Růžový olejík
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 8:12 am    Předmět: Růžový olejík Citovat

Zkoušel někdo na vlásky růžový olejík?..Jsem totiž zjistila, že mi ze všech olejů nejsnesitelněji voní. Jiné nejsem schopná čuchat den co den při promazávání konečků..takový jojobák mi nevoní vůbec a kokosák mi přijde hodně výrazný.. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 8:20 am    Předmět: Citovat

ani nevím že existuje:)..
no mě záleží na tom aby byl dobrej a ne na vůni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
ani nevím že existuje:)..
no mě záleží na tom aby byl dobrej a ne na vůni.


No, existuje a řekla bych, že jeho existence je rozhodně potvrzená víc než třeba Yettiho nebo Lochnessky.. Laughing
Ja taky neříká, že ty výše jmenované nejsou dobré, ale prostě na sebe nehodlám patlat něco, co mi tak úplně nejde pod frňák - takový lopušák je světlá výjimka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Very Happy třeba makadamiový olej není cítit skoro vůbec:) a na růžovej se někdy podivám,zní to zajímavě,nebo dej sem vědět jak působíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
Very Happy třeba makadamiový olej není cítit skoro vůbec:) a na růžovej se někdy podivám,zní to zajímavě,nebo dej sem vědět jak působíSmile


Javor..totiž jasan Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 1:00 pm    Předmět: Re: Růžový olejík Citovat

Morganna napsal:
Zkoušel někdo na vlásky růžový olejík?..Jsem totiž zjistila, že mi ze všech olejů nejsnesitelněji voní. Jiné nejsem schopná čuchat den co den při promazávání konečků..takový jojobák mi nevoní vůbec a kokosák mi přijde hodně výrazný.. Confused


A od které firmy? Já viděla od růžový olej Salusu a od Aromediky, nezkoušela jsem zatím žádný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 1:38 pm    Předmět: Re: Růžový olejík Citovat

ilona napsal:
Morganna napsal:
Zkoušel někdo na vlásky růžový olejík?..Jsem totiž zjistila, že mi ze všech olejů nejsnesitelněji voní. Jiné nejsem schopná čuchat den co den při promazávání konečků..takový jojobák mi nevoní vůbec a kokosák mi přijde hodně výrazný.. Confused


A od které firmy? Já viděla od růžový olej Salusu a od Aromediky, nezkoušela jsem zatím žádný.


Toz to je na co se ptam!Ja zas nasla na netu jen Weledu, ale taje nehorazne draha...jsem prave chtela vedet, jestli uz nekdo nejaky zkousel Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 2:36 pm    Předmět: Re: Růžový olejík Citovat

Morganna napsal:

Toz to je na co se ptam!Ja zas nasla na netu jen Weledu, ale taje nehorazne draha...jsem prave chtela vedet, jestli uz nekdo nejaky zkousel Smile


Jak se tak dívám na net, ty růžové oleje jsou určeny spíš k odličování, na pleť , nebo jsou to růžové mycí oleje... na vlasy žádný, jsou v malinkých lahvičkách a docela drahé.Na vlasy by asi padlo jedno celé balení.

http://www.yinyang.cz/ruzovy-olej/

http://www.nakupni-dum.cz/ruzovy-pestici-olej-100-ml/f-16-s-26-dp-1353/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 2:41 pm    Předmět: Re: Růžový olejík Citovat

ilona napsal:
Morganna napsal:

Toz to je na co se ptam!Ja zas nasla na netu jen Weledu, ale taje nehorazne draha...jsem prave chtela vedet, jestli uz nekdo nejaky zkousel Smile


Jak se tak dívám na net, ty růžové oleje jsou určeny spíš k odličování, na pleť , nebo jsou to růžové mycí oleje... na vlasy žádný, jsou v malinkých lahvičkách a docela drahé.Na vlasy by asi padlo jedno celé balení.

http://www.yinyang.cz/ruzovy-olej/

http://www.nakupni-dum.cz/ruzovy-pestici-olej-100-ml/f-16-s-26-dp-1353/


Ehm...no tak nic...to jsou ty ktere jsem taky nasla, tak budu holt na kokos patlat neco jineho, no. Apon si koupim nejaky do arolampy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 2:46 pm    Předmět: Re: Růžový olejík Citovat

Morganna napsal:

Ehm...no tak nic...to jsou ty ktere jsem taky nasla, tak budu holt na kokos patlat neco jineho, no. Apon si koupim nejaky do arolampy Smile


...ještě stále je naděje, že sem někdo hodí odkaz na litrové balení růžového oleje za pár korun Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.