protože výsledek je jemný, ale velice efektní Very Happy

Jé,tak to pak někdy vyzkouším a pak povím jaký je ten na hnědé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se dneska po těch šamponech v Rossmanu dívala nikde jsem je neobjevila Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.